Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 30, 2016, 22:12:04, SPF Admin
Megnyertél egy fogadást? Tiszta zöld a szelvény? Oszd meg örömöd velünk is!  :topbet_125:

Természetesen elvárjuk, hogy a nyertes szelvényeket be is mutassátok (a kamu ki van zárva - ezzel csak saját magatokat ámítjátok)

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 18, 2009, 18:55:51
Ma se ütött el busz, nem zuhant rám repülő, és nem vertek meg. Ja és direkt figyeltem, nem köhögtek rám a buszon, szal ma se kaptam el a H1N1-et. Ilyen egy sikeres nap. :great:

Ez nagyszerű!!! Remélem hétvégén is ilyen sikeres napjaid lessznek, kombinálva egy pár nyerő szelvénnyel.  :great:

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 18, 2009, 18:55:51
Ma se ütött el busz, nem zuhant rám repülő, és nem vertek meg. Ja és direkt figyeltem, nem köhögtek rám a buszon, szal ma se kaptam el a H1N1-et. Ilyen egy sikeres nap. :great:

Amig nincs fénykép, nem hiszem el ;D

#3 december 19, 2009, 19:39:33, Lacapi
Azt hittem hogy a gumiszobában kell folytatnom, de a 47. utáni perceben az arsenal csak rugott egyet  a hullnak, igy a félidő fél gól felett és a félidő hazai fogadásom is bejött, a keservit neki!  ;D

#4 december 31, 2009, 18:07:16, Lúzer SC
 :ok:


Jól esett a szilveszteri részegedés és költekezés után lemenni és beváltani a nyertes tippmixet:D
Fényképet lusta vagyok most készíteni, bemásolom:))

Kortrijk - FC Burges V 1,98
Roeselare - Gent V 1,65
Anderlecht - Zulte-war H 1,33
Mechelen - Charleroi H 2,25
Porstmouth - Arsenal V 1,56

Eredő Odds: 15,25134
Várható nyeremény: 3050 Ft
Megjátszott tét: 1* 200 Ft


Sziasztok!
Na hát szóval én múlt hónapban nyertem (2x),viszont ezt az oldalt még csak most találtam,és nagyon örülök,hogy rátok leltem.Főleg ez a topik tetszik,mert ha az ember nyer azt jó meg osztani a többiekkel,hátha jobb kedvre derülnek ha éppen nem a nyerő napjaikat élik.
Be másolom:

05/12/2009 19:42 CET      10.000 HUF     Nyertes      100.000 HUF     Labdarúgás     Juventus v InterCorrect  Score2-1 
A másik:
20/12/2009 13:04 CET     10.000 HUF     Nyertes      90.000 HUF     Labdarúgás     Hamburger SV v Werder BremenCorrect Score2-1
Mondanom sem kell,hogy jól teltek az ünnepek:)
Mindenkinek sok sikert:)



Gratula tike, s további sok sikert.  :cya:

Köszi Milan!
Remélem lesz is:)
Én is mindenkinek sok sikert kívánok:)


Nekem pedig végre sikerült eltalálnom egy elemzett meccset az Afrika Kupán!!!!! Öröm és Boldogság!

Idézetet írta: szumos Dátum január 17, 2010, 22:13:59
Nekem pedig végre sikerült eltalálnom egy elemzett meccset az Afrika Kupán!!!!! Öröm és Boldogság!

Az első a legnehezebb...utána már minden tiszta... ;D

Már régebben regeltem,de mostanában sürübben látogatom az oldalt,nagy segitséget nyújt szerintem azoknak akik valamilyen szinten foglalkoznak a sportfogadással!Nekem most ez jött be,csak igy tovább!!!

Idézetet írta: juve 75 Dátum március 16, 2010, 12:25:51
Már régebben regeltem,de mostanában sürübben látogatom az oldalt,nagy segitséget nyújt szerintem azoknak akik valamilyen szinten foglalkoznak a sportfogadással!Nekem most ez jött be,csak igy tovább!!!

Köszönjük juve 75! Sok sikert kívánunk továbbra is.  :great:

Hi!
Nagyon jó kezdeményezésnek tartom ezt a topikot, örülök hogy elindítottátok. Nagyon kellenek kellenek a pozitívumok hogy örömünket leljük abban amit csinálunk.
Remélem ez a topik tele lesz a nyereményeitekről feltöltött képekkel, hogy közösen örülhessünk egymás eredményeinek. Van egy kis nyertes lóverseny fogadásom a Betfair Lay szekciójában. Felteszek róla 3 db képet. Ahogy időm engedi és Fortuna istennő is úgy akarja megpróbálok rendszeresen nyertes képeket feltenni.

Mindenkinek szép napot és kellemes valamint nyereséges hétvégét!