Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szántó Petra :smitten: ihletett meg; egy Salakblogos videóban szépen kifejtette, hogy a magánélete és a könnyű sorsolása miatt őt tartja a legnagyobb esélyesnek.
Amúgy egy 20-ast dobtam szét; még 5000 volt Halepen, 3000 Kerberen és 3500 Svitolinán. Messze így volt a legjobb forgatókönyv :)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 28, 2018, 19:11:33
Szántó Petra :smitten: ihletett meg; egy Salakblogos videóban szépen kifejtette, hogy a magánélete és a könnyű sorsolása miatt őt tartja a legnagyobb esélyesnek.
Amúgy egy 20-ast dobtam szét; még 5000 volt Halepen, 3000 Kerberen és 3500 Svitolinán. Messze így volt a legjobb forgatókönyv :)

És ebben az a szép, hogy már Jana Fett-től ki kellett volna kapnia.
Gratulálok! :ok:

Freebet kimaxolása  :D
(kaptam a téli olimpiára egy 15K-s freebetet SB-től...)

A két teniszező csaj előző játéka 7,75 oddsért lett break (30-0 után), amikor betettem azt a tippet fogadáslistába, 101 ezres nyereményt írt ki a freebetre, hú, ez mondom kicsit sok, nem mertem megtenni.  :bash:

Következő játékra alapból 3,20 vagy 3,30 odds volt breakre, 0-15-nél ment is lefelé, de gondoltam, megvárom, míg az adogató előnybe kerül. 30-15-nél tettem, megérte  :D :great:

(szerk: pontosítom, a tipp nem látszik:

2018. 02. 09. 9:03:00    

   ITF Women - Sharm El Sheikh (EGY) - Hard Lucia Bronzetti (ITA) - Susan Bandecchi (SUI)    Ki nyeri a 12. játékot a 3. játszmában?    Susan Bandecchi (SUI)    Bandecchi    5.00 )

Idézetet írta: flamman Dátum február 09, 2018, 12:04:32
Freebet kimaxolása  :D
(kaptam a téli olimpiára egy 15K-s freebetet SB-től...)

A két teniszező csaj előző játéka 7,75 oddsért lett break (30-0 után), amikor betettem azt a tippet fogadáslistába, 101 ezres nyereményt írt ki a freebetre, hú, ez mondom kicsit sok, nem mertem megtenni.  :bash:

Következő játékra alapból 3,20 vagy 3,30 odds volt breakre, 0-15-nél ment is lefelé, de gondoltam, megvárom, míg az adogató előnybe kerül. 30-15-nél tettem, megérte  :D :great:
Gratula.

(szerk: pontosítom, a tipp nem látszik:

2018. 02. 09. 9:03:00    

   ITF Women - Sharm El Sheikh (EGY) - Hard Lucia Bronzetti (ITA) - Susan Bandecchi (SUI)    Ki nyeri a 12. játékot a 3. játszmában?    Susan Bandecchi (SUI)    Bandecchi    5.00 )

93. és 94. perces góllal jött!  :beerchug:



Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 10, 2018, 20:37:17
Megelőztél  :beerchug: :great:

Kombiba nem raktátok? Az szólt volna csak nagyot, bet365-nél kiakadt volna a vészcsengő, a komplett customer monitoring osztályt kirúgták volna :laugh:  :D

Idézetet írta: firgabácsi Dátum február 10, 2018, 22:46:43
Kombiba nem raktátok? Az szólt volna csak nagyot, bet365-nél kiakadt volna a vészcsengő, a komplett customer monitoring osztályt kirúgták volna :laugh:  :D

Enyém 10-es kötés ;) ;) ;)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 11, 2018, 08:15:27
Enyém 10-es kötés ;) ;) ;)

Utóbb rájöttem, csak elsőre valahogy nem is feltételeztem, hogy ráadásul kombi és nem figyeltem:-)

Clermont - Reims (Francia 2. liga) meccs, már majdnem vége, tizi a hazaiaknak, kihagyták, de a bet365 olyan rendes volt hogy nem vették le azt hogy belövik-e a büntetőt vagy sem, gondoltam akkor meg kéne tenni max téttel, ki is fizették fél perc múlva, köszönöm szépen a bet365-nek a lehetőséget!  ;D :beerchug:

nem szoktam kötésben fogadni, de a múlt heti fradi-honvéd meccsről kapott free betet ilyen formában használtam fel. sajnos 3,5 euros részletekben volt a free bet és ezt csak a szelvényt csak egyszer játszottam meg. Nem nagy odds, de mégis bejött a kötés :)

Mindkettő magyar válogatott, de micsoda különbség, az U19 őrült meccsen, 2-3-ról verte Macedóniát saját otthonában, a nagyválogatott meg...


#1273 március 27, 2018, 21:48:04, MarkoPolo
Nagyon ritkán szoktam meccs végén két gólra tenni, de a Dán hokiban bármi előfordulhat  ;D
PO első meccse, 1-1 állásnál 5 perc van hátra, kiállítás. Gondoltam ha most betalálnak, akkor jöhet még 1 a végén, hát jött is!  :beerchug:

Atlanta - LA FC
MLS-foci

Behúztam 3.5 overre meg 4.5 overre meccs előtt

Rögtön az első percben a spori felmutatja a pirosat egy kemény páros lábas becsúszásért, McCann le is megy, aztán intenek neki, hogy ne menjen messzire, a spori videózik. Végül 2 perc videó után a pirosat sárgára módosította, amúgy talán jogosan. McCann így visszajött.

Egyébként maga az első félidő rakás szar volt, már ahhoz képest, amit vártam. Szinte semmi helyzet, sok-sok hiba. Az Atlanta lőtt egy szép gólt, de aztán semmi. Csak a bekkelés. Mondom magamban, ez egy szar, ki is nyomtam. Aztán reggel látom, hogy 5-0 a vége  :)
Ráklikelek, aztán látom, hogy a 87. percben még 2-0 volt
aztán
88. perc Almirón (böntető)
92. perc Almirón (büntető)
97. perc Williams

A 90. perc után azért a spori még 4 büntetőlapot is felmutatott, szóval valószínűleg az első játékrész totális ellentéte lehetett a második.

E találkozó előtt egyébként a Győr kézisei szintén elég csodával határos módon hozták a csapat overt. Azt is temettem, az utolsó 5 percet már nem is mertem nézni, aztán csak azt látom, hogy a tipp nyertes.

Egyik sem volt igazán nagy pénz, de azért főleg az Atlanta United nem mindennapi módon szállította az overt. Nem hiszem, hogy fogtam már úgy 4.5 gól felett opciót valaha, hogy a 87. percben még 2-0 az állás  :)