Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hbalazs25 Dátum június 09, 2016, 20:17:14

Atya ég! Sorozatban rakott kis oddsokkal stabil bukó?? 15 éve fogadsz? Semmi köze az oddsoknak a bukáshoz, stabilan kis oddsokkal a végtelenségig lehet nyerni, minden azon múlik, hogy milyen meccset választasz, mire fogadsz és mekkora a rálátásod és minden tényezőt számításba vettél-e. Természetesen minden tényezőt lehetetlen figyelembe venni.. :) Tiszta babona vagy ember, belecsömörlöttél a sikertelenségbe és bemagyarázod magadnak,hogy ha te nem akkor más se lehet sikeres...

Az igen. Mutatsz is olyan embert aki 1.10-1.20-es oddsszokat tesz folyamatosan és pluszban van vele? Mert én még nem láttam ilyet. A nagy számok törvénye alapján nyilván van, de mondjam úgy nem jellemző  ;)
Egyébként te magad adod meg a választ: "Természetesen minden tényezőt lehetetlen figyelembe venni"
Bizony ám. 5-6 db 1.20-es oddsszból átlagban 1 úgy el fog menni mint a huzat és max egálban leszel, pluszban nem

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 21:28:22
Az igen. Mutatsz is olyan embert aki 1.10-1.20-es oddsszokat tesz folyamatosan és pluszban van vele? Mert én még nem láttam ilyet. A nagy számok törvénye alapján nyilván van, de mondjam úgy nem jellemző  ;)
Egyébként te magad adod meg a választ: "Természetesen minden tényezőt lehetetlen figyelembe venni"
Bizony ám. 5-6 db 1.20-es oddsszból átlagban 1 úgy el fog menni mint a huzat és max egálban leszel, pluszban nem

Kerlek inkabb ne fogadj, pluszban ugysem leszel soha,  :cya:

Idézetet írta: GazembR Dátum június 09, 2016, 21:31:19
Kerlek inkabb ne fogadj, pluszban ugysem leszel soha,  :cya:

Ok :) Nem is rontanám én itt tovább a levegőt. Mindenkinek sok zöldet kívánok.

Idézetet írta: GazembR Dátum június 09, 2016, 21:31:19
Kerlek inkabb ne fogadj, pluszban ugysem leszel soha,  :cya:
A pénz az jó dolog... de a helyedben elmennék ibizára mint hogy itt múlassam az időt. Vállalkozásod sikeresen működik nélküled is, hisz napi 8-10 órát nézel meccseket.
Délután olvastam a bejegyzésed bet365 kifizetésnél. Annyi szeretnék csak hozzá fűzni hogy Lindának szólj hogy "whitdrew" nos ilyen szó nem létezik. Én nem vonok semmit kétségbe, engem totál nem érdekel hogy elveszted vagy le adózod.
De a hozzá állásod más emberekhez, és ez 12 millió sem tesz jobb emberé.

Az alja tetszett nagyon :) :)

#1025 június 10, 2016, 07:34:05, GazembR
Idézetet írta: bendehal Dátum június 09, 2016, 22:23:42
A pénz az jó dolog... de a helyedben elmennék ibizára mint hogy itt múlassam az időt. Vállalkozásod sikeresen működik nélküled is, hisz napi 8-10 órát nézel meccseket.
Délután olvastam a bejegyzésed bet365 kifizetésnél. Annyi szeretnék csak hozzá fűzni hogy Lindának szólj hogy "whitdrew" nos ilyen szó nem létezik. Én nem vonok semmit kétségbe, engem totál nem érdekel hogy elveszted vagy le adózod.
De a hozzá állásod más emberekhez, és ez 12 millió sem tesz jobb emberé.


Mindenki tudja hogy juniusban meg nem nyaralunk csak azok akik jo helyre szeretnenek menni s ilyenkor olcsobb  :D, rendben-rendben majd elutazok gibraltara es szolok a supportosnak, nem szeretnek en jo ember lenni ha az lennek napi 8 orat nem arra toltenem hanem amire akarom hanem a gyarba, bar ezen kicsit azerr gondolkodnek, tobb mint 40 uzenetet kaptam igaz kesve de majdnem mind egytol egyig megvalaszoltam nem egy ket szavas uzenettel es segitseggel, volt akiket skypeon , sajat penzbol vettem tennietv elofizetest es megosztottam barkivel aki szereti a tenniezt es h segitsegere legyen de igazad van nem jo a hozza alasok az emberekkel skypen segitek amikor siman nem lenne kotelezo nekem, a fenti irasom pedig azert volt, mrrt irta h pluszban nem lehet lenni erre en ugyancsak joszoviuen segitettem h akkor ne is fogadjon mert pluszban nem lesz es ha nem fogad legalabb megelozi a bukast, es mielott meg jatszod az angol magantanart nezz utana a szlengesitett szavaknak is,  viszont te sem vagy jobb ember, most gondolok h de leirtad kiragadtal egy mondatot h azert beleszolj tipikus magyar es megy 12 milliod sincs hat inkabb maradok rossz penzel.  ;D

Ha mar itt jarunk, AlexTheBest-ben is erzek egy kis rosszindulatot felem, szepen belajkolta az engem "szido" commenteket, valoszinuleg kicsit nyomja a fejet h hiaba nez teniszt szaz eve es ir cikkeket pluszba nincs en igen ezert engem kell utalni :D mindegy Alex, sok sikert neked is...



A 10 euro ajandek volt  :ok:

#1027 június 10, 2016, 09:46:19, alexthebest
Direkt visszanéztem mit lájkoltam. Nos, mattit egyszer sem, pedig ő szidott  :D
1. ncis hűségbónuszos kommentje vicces volt, ment a lájk
2. nasgur ugyanazt írta mint én, ez egy jó széria, ment a lájk
3. bendehal ritkán szól, de akkor jót, neki szívesen adok lájkot, főleg hogy a whitdrew nagyon fail

Úgyhogy nem értem a vagdalkozást. Mint ahogy azt sem miért lennék folyamatos mínuszban? Megnézheted, vannak jó szériák előzetesek terén, vannak rosszak. Mellesleg kb két éve (mióta visszadobták a feleségem vízumát) alig játszom rendesen, csakis bónuszokat forgatok, úgyhogy frankón rossz emberbe kötöttél bele.  ;D

Ja és nem is adtál, milyen ajándékról beszélsz te gazember, azt írtad bocsi későn értél haza  :D :D

Jól szét lett offolva ez a topik  :ok: Nem tudom mettől tilt le mondjuk a bet mert sajnos nem kerültem olyan összeg közelébe hogy fejtörést okozzak nekik letiltás ügyben. Nem mondom azt hogy nem lehet ennyit nyerni. Viszont nyílván a fórumon kíváncsiak ha meglátják hogy valaki megnyeri egy gyári melós 15 évnyi bérét kb egy hónap alatt. És nem tudom ki írta már a klasszikus visszakérdést: "miért osztaná meg"? Miért ne? Mert ez egy ezzel foglalkozó fórum, ha a horgász fórumokba kiraknék minden nap egy friss 90+ os harcsa képet azzal a dumával hogy minden nap fogok egy ilyet valszeg megkeresnének hogy hol, mivel, mikor stb. Én nem írtam neked üzenetet mert ha nem akarod úgysem mondasz semmit. Nincs 100% os taktika olyan hogy erre rakj meg amarra és akkor dől a lé. Annak idején Tomiszi volt az Isten mikor felrakta hogy 500K ból hogy lett 750 3 perc alatt... Viszont segíthetjük egymást támpontokkal. Jutub vidiokkal mint Lau vagy táblázattal, tanácsokkal mint Tomka. Attól mert Tomka leírta hogy ér el akár 88%-os találati arányt gólvadászattal még nem vette le a bet a kínálatból a FI 0.5 overt. Ugyhogy megelőzve a további vitát szvsz nyugodtan tehetsz itt a fórumon közzé tanácsokat. Beszállási pontokat, tapasztalataidat, mire figyelsz stb. Aztán mindenki kihámozza amit tud belőle... nem fognak tőle az irodák csődbe menni mert nincs nálad a csodataktika. Nem lesz üres a talpas játék mert senki nem akar szaros 10 juróért küzdeni mert a fórum milliomos lett. Viszont lezárnád ezt a partatlan vitát... GL!  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 10, 2016, 09:43:23
Direkt visszanéztem mit lájkoltam. Nos, mattit egyszer sem, pedig ő szidott  :D

Ja és nem is adtál, milyen ajándékról beszélsz te gazember, azt írtad bocsi későn értél haza  :D :D

Pedig elvártam volna, hogy lájkolj  ;D :D
Ez meg amit a kölcsönadott, illetve ajándékozott/nem ajándékozott 10 euróról írsz, hát na, én annyit mondok mindenki olvassa végig figyelmesen az elmúlt két nap termését, aztán utána mondja azt nyugodt szívvel, hogy nem lóg ki a lóláb. Kicsit sok a furcsaság ebben a "sikersztoriban" igaz?

Nekem semmi furcsa nincs. Örülök, hogy valaki megosztja a sikerét, akár stratégiával érte el, akár f@szmákkal. Ez engem motivál, szóval hajrá, jöjjön a többi siker is! :)

Kinek mi a furcsa...
A gumiszoba topik pl. már 600 oldalnál tart, és annyira nehéz elhinni, hogy léteznek fogadók, akiknek sikerül sokat nyerni? Bizony, a fogadóknak van egy nagyon pici százaléka, akik pluszosak, őket tartják el a gumiszobások.

És az a kis százalék, aki pluszos, szerintetek (mármint a szkeptikusok szerint) hogyan csinálják? Csak 1,9-1,9 oddspárra, over-underre tesznek? Vagy teszik a kétdolláros, 10-es kötéseket, amik be-bejönnek nekik?
Itt láthattatok egyfajta utat, hogy így is lehetséges, ahogy sok más módon is.

Igaz, nem most volt, de sokan biztos emlékeznek Cesc naplójára, abban is voltak komoly tétek, nagy nyeremények (talán nem akkora, mint GazembR-é), az oldal alján ő is megírta a keresetét:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3823.495.html

Én személy szerint sajnálom, hogy ezek után (gondolom) GazembR nem fog ilyeneket mutogatni, mert jó volt látni a 10-szeres mennyiségű gumiszoba-hozzászólások mellett.

egy-két kritizáló komment elég is volt,aztán beindult az egó gépezet,ahhoz képes,hogy nem vagy kíváncsi a sok irigyre,mégis elég szorgalmasan válaszolgatsz,csak nem vagy te annyira elfoglalt
ez meg a legalja mikor elkezdesz másokat "alázni" ilyen belinkelt privát üzenetekkel,az ilyen gané emberektől inkább nem is akarok semmiféle segítséget

na mindegy,van itt elég seggnyalód aki isteníteni fog ezentúl is,hátha esik neki egy pár ingyen euró


offolás befejezve

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 17:08:33
én kb. 15 éve űzöm ezt az ipart, nem tartom magam nagy ásznak ezzel együtt, még ha pluszos is vagyok, de mikor ezt megláttam, hogy pl. 1.20-1.30-as oddszok, kombiba ráadásul, meg milliókkal  és hogy ebből 20 millió meg nem tudom hány millió nyereség akkor nem tudtam ide nem beírni mert egyszerűen hamis a dolog, sajnálom hogy ezt kell mondanom. Eleve aki kicsit komolyabban benne van, az tudja hogy sorozatban tett kis oddsszokkal stabilan bukó leszel szinte szükségszerűen, de nem is akarok már belemenni mélyebben.

Kis oddsokkal is lehet nyereségesnek lenni, ez nem az odds nagyságán múlik, hanem hogy van-e benne érték. Ha pl. sorozatban raksz 1,2-es oddsokat (nem all-inben), de ügyes kiválasztással / elemzéssel / megérzéssel vagy akárhogy eléred, hogy nem az oddsnak megfelelő 83%-os eséllyel, hanem mondjuk 90%-al jönnek, akkor bizony pluszos leszel. Nézd meg pl. hurkabalint 10/10-es naplóját.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 10, 2016, 14:03:19
Kis oddsokkal is lehet nyereségesnek lenni, ez nem az odds nagyságán múlik, hanem hogy van-e benne érték. Ha pl. sorozatban raksz 1,2-es oddsokat (nem all-inben), de ügyes kiválasztással / elemzéssel / megérzéssel vagy akárhogy eléred, hogy nem az oddsnak megfelelő 83%-os eséllyel, hanem mondjuk 90%-al jönnek, akkor bizony pluszos leszel. Nézd meg pl. hurkabalint 10/10-es naplóját.

Nyilván van ilyen, kizárnia nagy számok törvénye alapján nem lehet, de azt meg te hidd el hogy nem ez a trend enyhén szólva. Ezekből az 1.10-1.20 minden ötödik, hatodik bukik.
Nem mondok mást scak ha lemégy egy totózóba mit látsz, hallasz? "Megteszem a MU-t, a Chelsea-t, ezek úgyis jönnek, hozzácsapom a Juventust, az is tuti, mehet mellé a Bayern is"
Aztán szépen bukik belőle egy, akár kettő is. Az Szrt. meg dörzsöli a tenyerét mert ezekből a fogadókból (is) él olyan jól. Jó, tudom, nem ezeket a kis oddsszokat kell, hanem ahogy te is írtad, okosan megválasztva, ez igaz is, de még úgy is nagyon nehéz ezzel pluszban lenni.
Van sokféle stratégia amivel esetleg lehetsz nyerő, ez amit GazembR írt nem az. Ez ugye az egyik probléma vele. A másik amit már írtam, hogy nemhogy lekorlátoz, de jó eséllyel ki is dob egy iroda ha te egy hónap alatt 20 milliót nyersz, ne vicceljünk már.
Én tulajdonképpen azon csodálkozom, hogy egy csomó ember itt ezt elhiszi lazán, amiből persze az látszik hogy semmi tapasztalatuk nincs ilyen téren, nem láttak még valószínűleg olyat, hogy pl. erősen nyerőben vagy rövid időintervallumon belül, aztán egy nap az összes pénzed megérkezik a Skrill-re ami volt az adott irodánál, persze nem te kérted ki, és mellé jön egy e-mail is, hogy a management úgy döntött "biztonsági okokból" megszünteti a számládat és elutalták a teljes összeget amid volt bent:-) És ez nem vicc.
Akkor képzeljük már el mikor egy hónap alatt 20 milliós nyerés van.