Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Győr azért csak Győr!!!! 

A tét nélküli meccseket kiválogattam, a legtöbbet a legkisebb szorzóra kellett várni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 23, 2017, 00:13:10
A tét nélküli meccseket kiválogattam, a legtöbbet a legkisebb szorzóra kellett várni.

Pont neztem hogy minden meccsen lejott a 2,5 over is, grat.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 23, 2017, 00:31:34
Pont neztem hogy minden meccsen lejott a 2,5 over is, grat.

Igen :-)



3. harmad, 18:03-nál. Két meccsel ezelőtt szerzett gólt a védő srác, mondom mi van ha ma is. Hát szerzett.

#1235 november 12, 2017, 22:03:19, Knapp
Jól sikerült a cashout: a két délben játszott német meccs döntetlen lett, a 3. (Göppingen-Magdeburg 31:32) az utolsó percben még döntetlenre állt, akkor szálltam ki.

Ha végül 3 meccs lett volna x az 5-ből, akkor is jóval kevesebbet (kb. 55,000-t) nyerek, mint így.
Persze ha 4 (kb. fél milliós nyeremény) vagy mind az 5 jött volna (6 millió) a cashout után, akkor nem lennék ilyen vidám.  :)

Ha hagyom végigmenni, akkor 4250 ft lett volna nyeremény, egy 50 ft-os szelvény jött volna 85-ös szorzóval.




#1236 november 23, 2017, 16:03:13, markymark
Ezt nem hiszem el..

Persze, tuti kamu. Manapság már senkise használ Windows XP-t ;D

Gratula amúgy  :redchug:

Nincs penzem win 7re..

Amugy amikor hasznaltan vettem 2eve win7 volt rajta, de amikor elso nap toltogettem le a programokat(java, flash player, bongeszok stb)  virusos lett a gepem. Nem "mertem" nehany ora utan visszavinni, ne nezzenek mar balfasznak igy mivel volt egy xp cd otthon felraktam. Tudom elavult, de amire hasznalom arra perfekt. Nem jatszok, nem toltok le, filmet is inkabb a tableten nezek.. De amugy mar nagyon gondolkodok rajta.

Idézetet írta: markymark Dátum november 23, 2017, 18:54:50
Nincs penzem win 7re..

Amugy amikor hasznaltan vettem 2eve win7 volt rajta, de amikor elso nap toltogettem le a programokat(java, flash player, bongeszok stb)  virusos lett a gepem. Nem "mertem" nehany ora utan visszavinni, ne nezzenek mar balfasznak igy mivel volt egy xp cd otthon felraktam. Tudom elavult, de amire hasznalom arra perfekt. Nem jatszok, nem toltok le, filmet is inkabb a tableten nezek.. De amugy mar nagyon gondolkodok rajta.

Le ne csereld, lehet hogy az xp-n jobban adja a Starburst  ;D Mindig azon forgatok, de 3 csilivili meg egyszer sem jott ki, szep volt!  :beerchug:

En is. De ez mar a harmadik alkalom volt. Mondjuk tobb tizezer kort mar lenyomtam. Most azt varom hogy a White Rabbit slot vegre legyen a beten

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 23, 2017, 18:57:03
Mindig azon forgatok, de 3 csilivili meg egyszer sem jott ki, szep volt!  :beerchug:

Nekem is kettő volt a maximum. Ha hármat adna, akkor tuti, hogy a széleken valamelyik értéktelen szín jönne 7 vagy BAR oszlopok helyett.

Becsülettel hajráztak a második félidőben.  :great: BTTS és 2.5 over  :ok:

Ayr United - Albion Rovers 3-2 (1-1)
Airdrieonians FC - Forfar Athletic 2-1 (0-0)      
Arbroath FC - Stranraer FC 1-2 (1-0)
Queen's Park FC - East Fife 2-1 (1-1)   
Raith Rovers - Alloa Athletic 2-1 (0-0)   

#1243 december 04, 2017, 18:48:51, markymark
Kihasználtam(kimaxoltam) a mai napi szabimat. Annyira belejöttem a slotozásba hogy egész éjjel játszottam (és néztem a HOU - LAL meccset)

Amik ma nagyon adták: Wild Antics,Danger High Voltage, Dragons,Gorilla Go Wild,Immortal Romance,Queen of Riches.

Mással nem is játszottam,de mind masszív plusz. 68k be - 218k ki


Szep session  :ok:

De azert elmehetsz a francba, most megint minden gepbol kivetted a wint. Multkor a starburston is toltad a 3 csilivilis big wineket, azota kifogyott a gyarto, nekem meg kettot sem ad egyszerre a bwin/sportingbet kihivashoz  ;D