Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1500 bónuszból eddig értem tegnap xD

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 00:03:32
De  ;) Annyira hogy azzal kb. csak buksz egy idő után. Ez amit itt gazember írkál, tényleg nem akarok senkit megbántani...de most komolyan, ti ezt elhiszitek? Látszik nem sok olyan ember van itt aki ebben a sportfogadásban komolyabban benne van, főleg meg aki komolyabb tétekkel játszik.
Mert ha lenne pár tapasztalt ember, akkor tudnák hogy rég kivág még egy bet365 is ilyen téteknél ha azok folyamatosan jönnek. Olvasom hogy kivesz 18 milliót, utána meg látom feltesz Roland Garroson 1.5 milliót 2x  "bemelegítésnek" ;D
Ugyan már emberek, rég bekorlátozta volna a bet365. Velem peche van, mert túl régen vagyok ebben a bizniszben, meg túl sokat láttam, ilyet is, olyat is. Nem maradhatsz meg sehol, bet365-nél sem, ilyen nyereményeknél. Az irodák se nem hülyék, se nem jótékonysági intézmények, keményen védik magukat a jó tipsterektől. Előbb korlát aztán kirúgnak a fenébe, már csak tudom  :'(
És nem, nem irigység, mert arra nincs is okom, csak tényleg gáz, de nem kicsit... gondolkozzunk már.
Bocs ha kicsit nyers voltam.

én se nagyon vágom,hogy nincs korlátozás,mikor másokat párszázezer nyereség után lekorlátoznak,ráadásul így hogy sorra jönnek is a nagy tétes fogadások

viszont ezek szerint akkor a fogadóirodák mégis csak rosszul lövik be az oddsokat esetenként,ha valaki 1.5-2-es oddsokkal 90%-os találati arányt ér el hosszútávon

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 09, 2016, 11:32:54
én se nagyon vágom,hogy nincs korlátozás,mikor másokat párszázezer nyereség után lekorlátoznak,ráadásul így hogy sorra jönnek is a nagy tétes fogadások

viszont ezek szerint akkor a fogadóirodák mégis csak rosszul lövik be az oddsokat esetenként,ha valaki 1.5-2-es oddsokkal 90%-os találati arányt ér el hosszútávon

Azt nem mondta senki hogy hosszútávon éri el ezt az arányt. Ez a bejött topik, nem egy napló, így ide nem kerülnek be az olyan ezresek-tízezresek amiket nem sikerült megfialtatni. Ráadásul ez egy olyan széria ami az ember életében nem sokszor adatik meg, itt fogni kell a malac farkát rendesen. Az ilyen típusú fogadásokhoz szerencse kell, talán az iroda is arra vár hogy mikor jön a bukószéria  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 09, 2016, 12:03:10
Azt nem mondta senki hogy hosszútávon éri el ezt az arányt. Ez a bejött topik, nem egy napló, így ide nem kerülnek be az olyan ezresek-tízezresek amiket nem sikerült megfialtatni. Ráadásul ez egy olyan széria ami az ember életében nem sokszor adatik meg, itt fogni kell a malac farkát rendesen. Az ilyen típusú fogadásokhoz szerencse kell, talán az iroda is arra vár hogy mikor jön a bukószéria  ;D

Igen még ezt tudom elképzelni nagyjából, hogy ok, ide beír több százeres, néha milliós nyerőket, de hasonló tétekkel van majdnem ennyi bukója is. Ez esetben persze nem korlátozzák le. Az hogy valaki tisztán nyer 18 milliót és kiveszi, aztán hagynak neki tenni két újabb fogadást 1.5 milliós téttel teljesen kizárt. Ez van. Eleve 18 millióig el sem jutsz, sokkal hamarabb lekorlátoznak.
Vagy ami még van, betfairen játszik back/lay-t, aki teniszhez komolyabban ért és nagyban játszik az általában ott nyomja, na de akkor a back is és a lay is ott megy, de lehet ő a backet bet365-ön játssza és befairen layel, nem tudom, annyira a teniszben nem vagyok benne mert nem értek hozzá, de vannak akik azzal milliókat nyernek. De azt csak betfairen tudod megcsinálni, ott egymástól nyerjük el ugye a pénzt, csakis ezért tudod megcsinálni. Amúgy ott is lekorlátoznának rég a francba ha az iroda pénzét nyernéd el   :)

Nyílván milliókat bukott már azért engedte a bet hogy korlátozás nélkül feltegyen ilyen téteket főleg ilyen üvegbefingós ki nyeri a következő adogatást faszságokra. Egy zsír új accot azonnal korlátoznának már 1 milla körül. Nekem is enged akármekkora tétet kb mert úgyis tudják hogy másnap visszabukom.

De ettől független nagyon szép nyeremény én elhiszem hogy igaz, és nagy grat is hozzá!.  :ok: :cya:

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 12:18:45
Igen még ezt tudom elképzelni nagyjából, hogy ok, ide beír több százeres, néha milliós nyerőket, de hasonló tétekkel van majdnem ennyi bukója is. Ez esetben persze nem korlátozzák le. Az hogy valaki tisztán nyer 18 milliót és kiveszi, aztán hagynak neki tenni két újabb fogadást 1.5 milliós téttel teljesen kizárt. Ez van. Eleve 18 millióig el sem jutsz, sokkal hamarabb lekorlátoznak.
Vagy ami még van, betfairen játszik back/lay-t, aki teniszhez komolyabban ért és nagyban játszik az általában ott nyomja, na de akkor a back is és a lay is ott megy, de lehet ő a backet bet365-ön játssza és befairen layel, nem tudom, annyira a teniszben nem vagyok benne mert nem értek hozzá, de vannak akik azzal milliókat nyernek. De azt csak betfairen tudod megcsinálni, ott egymástól nyerjük el ugye a pénzt, csakis ezért tudod megcsinálni. Amúgy ott is lekorlátoznának rég a francba ha az iroda pénzét nyernéd el   :)
Nagy butaság lenne a bet365 részéről, ha korlátoznák, hiszen akkor nem tudja visszabukni. Sokszor nem a játékost korlátozzák, hanem a játékmódot. Ettől játékmódtól nem hiszem, hogy félniük kell. Olyan ember meg még született meg (pláne, aki ilyeneket rak), aki meg bírja állni, hogy ne tolja újra. Sajnos csak az a kérdés, hogy mikor megy vissza a nyeremény és mennyi marad meg belőle.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 09, 2016, 12:34:32
Nagy butaság lenne a bet365 részéről, ha korlátoznák, hiszen akkor nem tudja visszabukni. Sokszor nem a játékost korlátozzák, hanem a játékmódot. Ettől játékmódtól nem hiszem, hogy félniük kell. Olyan ember meg még született meg (pláne, aki ilyeneket rak), aki meg bírja állni, hogy ne tolja újra. Sajnos csak az a kérdés, hogy mikor megy vissza a nyeremény és mennyi marad meg belőle.
/quote]

Hát ezen nevetnem kell, bocs  ;D Komolyan azt hiszed hogy a bet365-nél vagy bárhol ott ülnek és nézik, jé, már 2 milliót nyert, jé már 5-öt, most meg már éppen 18-at, de várjunk még, előbb utóbb csak elkezdni visszabukni. Ha meg nem hát akkor hadd nyerjen 50 milliót is, hadd szóljon.
Na ne. Nem így működnek az irodák.

Engem csak az érdekel, hogy miatta nem kapok hűségbónuszt?  Mert mindent neki adnak ami magyaroknak járna :DD.Mennyi is az az annyi?

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 12:48:20
[

Hát ezen nevetnem kell, bocs  ;D Komolyan azt hiszed hogy a bet365-nél vagy bárhol ott ülnek és nézik, jé, már 2 milliót nyert, jé már 5-öt, most meg már éppen 18-at, de várjunk még, előbb utóbb csak elkezdni visszabukni. Ha meg nem hát akkor hadd nyerjen 50 milliót is, hadd szóljon.
Na ne. Nem így működnek az irodák.
Pedig így van. Egy arbost lehet kilöknek 50 ezer forint után is. Te hogy csinálnád,ha te lennél a fönök a bet365-nél? Kizárnád gazembert vagy nem?

Ha üzlet ember lennék...
És nekem ez a "gazember" hasznot hajt.  Live-ba 10% fee-n játszik(majdnem tippmix) és még reklám is van.
Ha meg valamire ennyire rá érez és sokat keres valamivel akkor a rendszerrel van baj.  Gazember meg viszonylag  apró pénzért rá világít egy problémára. Arbosokat meg a nagy nyerőket ne vegyük egy kalap alá, nincs értelme.
Aki azt hiszi hogy csak a betfairen lehet fogadni visszafogadni az meg ne szóljon egy szót se.  :laugh:

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 09, 2016, 13:22:48
Pedig így van. Egy arbost lehet kilöknek 50 ezer forint után is. Te hogy csinálnád,ha te lennél a fönök a bet365-nél? Kizárnád gazembert vagy nem?

Ezt most azért nem lehet megmondani mert nem látod mi történik valójában. Azt látod, hogy nyert 20-25 milliót mondjuk mert ezeket másolja be ide. Tegyük fel igaz. De nem látod mennyit bukik ugyanott vagyis a bet365-nél vagy éppen máshol. Ha azt teszem fel, hogy tényleg tisztán nyert ennyit, de ne legyen ennyi csak fele, mondjuk 10 millió, akkor jó hogy kizárnám, de nem is értem, miért ne zárnám ki??
Az hogy mondjuk betfairen layel és ott meg teszem fel bukik az engem nem vigasztalna ha bet365-nél én vagyok a főnök és tőlem meg elvisz 10 milliót.
Azért nem lehet erre az egészre mit mondani így igazából mert nem tudjuk mi a valós helyzet.
Én egyet tudok: ha te valahol nyerő vagy, folyamatosan pluszban vagy és milliókat nyersz, mit milliókat, elég 1 milliót, sok helyen pár százezret inkább, akkor lekorlátoznak, ez olyan biztos mint hogy itt ülök, legyen az bet365, bwin, unibet vagy a világ legtutibb irodája.

#1001 június 09, 2016, 16:53:07, GazembR
-----------

#1002 június 09, 2016, 16:52:53, GazembR
-----------------

2 hónapja még 2500ftot fizetél be hogy hátha sikerül 10.000-et nyerned.. Te írtad.. Most meg játszod a keresztapát..:D  Volt/van egy szerencsés szériád de ennyi, semmi többről nem szól az amit most felmutatsz. Örülj a nyereménynek és ne magyarázkodj, úgysincs semmi értelme.

Idézetet írta: GazembR Dátum június 09, 2016, 16:02:00
Amúgy meg mondom az őszintét nem is értem miért magyarázkodok én itt,csinálom amit eddig, magam kis csendességében és nem fogom bemásolni a nyerőimet, de azt sem hogy hogyan csinálom, hogyan választom ki és miért, igazából itt nem is fogom többet erről beszélni, azért mert nem hazudok soha sem azért szivesen tényleg bemutatom hogy valós nyereség és tiszta profit úgy ahogy azt bárki kéri ennyi semmi több, én nem fogok itt vitatkozni senkivel sem  :beerchug:
Ha annyira kigondolt, és jól működő stratégiáról lenne szó mint ahogy ezt nekünk előadod, akkor eddig már rég megírtad volna a kiválasztási rendszered, két tipped között. Ez eddig csak nagyzolás, hogy havi egy-kétszer fellépsz felteszel egy screenshot-ot hogy mekkora milliomos vagy, s aztán arra vered a melled.