Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#9450 október 29, 2016, 16:46:29, PetoPisti
Bazd meg magad Tsonga te kibaszott majom, hogy egy 37 éves öregemberrel nem bírsz aki az adogatáson kívül semmit nem tud!!!! Dzumhur és Khachanov is szettet nyert a szervagép ellen, a bosnyák majdnem kiejtette, te még két szetben leszopod a faszát!!  :noway: :noway: :bash: :bash:

Szerk:

TSONGAAAAAAAAAAAAAAA!!! ATYA ÉG! Mindig is mondtam, hogy király vagy.  ;D :D :D :D :D Gumiszoba mellett lehetne egy "DICSŐÍTŐ" topik a sírból visszahozott meccseknek. :D

RETKES PORTO!!!!!!!!!!!! Basszátok szájba a 0-0-otokat, ti köcsög szarháziak! 11 ÉVE nem volt 0-0 a faszszopó Setubal ellen, de nektek pont ma kellett ezt összehozni, hogy szakadt volna a fejetek a moslék kurva anyátokba!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: Úgy látszik, hogy minden hétvégére rúgott gól nélküliségre vagyok beállítva, hogy baszná meg a kurva ég...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

...és már megint egy, hát ki a SZÁJBABASZOTT KURVA ISTEN FASZÁNAK ÁRTOTTAM ÉN H MINDEN MÁSNAPRA JUT EGY ILYEN???????????! Ugyanaz a kibaszott forgatókönyv álladóan, megin az utolsó meccs 2,5 fölé 42. perc 1-1ről hasal el  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Idézetet írta: Greipel Dátum október 29, 2016, 21:07:17
RETKES PORTO!!!!!!!!!!!! Basszátok szájba a 0-0-otokat, ti köcsög szarháziak! 11 ÉVE nem volt 0-0 a faszszopó Setubal ellen, de nektek pont ma kellett ezt összehozni, hogy szakadt volna a fejetek a moslék kurva anyátokba!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: Úgy látszik, hogy minden hétvégére rúgott gól nélküliségre vagyok beállítva, hogy baszná meg a kurva ég...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ugyanez ma..csak nálam a Muh, Dortmunddal. Szolidaritok...és tegnap a szájbabaszott Sporting is 0-0...vicc, ami ezen a hétvégén megy eddig.

Ez  a Bayern kosár """ csapat"" fantasztikuus!!! A rohadt büdös qrva anyátokat!!!

#9455 október 30, 2016, 14:09:31, butyi
kerber te büdös szardarab....
világelsők szégyene vagy :bash: :bash: :bash:
nulla tenisszel bazdmeg  :bash: :bash:

#9456 október 30, 2016, 15:40:19, robmiller
de rohadtul utálom ezt a mocskos zöld ogre gecit, aki olyan gyorsan lezavarja a jónak tűnő meccseket, hogy esély sincs az overeknek lejönni...rohadj meg te nagyra nőtt csecsemő  :shockwhore_125: :shockwhore_125:

Idézetet írta: butyi Dátum október 30, 2016, 13:40:39
kerber te büdös szardarab....
világelsők szégyene vagy :bash: :bash: :bash:
nulla tenisszel bazdmeg  :bash: :bash:

Bassza meg a kurva anyját!  :bash: :bash: :bash:

Empoli hogy lehet ekkora hulladék? Hány meccs kell ezeknek 1 gólhoz?

Idézetet írta: ereghard Dátum október 30, 2016, 16:26:29
Empoli hogy lehet ekkora hulladék? Hány meccs kell ezeknek 1 gólhoz?

Hányinger. 11 bajnokiból tízet lehoztak úgy, hogy egyetlen kurva gólt se lőttek, a fasz üsse ki a szemüket ezeknek a rohadt patkányoknak  :hanyas:

#9460 október 30, 2016, 18:37:21, butyi
mocskos buzi bengals..... a SEMMIÉRT szenvedni 4 órát  :bash: :bash: :bash:
vége IKSZ :bash:

Kurva anyád NY Red Bulls! Remélem a visszavágón kiestek a picsába, ezt a szar Montrealt gólokkal kellett volna verni, de hogy az iksz sem jött össze, az már beszarás. Köszönhetően a buzeráns gólkirályuknak, hogy mellé bírta baszni két méterről a 93. percben...

#9462 november 01, 2016, 10:23:15, butyi
rohadt nyomorult vikings gecik... az elmúlt két meccsen egy-egy MG-ig jutni(tudom, mindkét meccs végén td-t is csináltak, de akkor az már nem számított)...ez aztán a teljesítmény
;D ;D ;D

Idézetet írta: butyi Dátum november 01, 2016, 09:51:30
rohadt nyomorult vikings gecik... az elmúlt két meccsen egy-egy MG-ig jutni(tudom, mindkét meccs végén td-t is csináltak, de akkor az már nem számított)...ez aztán a teljesítmény
;D ;D ;D

Szégyen... Akárcsak az egész előre koreografált NFL is. Ezért aztán megérte fél 4-ig fennmaradni. Igen, csak addig. A zsinórban 10000. 3-ra megcsinált Bears 1st down után már nem néztem ezt az undormányt. Továbbá rám szokás szerint hatott a más tuti tippje átok is, tört volna el inkább mindkét kezem, mikor írtam be a tétet. A kurva életbe. :bash:

A kibaszott William Hill sem érhető el már kora délután óta, le is maradtam sok jó lehetőségről. Valszeg a BL-lel is ez lesz.  :tickedoff: