Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kerber ásd el magad örökre  :bash: :bash: :bash:

Ouahab te rohadt bundás cigány, ha azt hitted, hogy a Roland Garros árnyékában senki sem figyeli, mit művelsz, akkor hatalmasat tévedtél. Mondjuk megértelek, egy 10-szeres tapasztalt gs-győztessel játszottál. Ja nem... Remélem holnap holtan találnak rád egy sötét sikátorban te rohadék!!!!!!!

http://www.tennisexplorer.com/player/divar/

Valaki basszon már hátba ha még egyszer női teniszre teszek. Kicsit jobban beleástam magam, de gyakorlatilag még nagyobb lutri lett mint amikor fingom nem volt róla. Lucic eddig pörög mint egy istennő, most meg egy fakezű Osaka szétcsapja. Halep mi a retkemet csinál? És Vesnina? Gyökerek!  :bash:

A kurva anyját Lucic-Baroninak! Amúgy meg én vagyok a hülye, hogy egy 40 éves vén kurvára teszek! :(

#8914 május 25, 2016, 19:30:08, butyi
te büdös gané gilles simon.... ideje már, hogy végleg megdögölj  :bash: :bash: :bash:

szerk.: még nem kell, 0-2-ről fordítottál  :beerchug:

lucas pouille te rohadt anyaszomorító csigazabáló szarhalom... pusztulj meg!  :bash: :bash:

5 méterest tanuljatok már meg lőni parasztok!  :hanyas:

Idézetet írta: butyi Dátum május 25, 2016, 19:25:06
lucas pouille te rohadt anyaszomorító csigazabáló szarhalom... pusztulj meg!  :bash: :bash:
köszönöm, te nyomorult patkány  :bash: :bash: :bash:

Basszátok meg anyátokat Bayern kosarasok! Rájátszás első meccsét bukták idegenben 15 fával, íratlan szabály, hogy az otthonit akkor hozni kell. A biztonság kedvéért elindítottam ezeket a bajor faszszopókat egy +6.5-es hendivel, megnéztem, az utóbbi időben szinte mindig nyertek a Brosecsicskák ellen otthon. Félidőben 9-cel mentek a hazaiak, mondom, még bátortalan is voltam, de fő a biztonság. A végén 14 ponttal kaptak ki, úgy hogy a 3. negyedet 7 ponttal, a 4.-et 16 (!!!) ponttal bukták. Ekkora leolvadást b+ rég láttam... mi  a faszt csináltak ezek a nyomorultak, nem látta valaki?

Idézetet írta: maurozarate Dátum május 25, 2016, 22:34:39
Basszátok meg anyátokat Bayern kosarasok! Rájátszás első meccsét bukták idegenben 15 fával, íratlan szabály, hogy az otthonit akkor hozni kell. A biztonság kedvéért elindítottam ezeket a bajor faszszopókat egy +6.5-es hendivel, megnéztem, az utóbbi időben szinte mindig nyertek a Brosecsicskák ellen otthon. Félidőben 9-cel mentek a hazaiak, mondom, még bátortalan is voltam, de fő a biztonság. A végén 14 ponttal kaptak ki, úgy hogy a 3. negyedet 7 ponttal, a 4.-et 16 (!!!) ponttal bukták. Ekkora leolvadást b+ rég láttam... mi  a faszt csináltak ezek a nyomorultak, nem látta valaki?

Tudod mit csináltak? Kikaptak, mégpedig 14-gyel.

Idézetet írta: maurozarate Dátum május 25, 2016, 22:34:39
Basszátok meg anyátokat Bayern kosarasok! Rájátszás első meccsét bukták idegenben 15 fával, íratlan szabály, hogy az otthonit akkor hozni kell. A biztonság kedvéért elindítottam ezeket a bajor faszszopókat egy +6.5-es hendivel, megnéztem, az utóbbi időben szinte mindig nyertek a Brosecsicskák ellen otthon. Félidőben 9-cel mentek a hazaiak, mondom, még bátortalan is voltam, de fő a biztonság. A végén 14 ponttal kaptak ki, úgy hogy a 3. negyedet 7 ponttal, a 4.-et 16 (!!!) ponttal bukták. Ekkora leolvadást b+ rég láttam... mi  a faszt csináltak ezek a nyomorultak, nem látta valaki?

Szerintem ilyenkor lényegtelen hogy mit csináltak, csak mégjobban dühíti az embert, ha elment akkor nincs mit tenni. Ezért nem is jó követni a meccset csak a végeredményt nézni, kivéve persze ha tervben van egy cashout.

tsonga te nigger köcsög fasz,nem kívánok neked mást,csak hogy dögölj meg!!!!!!!!!!!

Én is azt mondom, hogy dögöljön meg, remélem kerékbe törik ezt a senkiházit. 1. szett saját szerva SZL, bukja. 2. szett brékelőny, onnan bukja. A jó kurva életbe, kibaszott szarházi majom.  :wall: :wall: :wall:

Vesely te szerencsétlen baromarcú, hugyozd magad össze a centerpálya közepén mindenki szeme láttára, hogy laposra veretted magad Almagróval. Egy kurva szett kellett volna csak, ehelyett egész meccsen semmi esélyed nem volt. Hülye fasz...  :noway: