Augusztus 23, 2019, 13:28:07 pm CEST

Szerző Téma: Gumiszoba  (Megtekintve 703451 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kisfőnök

Re:Gumiszoba
« Válasz #8670 Dátum: Március 15, 2016, 22:36:20 pm CET »
Atléta Trikó - PSV
farkam a szátokba verném
ha buzi lennék
mint ti

ezek a Bl fogadások minimál pénzzel mennek nálam már régóta
ma éppen 3,5 over-t dobtam rájuk, félig viccből,
de félig meg nem
mert bármi lehet, oké, de ezek a góltalanság dolgok totál felkúrnak sokadjára is  :tickedoff:

Nem elérhető ricsi046

« Válasz #8671 Dátum: Március 15, 2016, 22:40:29 pm CET »
Atléta Trikó - PSV
farkam a szátokba verném
ha buzi lennék
mint ti

ezek a Bl fogadások minimál pénzzel mennek nálam már régóta
ma éppen 3,5 over-t dobtam rájuk, félig viccből,
de félig meg nem
mert bármi lehet, oké, de ezek a góltalanság dolgok totál felkúrnak sokadjára is  :tickedoff:

meg se lepődök,hogy az atletico az egyik csapat akinek először sikerült a bl-ben ez a "bravúr"
nem is értem ilyen csapat játéka hogy tetszhet bárkinek is,nem baj a lényeg hogy ne kapjanak gólt sose :D

Nem elérhető Kisfőnök

« Válasz #8672 Dátum: Március 15, 2016, 22:58:29 pm CET »
Azért voltam én már Inter - Milan X-en,
ami bejött,
akár Bl-ben is 0-0,
vagy Man Utd - Arsene W. 0-0,
nem az fáj, hanem a góltalanság most
de holnap meg ennek örülök
ki tudja?  :)

Nem elérhető Spooner

« Válasz #8673 Dátum: Március 16, 2016, 09:13:53 am CET »
Vinci te ótvar szar.. Svitolinát olyan simán verted, erre Rybarikova agyonver? még az a szerencséd h feladtad bazdmeg...

mellesleg mióta megverte Serenat ez az okádék folyamatosan kifesti magát a meccsekre, még felhívja az ocsmány pofájára a figyelmet :D haha

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #8674 Dátum: Március 16, 2016, 20:00:38 pm CET »
Elmész te a büdös kurva anyádba Wawrinka. Szerválni nem tudsz te csicska. Egy utolsó cafka Jelena Jankovic kiszámíthatóbb nálad te szutyok. Kitörölheted a picsádat a két GS-eddel ha nagy nulla vagy. Javaslom a WADA-nak nézzen utánad!

Felbasz, és még csak Bayern mészárlás sincs, mi lesz még itt?  :bash:

Nem elérhető Kisfőnök

« Válasz #8675 Dátum: Március 16, 2016, 21:34:12 pm CET »
évente 1x fogadok a Bájernre, bocs, hogy nem szóltam előtte.
úszott 380 forintom, ennyit kapartam ma össze apróba'  :redchug:

( írta: Laár András verse )

De szeretnék krumpli lenni
Sáros főd'be hemperegni
Növeszteni gömböcöket
termelődjön krumpliköteg

Nem volna sok akaratom
Csak bugyorgatnám a pocakom
s úgy pláne nem érdekelne,
Hogy a Bayer München nyert-e?  :bash:

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #8676 Dátum: Március 16, 2016, 21:43:43 pm CET »
Wawrinka 5-5 nél olyan ziccert vág outra amit egy ötéves junior beüt. Krat te amatőr majom!  :redchug:

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #8676 Dátum: Március 16, 2016, 21:43:43 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető hubika88

« Válasz #8677 Dátum: Március 16, 2016, 21:44:36 pm CET »
rohadnál meg te geci wawrinka, 3 BP 5-5nél, azt a lecsapást meg bárki beütötte volna h szarná le a kezedet a beteg szamár a kurva anyádat

Nem elérhető ragnaROCK

« Válasz #8678 Dátum: Március 17, 2016, 05:49:48 am CET »
Bryanék a szájbabaszott kurva anyátokat azt, ti undorító mocskos férgek, döntő szettben képesek voltatok saját közönség előtt leadni a meccset 9-2-ről. Baszódjatok meg, utolsó szarháziak...

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #8679 Dátum: Március 17, 2016, 08:25:03 am CET »
"nem mondanám top 8-ba tartozó csapatnak a Juventust"

Én meg nem mondanám top8-ba tartozó kurvának az anyádat te tudatlan geci.  :fakk:

Nem elérhető ricsi046

« Válasz #8680 Dátum: Március 17, 2016, 10:41:53 am CET »
undorító rohadt szar nhl,ez volt az utolsó hogy ti elvittétek az éjszakai szelvényeimet rohadt férgek
tenisz,kosár minden lejön,erre ilyen fasszopó 1.5ös szorzós blackhawks kiszopik,ugyanígy pár napja valamelyik gyökér csapat
száradjon le a kezem ha mégegyszer fogadok nhl-re

Nem elérhető Greipel

« Válasz #8681 Dátum: Március 17, 2016, 19:18:50 pm CET »
Lazio mocskos kutyái, fene azt a tetves bundás digó fajtátokat!!!!!!!!!!!

Nem elérhető Jimbo75

« Válasz #8682 Dátum: Március 17, 2016, 20:48:21 pm CET »
Szeretnék gratulálni a cigány Lazionak, hogy a telibebaszott Sparta Praha otthon egy hármast hint nekik egy félidő alatt. Baszná meg őket tejszínen a Rákóczi téri koldus a kankós faszával.

Nem elérhető davixxx

« Válasz #8683 Dátum: Március 17, 2016, 21:19:32 pm CET »
Nem szoktam mostanság ide írni.. Bár lenne okom bőven, de ez most kiverte a biztosítékot nálam is...

Szóval rohadjál meg Teodosic te rohadt buzi, hogy 9 pontos előnynél 1mp a vége elött neked rákellett dobnod a kibaszott hármast te kibaszott nyomorult csicska, hogy elvidd a kibaszott +9.5-ös hendimet amin amúgy kibaszottúl allin voltam.

Ja és én is rohadjak meg, hogy nem a kibaszott +17 es hendit rakom meg hanem várok és a kibaszott 9.5- et... Méltó lezárása volt ez egy darabig a kibaszott sportfogadó karrieremnek.. :bash: :redchug: :cya: :cya: :cya: :cya: :cya:

« Utoljára szerkesztve: Március 17, 2016, 21:23:57 pm CET írta davixxx »

Nem elérhető Szurki

« Válasz #8684 Dátum: Március 17, 2016, 23:58:44 pm CET »
Neeem, ez így már egy kicsit sok.
Pontosan egy hete a Brose Basket megszopatta az Olympiakost úgy h a végén 3db 3-ast dobtak egymás után, ezzel gyakorlatilag kiejtve a görögöket. Na mondom még egyszer nincs ilyen!
A Khimki úgy lépett ma parkettre, h kötelező nyerni.
Elkezdődik a meccs, pár ponttal vezetgetnek a vendégek de nem tudnak meglépni. Félidő 40-40. Gondolom szünetben megtudták h nyert a Barca, így még égetőbb lenne a győzelem.
Jól is kezdte a Khimki a 3. negyedet, melynek végére 8 pontos előnyt hoztak össze. Megkezdődik a 4. negyed, és persze 3,5percig pontot se dobnak  :bash: 6perc 54-el a vége előtt 63-64 az állás, bármi lehet. Ekkor összekapják magukat és megint közé teszik a 8-at. 63-71 5 perccel a vége előtt... Na mondom még egyszer már csak nem engedik őket fel, elmegyek hugyozni bmeg és 71-71re jövök vissza 3és fél perccel a vége előtt. Természetesen, miért is lenne másképp a következő eredmény 2-40el a vége előtt 76-71. Ekkor már nyilván tudtam h vége...
Végeredmény 84-79. 28-15re nyerte a Brose Basket a 4. negyedet.
Az a vicc az egészben, hogy múlt héten is kb. így szívattak meg az Olympiakos ellen nagy téttel, előtte pedig mikor a Zalgiris otthonában játszottakés rájuk tettem, akkor a vége előtt egál állásnál 3lehetőségből sem tudtak pontot dobni és két ponttal kikaptak.
Én ennek a buzi, fasszopó geci csapatnak innentől kerülöm a meccseit, kurva élet h nem jutnak tovább, de pont arra voltak jók, hogy az Olympiakost és a Khimkit kb. kiejtsék.
Rohadjon meg az összes telibevert játékosuk akik szarják a triplákat mikor kurvára nem kellene.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #8684 Dátum: Március 17, 2016, 23:58:44 pm CET »