Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum július 30, 2016, 14:27:30
Utoljára fogadtam erre az idiótára, elegem van belőle. Jobb lenne, ha szépen csendben visszakullogna a BDO-ba, ott talán még sikerülne túlélnie az 1. fordulókat, habár... Idén Heydon, Henderson, Dobey és Monk ellen is megszivatott már 1. fordulókban, hatalmas nevek :DDDDDD, amikor +os hendit kellett volna hoznia, akkor is kikapott simán. Ja és persze, Gerwen ellen a PL-ben bezzeg tudott játszani...

Az a baj, hogy az emberi tényező miatt rohadtul kiszámíthatatlan az egész. Látod, hogy amíg kedve van jól tolja. Bejön 1-2 rossz dobás, elkezd hisztizni és annyi a fogadásnak. A meccsek rövidsége miatt meg esély sincs rá, hogy mentálisan helyrebillenjen. Kéne valami jó fogadási recept erre a sportágra  ;D Ezért kezdek egyre inkább megint élőzni, mert talán pár leg alatt képet kaphatunk arról milyen napja is van az adott gyökérnek  ;D

Azért megkérdezném a Triatlon szövetségnél, hogy mi a kurva anyjáért tették a Budapest 70.3 versenyt (hosszútáv fele) pont ugyanarra napra mint a nagyatádi Ironmant (hosszútávú országos bajnokság)

Idióta faszkalapok, pénzéhes köcsög banda. Vagy ennyire inkompetensek?? Mindenesetre a kurva anyátokat.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 30, 2016, 15:02:27
Azért megkérdezném a Triatlon szövetségnél, hogy mi a kurva anyjáért tették a Budapest 70.3 versenyt (hosszútáv fele) pont ugyanarra napra mint a nagyatádi Ironmant (hosszútávú országos bajnokság)

Idióta faszkalapok, pénzéhes köcsög banda. Vagy ennyire inkompetensek?? Mindenesetre a kurva anyátokat.
Nem szándékozom én semmiképpen sem védeni a Magyar Triatlon Szövetséget, de az a helyzet, hogy ehhez a Budapest 70.3 versenyhez abszolút semmi köze sincsen az MTSZ-nek. Ezt a Budapest 70.3 versenyt NEM a Magyar Triatlon Szövetség rendezte, hanem egy magáncég, a Kropkó Promotion (azaz Kropkó Péterék).

Korábban a Magyar Triatlon Szövetség is bőszen tiltakozott azért, mert a Budapest 70.3 versenyt éppen a a nagyatádi Ironman (hosszútávú országos bajnokság) napján rendezik meg Kropkó Péterék. Nekem úgy tűnik, hogy jelenleg éppen valami hatalmi harcszerűség dúl a Magyar Triatlon Szövetség és a Kropkó Promotion között. Ahol az előbbi szövetség adja ki a magyarországi triatlonversenyek engedélyeit, s engedélye nélkül nem lehet a nemzetközi szövetség által is elismert triatlonversenyeket Magyarországon, utóbbi cég pedig egy jól bejáratott triatlon világverseny rendezési jogát birtokolja, ám nem akar közösködni az MTSZ-szel.

Tudomásom szerint a Budapest 70.3 verseny sem kapott engedélyt a Magyar Triatlon Szövetségtől, azaz a megfelelő engedély hiányában nem lett volna szabad megrendezni Magyarországon. Ám - tudomásom szerint - Kropkóék mégis megrendezték engedély nélkül a Budapest 70.3 versenyt, s ezért jogi úton lesz folytatása a Magyar Triatlon Szövetség kontra Kropkó Promotion dolognak.

Köszi a pontosítást. Nagyon nem ástam bele magam a dolgokba, de feltételeztem, hogy azért a szövetséget csak nem kerülik meg. Tévedtem.

Én atádiként évek óta követem a versenyt, sőt kerékpáros depo építőként és depos staff emberként azért szomorúan láttam hogy idén 100zal kevesebb bicikli helyet kellett építeni.

Azonban a verseny kárpótolt, mert amit Flander Marci és Major Joe ment az frenetikus volt. Egyszerre szálltak le a kerékpárról és oda vissza előzgették egymást a futópályán,de kb a 4.körben megzuhant Joe egy picit és ott kapott 3percet egy fél kör alatt, így Flander a végén már "relatív" simán nyert egy nagyon jó 8:25ös idővel. És egy profi, korábban 7szeres győztest USAban készülő magyart megverni nagy szó.

Jut eszembe: az előzőek a Gumiszobában jelentek meg, de - a kurva életbe! - elmaradt valami káromkodás-szerű izé. Szóval rohadjanak meg azok, akiknek illene megrohadniuk!
:beerchug:

Plipuech te büdös kurva, baszd meg a béka segge alá süllyedt oddsod ellenére elért 2 szettes vereségedet, utána pedig magadat!

Aki ilyen faszrágó challenger teniszre fogad az úgy hülye ahogy van!Sajnos köztük vagyok én is  :bash:

Az isten bassza szájba ezt a sok füstösképű, fasszopó nápolyi cigánygecit, hogy száradnának el a vulkán tövében!

27 perc alatt rúgnak 3-at a Nizzának, aztán persze basznak a meccsre magasról. Egy lesgólt azért lőttek a gecik...

Meccs előtt 4-5 gól a meccsen fogadásom is volt, meccs közben félidőben pedig egy 3,5 gól felett Napoli all-in... Fú, de rühellem ezeket a tetves kolerás cigányokat!!!

Nem értem, hogy Hantuchova miért erőlteti még a teniszt. Annyi mást csinálhatna helyette. Ilyen testtel például lehetne kurva. Sokkal több pénzt keresne és még élvezné is.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 02, 2016, 14:02:22
Nem értem, hogy Hantuchova miért erőlteti még a teniszt. Annyi mást csinálhatna helyette. Ilyen testtel például lehetne kurva. Sokkal több pénzt keresne és még élvezné is.

Urszula Radwanskaval együtt..

Gyökér BATE, fene a mocskos tetű fajtátokat.  :bash:

Kurva anyádat Jankovic te rusnya ribanc te okádék bohóc hogy 5-4 40-0ről leadod a szettet. Teszek rád 8as oddson set és break hátrányban, visszajössz, van 3szetlabdád és leadod. Hogy kapnál szemrákot.

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 02, 2016, 22:51:39
Gyökér BATE, fene a mocskos tetű fajtátokat.  :bash:
Igen! Igazán megúszhatta volna 3 gól alatt...

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 03, 2016, 00:11:54
Kurva anyádat Jankovic te rusnya ribanc te okádék bohóc hogy 5-4 40-0ről leadod a szettet. Teszek rád 8as oddson set és break hátrányban, visszajössz, van 3szetlabdád és leadod. Hogy kapnál szemrákot.

Jankovic már csak ilyen