Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 15, 2017, 18:38:37
  te tényleg ilyen buta vagy? én elhiszem, azért kérdeztem hogy hogy fogadod meg az adogatásokat.

Te vagy buta, mert én meg komolyan gondoltam, hogy photoshop.  ;D ;D

Megérte reggel korán felkelni. A 40.percben kapcsolódtam be, akkor 13-11volt az eredmény, szóval alig estek gólok. Az össz gól határ 40.5volt, a hendiből látszott hogy kicsit esélyesebbnek tartották a vendégeket, így úgy gondoltam megteszem a btts20gólt.  Akkor 2.40et adtak rá. Azért tettem meg mert emlékeztem hogy van úgy hogy a kínaiak bekattannak és csak úgy potyognak a gólok.. A hátralévő idő függvényében is jó tippnek tűnt 19perc alatt kellett volna 7 és 9gól. Ekkor valami őrült ötlettől vezérelve a btts25-t is megtettem elég jó oddson. Aztán beindultak.A 49.percben már 19-19volt, az 51.ben 21-21 és az 58.ban 25-25. Időközben még valamikor a 47.perc környékén tettem még 6.5es oddson a btts25re.


Kínai kézilabda imádlak. Bet365 imádlak, főleg azért mert betettétek a btts-t a kínálatba.
Nagyon kevés góllal indult a meccs egyre estek a határok és nőtt a btts odds. A btts20 vagyis min 40gól azért nem nagy elvárás a férfi kézilabdában, főleg ha beindulnak. Mondjuk ezen a meccsen nem indultak be de annyi mindig esett hogy a határon leyek hogy nyerek-e vagy nem. Végül 21-20 lett :D

A szünetben 9-9nél tettem a 10ks tétet.

Amikor a játékosom vezetett 40-0 ra ki cashoutoltam, igy 60k-val kevesebbet nyertem, biztosra akartam menni, egyébként rá pár mp-re le is hozta az adogatását 0-ra.  :ok: :redchug:


hát igen, női tenisznél nincs biztos :D simán lebuknak 40-0-át is

Mai pukkantás a Vueltán:


Az komoly firgabácsi, nagy gratula! :beerchug:

Szíjat hasítanék a hátadból, amiért nem vezetsz naplót!  :twak_125: :megbok: Gratula!!  :beerchug: :redchug:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 31, 2017, 22:24:38
Az komoly firgabácsi, nagy gratula! :beerchug:

Összbefektetés amúgy mennyi volt a többi emberrel együtt?

Idézetet írta: Laca87 Dátum szeptember 01, 2017, 03:13:06
Összbefektetés amúgy mennyi volt a többi emberrel együtt?

Pont 10k Ft volt, 5 embert tettem meg, de top3-ba csak Marczynskit éppen, a többit csak győztesnek, úgyhogy ez most szerencsésen sült el.

Az ALL-IN az rossz !!

A Képen látható fogadásokat egy örült végezte  :redchug: :D ;D. Semmiképpen se próbálja utánozni őket!



Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 04, 2017, 19:02:56
Az ALL-IN az rossz !!

A Képen látható fogadásokat egy örült végezte  :redchug: :D ;D. Semmiképpen se próbálja utánozni őket!

Ment a pacsi.  Jó kis napi bért szedték össze :D

Beértem melóba, na mondom gyorsan rakok valamit. Megtetszett a neve, az oddsa is, gondoltam ennyit megér  :beerchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum szeptember 11, 2017, 12:06:29
Beértem melóba, na mondom gyorsan rakok valamit. Megtetszett a neve, az oddsa is, gondoltam ennyit megér  :beerchug:

Elsőre te is The Cash-nek olvastad?    :)