Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Motinak, Griezmannak és Pröppernek jár a puszi  :-*, Skomina pedig kapja be, hogy nem fújta be a tizit a 3. percben a Gladbachnak.

Viccet félretéve, már tavaly megfigyeltem, hogy mennyi büntető marad ki a BL-ben. Sok! Tegnap ugye volt a Gladbach-Barca, biztos voltam benne, hogy ott lesz tizi, a Gladbachnak szinte minden BL meccsére jut/jutott, de Skomina nyulat játszott. Pedig Pique a 3. percben kezezett, de nem mert a Barca ellen ítélni, pedig teljesen egyértelmű szituáció volt. Ezért ezen a meccsen külön 1500-1500 Ft-tal húztam, hogy lesz kihagyott tizije a Gladbachnak vagy a Barcának. De azért ez csak a dolog bosszantó része.

Ugye néztem a keddi játéknapot, ott is volt két kihagyott büntető. Ezen buzdultam fel, illetve az elmúlt idényen, mert tényleg lassan ott tartunk, hogy a BL-ben a világ legjobb csapatai, legjobb játékosai játszanak, aztán lassacskán a tizik felét sem sikerül értékesíteni...(Persze a reklámban Thiago Silva a mozgó autó lehúzott ablakán bármikor keresztül rúgja a lasztit  :D)

Behúztam tegnap minden csapatra, (kivéve a Gladbachot és a Barcát, mert azt külön tettem nagyobb tét mellett) hogy fog kihagyni büntetőt 50 Ft-os alaptéttel, kettes kötésekben. Nagyon bíztam benne, hogy legalább két csapat hagy majd ki tizit, de hála az égnek, három lett belőle  :)
Külön köszönet a Ludogoretsben játszó Motinak, aki a 41-es oddsot hozta!

*Egyébként nem tudom, van-e valahol statisztika arról, hogy pl, a tavalyi BL idényben meg az ideiben hány megítélt büntetőből hányat rúgtak be, és menni maradt ki. Aki tudja, kérem linkelje, vagy írja már be, hol lelhető fel erről statisztika, mert így meccsenként utána nézni, hát rámenne egy fél nap  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 29, 2016, 09:47:17
Motinak, Griezmannak és Pröppernek jár a puszi  :-*, Skomina pedig kapja be, hogy nem fújta be a tizit a 3. percben a Gladbachnak.

Viccet félretéve, már tavaly megfigyeltem, hogy mennyi büntető marad ki a BL-ben. Sok! Tegnap ugye volt a Gladbach-Barca, biztos voltam benne, hogy ott lesz tizi, a Gladbachnak szinte minden BL meccsére jut/jutott, de Skomina nyulat játszott. Pedig Pique a 3. percben kezezett, de nem mert a Barca ellen ítélni, pedig teljesen egyértelmű szituáció volt. Ezért ezen a meccsen külön 1500-1500 Ft-tal húztam, hogy lesz kihagyott tizije a Gladbachnak vagy a Barcának. De azért ez csak a dolog bosszantó része.

Ugye néztem a keddi játéknapot, ott is volt két kihagyott büntető. Ezen buzdultam fel, illetve az elmúlt idényen, mert tényleg lassan ott tartunk, hogy a BL-ben a világ legjobb csapatai, legjobb játékosai játszanak, aztán lassacskán a tizik felét sem sikerül értékesíteni...(Persze a reklámban Thiago Silva a mozgó autó lehúzott ablakán bármikor keresztül rúgja a lasztit  :D)

Behúztam tegnap minden csapatra, (kivéve a Gladbachot és a Barcát, mert azt külön tettem nagyobb tét mellett) hogy fog kihagyni büntetőt 50 Ft-os alaptéttel, kettes kötésekben. Nagyon bíztam benne, hogy legalább két csapat hagy majd ki tizit, de hála az égnek, három lett belőle  :)
Külön köszönet a Ludogoretsben játszó Motinak, aki a 41-es oddsot hozta!

*Egyébként nem tudom, van-e valahol statisztika arról, hogy pl, a tavalyi BL idényben meg az ideiben hány megítélt büntetőből hányat rúgtak be, és menni maradt ki. Aki tudja, kérem linkelje, vagy írja már be, hol lelhető fel erről statisztika, mert így meccsenként utána nézni, hát rámenne egy fél nap  ;D
Nem tudok a tizikre linket, azt bemondták az összefoglalóban, hogy egy játéknapon még soha nem maradt ki 3, mióta BL van.

Időzíteni tudni kell  :beerchug:  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 29, 2016, 17:20:14
Időzíteni tudni kell  :beerchug:  :great:
A faszt, elég a Fény Gyermekének lenni (ilyet csak az tud behúzni, aki már húzott be hokiban 7-1-es harmadik harmaddal 9,5 overt...)

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum szeptember 29, 2016, 20:46:05
A faszt, elég a Fény Gyermekének lenni (ilyet csak az tud behúzni, aki már húzott be hokiban 7-1-es harmadik harmaddal 9,5 overt...)

Vagy csak fogadni kell minden létező dologra és néha beakadnak ilyenek

Rég volt már ilyen... De most valahol ráéreztem  :beerchug:

Millwall - Gillingham

tettem a tétet a Betfairon, számolt vissza az izé, és mire elfogadta a tétet amit a Millwallra tettem, Gillingham közben bevert egyet, 0 - 1

rögtön tettem egy LAY-t a Gillinghamra
45+2 perc 1 - 1
88 . perc 2 - 1

igy szerencsésen lejött a meccs és kasza volt

Gillingham   1.81   10.00   Lay   04-Oct-16 20:14   10.00
Millwall   4.30   10.00   Back   04-Oct-16 20:02   33.00
*Average odds: On  Off   Back subtotal:   33.00
Lay subtotal:   10.00
Market subtotal:   43.00
Commission @ 6.51%:   2.80
Net Market Total:   40.20


Szeretem Izlandot :)  Az egyenlítő gólnál felajánlott 15-t, majdnem felvettem...

#1118 október 13, 2016, 23:46:19, ncis88
El sem hiszem h beadta :D


és utána még egyszer.

legnagyobb nyereményem sportfogadással

Tprót "legyőzni" mindig külön téma


bet365-nél, ha van nemzetközi női meccs kategória, mindig ráklikkelek, nincs-e valami csemege. Tegnap lefekvés előtt is így tettem, látom hogy USA-Románia lesz  ;D
over-underre csak a 2.5 volt kinn valami 1.15-ért, ezért jött az alternatív megoldás, correct score  ;D

félidőre húztam 500-500-al 4-0-t, 5-0-t 6-0-t és 7-0-t, meg 4-1-et, 5-1-et és 6-1-et. A 7-1-et már nem engedte...
Végeredményre is húztam 300-300-al 7-0, 8-0, 9-0 és 7-1, 8-1- 9-1-et

Félidő 5-1-re 81.00-es odds volt, végeredmény 8-1-re 51-es...
előbbi csatolva

Pedig egy kicsit szidtam az élő fogadásos formátumukat :-)))


Tpro elleni hadviselés mai hozadéka


Laca múltkori meghatározása nagyon tetszett, azaz "Tpro mészáros"  :D