Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sparta Praha rohadjal meg bazdmeg...egy tetves kibaszott golt nem tudtal rugni egy utolso utani szarhalom fos Slovackonak...dogoljetek ehen mocskos cseh patkanyok!!!! Persze a Lazionak tudtok 3 golt rugni idegenben ...mocskos cigany fereg banda vagytok, rohadjatok ehen bazdmeg, torne el a labatok mocskos balfasz retkek!!!!   :bash: :bash: :bash:

De Schepper. Baszd szájba a rohadt kurva anyádat.

Ez vicc bazdmeg....amire rakok ma elmegy....

Borussia Dortmund hogy a jo kurva anyatokat basszatok meg egymast!!! A mocskos bundas kurva edes szarhazi tetves anyatokat azt!!! Rohadek banda bazdmeg....Ettol a wedertol kiszopni hazai palyan geci....dogoljetek meg rohadek patkanyok...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 02, 2016, 20:04:15
Ez vicc bazdmeg....amire rakok ma elmegy....

Borussia Dortmund hogy a jo kurva anyatokat basszatok meg egymast!!! A mocskos bundas kurva edes szarhazi tetves anyatokat azt!!! Rohadek banda bazdmeg....Ettol a wedertol kiszopni hazai palyan geci....dogoljetek meg rohadek patkanyok...

Én szerintem nyert a Dortmund. Fasznak mindig idegeskedni amíg le nem fújják a mecset!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 03, 2016, 10:43:04
Én szerintem nyert a Dortmund. Fasznak mindig idegeskedni amíg le nem fújják a mecset!

Nem érdekes, ez egy jó kabala. Ha a Gergő leszidja valamelyik csapatot, akkor azok rendszerint (néha) fordítani szoktak.
Az én fogadásaimat is többször ez segítette ki.

Kösz Gergő!

Nem utolsó sorban még a hozzászólások száma is növekszik.

Rohadj meg Veszprem bazdmeg...Palmarson, Chema, Alilovic egy kalap szarok vagytok...kapusteljesitmeny semmi...vedekezes semmi bazdmeg....rohadjatok meg geci Veszprem!!! Remelem szet szopat meg titeket az utolso 10 percbe a Vardar..mocskos veszpremi ciganyok... :fakk: :fakk: :fakk:

Veszprém is nyert.  ;) :ok:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 03, 2016, 20:22:22
Rohadj meg Veszprem bazdmeg...Palmarson, Chema, Alilovic egy kalap szarok vagytok...kapusteljesitmeny semmi...vedekezes semmi bazdmeg....rohadjatok meg geci Veszprem!!! Remelem szet szopat meg titeket az utolso 10 percbe a Vardar..mocskos veszpremi ciganyok... :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: Donwemer Dátum április 03, 2016, 11:32:19
Nem utolsó sorban még a hozzászólások száma is növekszik.

De ezek hasznos hozzászólások, mert 3-4 Gumiszoba-törzsvendég a nap összes fontosabb  történéséről "beszámol", így sporthírek helyett elég ezt a témát követni.

nem értem miért kell mindenkibe belekötni valamiért,valaki így vezeti le a feszültséget,valaki meg máshogy
egyesek nagyon unatkoznak  :laugh: :laugh:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 03, 2016, 21:19:25
nem értem miért kell mindenkibe belekötni valamiért,valaki így vezeti le a feszültséget,valaki meg máshogy
egyesek nagyon unatkoznak  :laugh: :laugh:

Így van, amúgy is ez ennek a topicnak a lényege. Akinek nem tetszik, az ne olvassa és kész...

Idézetet írta: Greipel Dátum április 03, 2016, 21:24:20
Így van, amúgy is ez ennek a topicnak a lényege. Akinek nem tetszik, az ne olvassa és kész...

Persze hogy te is ezt mondod, hiszen többet vagy itt mint chaten.. :DDDD  (ne vedd magadra nyilván viccelek)


Amúgy ez egy remek tükör, hogy ki milyen is lehet valójában. Az hogy valaki hébe hóba ideír rendben van, tényleg ezért van ez a topik. De hogy mindennap alpáribbnál alpáribb stílusban.. Ha csaj lennék biztos nem jönnék össze soptei kollégával. Komoly dühkezlési problémái lehetnek..


Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2016, 21:32:27
Persze hogy te is ezt mondod, hiszen többet vagy itt mint chaten.. :DDDD  (ne vedd magadra nyilván viccelek)


Amúgy ez egy remek tükör, hogy ki milyen is lehet valójában. Az hogy valaki hébe hóba ideír rendben van, tényleg ezért van ez a topik. De hogy mindennap alpáribbnál alpáribb stílusban.. Ha csaj lennék biztos nem jönnék össze soptei kollégával. Komoly dühkezlési problémái lehetnek..

Nincs nekem semmi bajom, csak egyszeruen felbasz a sportfogadas ennyi :D de akinek nem tetszik nemkell olvasni es ennyi :D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 03, 2016, 21:36:42
Nincs nekem semmi bajom, csak egyszeruen felbasz a sportfogadas ennyi :D de akinek nem tetszik nemkell olvasni es ennyi :D

Felbasz a sportfogadás:
Megoldás: nem kell fogadni, nem leszel ideges  :beerchug: :beerchug: :beerchug:


Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2016, 21:32:27
Amúgy ez egy remek tükör, hogy ki milyen is lehet valójában. Az hogy valaki hébe hóba ideír rendben van, tényleg ezért van ez a topik. De hogy mindennap alpáribbnál alpáribb stílusban.. Ha csaj lennék biztos nem jönnék össze soptei kollégával. Komoly dühkezlési problémái lehetnek..
Most egy világ dőlt bennünk össze  ;D  (viccelek, mert tudtam/tudtuk, hogy nem csaj vagy  :ok: )

Amúgy néha jó benézni ide és nevetgélni, vagy néha napján leszidni mindenkit.  ;D Mondjuk mikor benézek azt hiszem eltévedtem és soptei úr naplójában vagyok.  (sorry ) ;D