Moneybookers segítséget kérnék!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a választ,még annyit kérdeznék,hogy mennyi a minimum befizetés?? Kösz

ha jól tudom nincs minimum kifizetés/befizetés. ha akarsz 1 eurót is utalhatsz.

Sziasztok! Ismételten segitséget szeretnék kérni,mult héten volt a bankszámlámon 300ft ezt probaképp feltöltöttem a moneybookers számlámra VISA kártyámrol/elsö töltés volt/ SMS-be küldtek egy kodot ,azt hittem ennyi volt az ellenörzés...Ma érkezett pénzem és ugy gondoltam töltök fel,erre irta,hogy levon egy összeget és majd ha lesz bizonylat irjam be ezt az összeget.. Kérdezném,hogy csak a bankszámlakivonaton szereplö összeg jo vagy  az is amit én kiszámoltam az egyenlegemböl és most beirom,gondolom ugyanaz..Ebbe kérnék tanácsot,mert elég hosszu idö mig játszhatok,ha megvárom a kivonatot.Esetleg van-e valami más lehetöség? Köszi a srgitséget elöre is! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum április 26, 2010, 11:06:27
Sziasztok! Ismételten segitséget szeretnék kérni,mult héten volt a bankszámlámon 300ft ezt probaképp feltöltöttem a moneybookers számlámra VISA kártyámrol/elsö töltés volt/ SMS-be küldtek egy kodot ,azt hittem ennyi volt az ellenörzés...Ma érkezett pénzem és ugy gondoltam töltök fel,erre irta,hogy levon egy összeget és majd ha lesz bizonylat irjam be ezt az összeget.. Kérdezném,hogy csak a bankszámlakivonaton szereplö összeg jo vagy  az is amit én kiszámoltam az egyenlegemböl és most beirom,gondolom ugyanaz..Ebbe kérnék tanácsot,mert elég hosszu idö mig játszhatok,ha megvárom a kivonatot.Esetleg van-e valami más lehetöség? Köszi a srgitséget elöre is! :cya:
Csak akkor lesz jó, amit te számolsz ki, ha pontosan tudod az összeget forintban és az átváltási kulcsot euróban.
Elvileg számlakivonatot bármikor kérhetsz, ha bemész a bankba. Ha meg van netbank, akkor egyből láthatod az eurós összeget.

Sziasztok

Megcsináltam moneybookers számlámat és a saját mastercard kártyámat akartam regisztrálni és az a probléma merült fel h EUR ban kéri az összeget amit zároltak a számlámon.
első problémám h ugyan van netbankom az otp-nél de ott  két összeg is  zárolva van Authorization címén  és én 06.kor próbáltam meg regisztrálni de mind a kettő 07. dátumú.mivel h HUF ban alapú számlám  igy fogalmam sincs h milyen árfolyammal számoljam át.első próbálkozásra eladási árfolyamon számoltam és nem volt jó...Vki esetleg?24óránként lehet próbálkozni:S:S:S
második probléma h mivel két keresztnevem van adataim megadásakor  megadtam a vezetéknevemet majd a keresztneveimet pl ha ez lenne az eredeti nevem:Kiss Gergely Tamás  de a moneybookersen: Kiss Tamás Gergely nevet ír ki. így értelemszerűen az OTP-s bankszámlám is Kiss Gergely Tamás néven van.Elfogadja érvényesítés esetén a moneybookers?Mert bankkrátya esetén nem írt ki ilyen problémát h rosszul van megadva a keresztnevem.
Vki tud segíteni?egy nagyobb összeg van már rajta:S ha esetleg a feleségemnek regisztrálnék egy moneybookers számlát akkor az ő számlájára át tudnám küldeni a pénzt???

Idézetet írta: Gedeon Dátum június 08, 2010, 11:01:16
első problémám h ugyan van netbankom az otp-nél de ott  két összeg is  zárolva van Authorization címén  és én 06.kor próbáltam meg regisztrálni de mind a kettő 07. dátumú.mivel h HUF ban alapú számlám  igy fogalmam sincs h milyen árfolyammal számoljam át.első próbálkozásra eladási árfolyamon számoltam és nem volt jó...Vki esetleg?24óránként lehet próbálkozni:S:S:

szia,

első és legfontosabb 3x lehet próbálkozni utána zárolják a számlád és csak banki utalással tudsz feltölteni, NE PRÓBÁLKOZZ nem tudod kitalálni századra pontosan, meg kell nézned a netbankodban, a Számlatörténetben  írják euroban

így néz ki, nézd a képet:

Ez szuper csak az a baj h nem írja ki az összeget:S június 1.től egészen a mai napra állítottam a számlatörténetet és egyetlen tranzakciót jelöl nekem és az vmi más volt:S akkor nem jelenik meg azonnal az összeg számlatörténetben hanem csak hó végén tüntetik fel?vagy milyen hamar írják ki?mert biztos volt akkora keret..

azt hiszem 2-3 napos késéssel jelent meg a számlatörténetbe, de ha felhívod a bankod sztem tudnak segíteni, csak mindenképp pontos összeget írj különben dobhatod a mb-s számlád a kukába

Uh és ami rajta van összeg azt is zárolják?ilyenkor az én MB-s számláról lehet egy másik MB-s számlára utalni?

Várj még pár napot, mert a kártyás tranzakciók sokszor csak a valódi feldolgozás után jelennek meg részletesen. Ha rosszul irod be 3szor, akkor csak a kártyás feltöltés zárolódik arra a kártyára, az mb számládat attól még használhatod banki átutalással, vagy küldhetsz vele pénzt is.

Oké mert egy kicsit megijedtem elég sok pénzt buktam volna a saját hülyeségem miatt:S esetleg tudna vki válaszolni a keresztneves kérdésemre?de ha probléma lenne vele akkor már kártyás regisztrációig se jutottam volna el vagy ott a név nem számít?

sztem addíg amíg az azonosítás nem történik meg semmit nem tudsz csinálni a számláddal

Keresgéltem egy picit és számla részletes adatainál a zárolásoknál ezt találtam: végülis ezek lennének azok?     
Zárolás azonosítója Zárolt összeg     Zárolás kezdete       Zárolás vége        Csekkszám                                               Közlemény
1.    29278724         321                   2010.06.07.    2010.06.19.    0000000604939    KÁRTYA AUTORIZÁLÁS - ZÁROLÁSHOZ
2.    29378953         616                    2010.06.07.    2010.06.21.    0000000731456    KÁRTYA AUTORIZÁLÁS - ZÁROLÁSHOZ