Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: markymark Dátum december 04, 2017, 13:15:28
Kihasználtam(kimaxoltam) a mai napi szabimat. Annyira belejöttem a slotozásba hogy egész éjjel játszottam (és néztem a HOU - LAL meccset)

Amik ma nagyon adták: Wild Antics,Danger High Voltage, Dragons,Gorilla Go Wild,Immortal Romance,Queen of Riches.

Mással nem is játszottam,de mind masszív plusz. 68k be - 218k ki

azért megnézném a be és kifizetéseid összegét, mert kizártnak tartom hogy a nyerőgépekkel hasznot lehet csinálni, főleg hogy 68k-t fizettél be  :laugh: mennyi 68k lehetett már  :laugh:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 12, 2017, 22:00:34
Jól sikerült a cashout: a két délben játszott német meccs döntetlen lett, a 3. (Göppingen-Magdeburg 31:32) az utolsó percben még döntetlenre állt, akkor szálltam ki.

Ha végül 3 meccs lett volna x az 5-ből, akkor is jóval kevesebbet (kb. 55,000-t) nyerek, mint így.
Persze ha 4 (kb. fél milliós nyeremény) vagy mind az 5 jött volna (6 millió) a cashout után, akkor nem lennék ilyen vidám.  :)

Ha hagyom végigmenni, akkor 4250 ft lett volna nyeremény, egy 50 ft-os szelvény jött volna 85-ös szorzóval.




Szerintem te ezekkel a kézis  döntetlenekkel szakítasz előbb-utóbb egy brutálisat.

#1247 december 04, 2017, 18:44:59, markymark
Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 04, 2017, 14:55:16
azért megnézném a be és kifizetéseid összegét, mert kizártnak tartom hogy a nyerőgépekkel hasznot lehet csinálni, főleg hogy 68k-t fizettél be  :laugh: mennyi 68k lehetett már  :laugh:

Ezek atutalasok nem befizetesek. Es ez egy napi profit, nyilvan ez nem olyan hogy mindennap igy adja. De mivel visszaosztasos rendszerben mukodik, amit en megnyertem azt mas elbukta vagy el fogja bukni. Ez a kb 600euro nem olyan nagy osszeg, vannak streamerek akik ezreket jatszanak el naponta. Keress ra youtubeon ha nrm hiszed el hogy lehet vele nyerni.

Osszessegeben a kaszino van profitban a jatekosok minuszban de ez nem azt jelenti hogy minden jatekos minuszban van.



Amúgy nem vagyok én olyan nagy téttel játszó, (tudja ezt alexthebest) ez a 68k átutalás extrém magas a korábbi alkalmakhoz képest, de most nagyobb volt a br mint korábban.
És vannak slotok amik brutálisan képesek adni,pl Danger High Voltage

Ez a Danger High Voltage pont a Big Time Gaming nyerőgépe, amiről tudni lehet hogy brutál módon veszi el a pénzt, de ellensúlyoz persze mega winekkel. A srác amúgy szerintem arról beszélt, hogy az átutalásaidnál egymás után is volt több 10.000Ft-os utalás, ami azt mutatja hogy bukó volt az aktuális szériád, amit egy szerencsés nagy nyereménnyel hoztál vissza, ami ki is tartott jópár tízezer forintig. De ugye mi lett volna ha a bukó széria nem hal el... újabb átutalás? hátha? Ez a kockázata a slotoknak.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum december 04, 2017, 20:05:36
Ez a Danger High Voltage pont a Big Time Gaming nyerőgépe, amiről tudni lehet hogy brutál módon veszi el a pénzt, de ellensúlyoz persze mega winekkel. A srác amúgy szerintem arról beszélt, hogy az átutalásaidnál egymás után is volt több 10.000Ft-os utalás, ami azt mutatja hogy bukó volt az aktuális szériád, amit egy szerencsés nagy nyereménnyel hoztál vissza, ami ki is tartott jópár tízezer forintig. De ugye mi lett volna ha a bukó széria nem hal el... újabb átutalás? hátha? Ez a kockázata a slotoknak.

Igazad van. BTG gépekkel akkor lehet kaszálni ha adja a bónuszt. Dangeren sokkal gyakoribb mint a Bonanzan ezért is preferálom azt. Van hogy adja van hogy akár 1000körig nem. De nekem a basegame alatt is volt 100Xos nyereményem(ez szerencse)

Igen voltam az elején mínuszban, és big win rántott pozitiv irányba (ez is szerencse), de azért mertem visszatöltögetni mert közben a fogadások jól álltak. Általában a fogadási profitból kaszinózok ami néha bejön néha nem.Az elmúlt egy hétben sokkal többet adott vissza mint amit az elmúlt egy évben elbuktam.(szintén szerencsések közé tartozom)
De ez olyan mint a lottó. A többség élete során mínuszban van összességében de van néhány(4,5találatosok)  akiknek visszaad a rendszer.

Csak azt sajnálom, hogy a minimum téten pörgettem.  :)

Idézetet írta: Debra Dátum december 04, 2017, 15:26:10

Szerintem te ezekkel a kézis  döntetlenekkel szakítasz előbb-utóbb egy brutálisat.

Dolgozunk rajta!   :)

Most 3 mp-cel a PSG meccs vége előtt cashoutoltam, a vendégek pont időt kértek és már csak 1000 ft bukta volt rajta, annyit meg megért.
Nem akartam valami kínai figurás gól vagy egy utolsó másodperces, félpályánál elkövetett, de hetest érő szabálytalanság miatt bukni.
A német meccs szorzója azért csak 6,5, mert az már ment, mikor megraktam a kombit, de így is új rekord. Többször volt már meg 3 meccs kötésben, 4 most először.


Szintén 3 másodperccel a vége előtt cash outoltam.  :)

60ft volt a cashout kb a meccsek 47.perceben.

nem annyira nagy összeg, mint az előttem 'szóló' kollégáké, inkább a szorzó miatt van helye a topikban  :)

(azért húztam 3*100-al, hogy ha netán jól alakul, akkor egyre-kettőre cash outot nyomok, egyet meg hagyok végigfutni, de nem kínálta fel a cash outnál, így hagytam végigfutni.
22-11-es első félidő után a vendég csapat ért el először 15-öt. Amúgy az első 20 perc kurva egyoldalú volt az első félidőben, de a 20. perctől kb. már fej-fej mellett dobálták a gólokat. Mondom magamban, ha a 2. félidőben is fej-fej mellett haladnak, azt a 175-ös szorzó alkalomadtán be is akadhat. Hát beakadt.

u.i.: a képen nem látszik, de a tipp az volt, hogy az Ashod ér el először 15 gólt a 2. félidőben.


Ideje volt már kikapniuk

Négy thai futsal meccsen behúztam mindre, hogy az első fi-ben valamelyik csapat min. 3 gólt lő. 2-es kötésekben, alaptét 200 Ft volt. Úgy kalkuláltam, hogy legalább kettő valószínűleg bejön (tapasztalat alapján), de ha netán három, már nem járok rosszul. Abban is bíztam, hogy a négyből legalább az egyiken az esélytelenebb ér el 3-at fi-ig, de hogy mind a négy meccsen az esélytelenebb ér el először 3-at, hát az ritka, mint a fehér holló. Ráadásul az ilyen -egyébként nem túl reális- szelókat 50-es meg 100-as alaptéttel szoktam húzni, most valamiért 200-al húztam.

Ha még ez nem lenne elég mák, az 5. meccset, ami azonos időben kezdődött a többivel, valamiért csak csúszva tette ki a bet365, és amikor kitette, már rögtön gól volt, így azt lehagytam a szelóról. És hiába ott volt a leghamarabb gól, ott mégsem ért el egyik csapat sem 3-ig fi-ben.


Ennél többet nem nagyon tudnék már kihozni egy ilyen csillagászati összegű ingyen fogadasból  :beerchug: