Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum április 03, 2016, 22:43:16
Most egy világ dőlt bennünk össze  ;D  (viccelek, mert tudtam/tudtuk, hogy nem csaj vagy  :ok: )

Amúgy néha jó benézni ide és nevetgélni, vagy néha napján leszidni mindenkit.  ;D Mondjuk mikor benézek azt hiszem eltévedtem és soptei úr naplójában vagyok.  (sorry ) ;D

En is csak nevetek magamon hogy miket irok ide...szoval nemkell komolyan venni :D ez csak 1 percig tart kb miutan lefujjak a meccset vagy mikor meg vege sincs  ;D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 03, 2016, 22:49:23
En is csak nevetek magamon hogy miket irok ide...szoval nemkell komolyan venni :D ez csak 1 percig tart kb miutan lefujjak a meccset vagy mikor meg vege sincs  ;D

Kicsit lassabban kéne gépelned, hátha letelik addig az az egy perc...  ;D
Itt mondjuk nem gáz, de tegnap a női kézi BL topikban is égett gumiszoba szag volt...

Desein, a tetves faszszopó rohadt kurva anyádat, hogy döntő szett 4-1-ről, majd 5-4-nél meccslabdáról volt pofád leszopatni magad egy ITF-es salakos senkiházi chilei faszkalap ellen! DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!

MEKTIC te senkiházi geci,hogy ott dögölj meg a pályán, egy senki Amrani ellen nem bírsz 20 bp-ből egyet se megcsinálni te rühes cigány!!!!!!! Persze a marokkói senki geci egyből tud brékelni, nyilván le kell adni a hazai fasszopónak,hogy rohadj meg!!

Ma a bundás portói nyomorék férgeket küldöm el a retekbe. Otthon szoptok a tök utolsó, 13 pontos csapat ellen, na persze...

Naomi Osaka dogolnel meg te mocskos patkany ribanc....agyatlan nyomoronc kurva...

Ocsmány lófejű ribanc Keys, takarodj a picsába, hogy minden egyes alkalommal ki kell kapnod, ha rád rakok, bárki is az ellenfél, bármekkora is az odds. Ezért aztán háríthattál 5 meccslabdát, hogy rohadnál meg. Baszódj meg!!!!!!!!!!!!

#8767 április 06, 2016, 21:13:10, ricsi046
Megbaszhatod az agyonsztárolt kurva anyádat te retkes svéd majom

1 az 1 ellen is rúgd fölé az a biztos, eddig se bírtam a képét ennek a férgnek, most se igazán szerettem meg

Mazsola & Tádé
Real Margité a szopoládé

csak minimál tét a BL-re - Kisfőnök törvénye ösmét jött
most már csak a kimenetelt kellene -helyesen- realizálni  :P

Kedves Phili Flyers anyátok h van??  Kapus nélkül álltatok ki?  :crazy:

Milyen ennyire embernek lenni? ;D Szerencsétlen hosszabítósponthu hülye vagy :D


Bundás faszomjancsi gecik. Ez mi ez a meccs?
http://www.eredmenyek.com/merkozes/2FecX5eT/#oddsok-osszehasonlitasa;over-under;rendes-j-i
1,08 a hazaira, de gól nélkül felmegy 1,33-ra a 20. percben. Over 1,29 ről esik 1,18 -ra erre sehol a gól. 44. percben a 1,5 over 1,83, félidőben 1,66.  ???

Két gólt most, majmok  :bash:

#8772 április 09, 2016, 21:02:59, Greipel
Az igen bundás Videoton, húzzátok magatokat faszra, mocsok állatok!!!!

Megúsztátok.  :)

isner te hajléktalan rákos fasz,anyád inkább lenyelt volna le  :bash:  :crazy:

althaus, a retkes kurva anyádat.. ekkora egy véglény barmot, mint te...