Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Leonardo Mayer mekkora hatalmas egy lúzer  ;D

Életemben kb másodszor fogadtam és néztem teniszt, de ez valami kabaré volt  ;D Ez egy hatalmas nagy bohóc  ;D

Dögölj meg Kyrgios szenvedve, kínok között, te retkes rohadt faszszopó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum április 30, 2016, 19:04:14
Dögölj meg Kyrgios szenvedve, kínok között, te retkes rohadt faszszopó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
baszd meg Paré anyját, aztán a francia a tiédet

Kibaszott Taylor Fritz. Én vagyok a hülye, hogy egy ilyen német-angol nevű faszra fogadok. Hogy a picsába tudtál 3. játszma 1-4-ről kikapni te nyomoronc pöcs?

Udinese, Nürnberg:  :fakk:

Szemét Pool. Szopjatok lovat Kloppal az élen.

Undorító vagy Dimitrov... :noway:


Idézetet írta: 4eventeVB Dátum május 01, 2016, 19:47:18
sérülten játszott

Persze, de ez minden meccsére igaz. Fogyatékos, komoly problémája hogy nem állt sorban amikor agyat osztogattak.  ;)

Radwanska te retek, kapd össze magad. Anyádat nem szidom anyák napján, de azért szopjon le veled együtt.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 01, 2016, 19:57:44
Persze, de ez minden meccsére igaz. Fogyatékos, komoly problémája hogy nem állt sorban amikor agyat osztogattak.  ;)
Hogy volt képes Sharapova ezt az "embert" magába engedni?  :-\   (Bocs az OFFért)


Te kis túristaszalámi, olyan vagy, mint Zámbó Jimmy amit elleptek a döglegyek, legszívesebben sátánista szertartást végeznék nálatok! Hogy a húsvéti nyuszi álljon beléd!
Gyenge vagy, mint a kannás bor !!!

Utóirat:  Nehogy elkapjalak, mert megleplek, mint Igort a tetvek!

Muguruza, te RIBANC!

#8834 május 03, 2016, 12:08:17, Greipel
Büdös rohadt tetves köcsög anyád Berlocq, brékelsz, de egyből vissza is adod ennek a senkiházi Reuternek, ráadásul egy KH-val, én meg bukok rajtad nem is kevst ezzel. DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja és jössz nekem egy új billentyűzettel is faszrágó.

Ja persze, utána meg simán behúzod a meccset nyomorult.  :bash: