Moneybookers segítséget kérnék!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hello
én olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy hogyan lehet Paypalrol moneybookersre küldeni pénzt?
mert mindenhol mindenki leirja hogy moneybookersröl hogy lehet akárhova vagy paypalrol kártyára de ezt sehol senki
elöre is kösz ha segitene valaki :)

Semmilyen direkt megoldás nincs. Esetleg ha van mb mastercardod, akkor arról áttöltheted PayPalre.

Közben olvasom, hogy forditva akarod. Ezt csak úgy tudod megoldani, ha PayPalről kikéred VISA-ra s onnan befizetsz mb-re.

alerpayről esetleg? mert akkor PPröl átküldeném APre, vagy valami ilyesmi ami kettö között müködne?
és amugy köszi a gyors választ :)

Idézetet írta: Saw Dátum június 09, 2010, 10:49:06
alerpayről esetleg? mert akkor PPröl átküldeném APre, vagy valami ilyesmi ami kettö között müködne?
és amugy köszi a gyors választ :)
Azt nem ismerem.

284422308 18 Jun 10 07:29 Withdraw  Fee  -503.96  processed  0.00 
284422307 18 Jun 10 07:29 Withdraw  Visa  -19498.14  processed  503.96

Ez van jelenleg az MB-n,kezdek aggodni...Szerintetek minden rendben van? Nem kértek semmi iratot meg semmit..... Köszi :(

Idézetet írta: artur33 Dátum június 24, 2010, 11:56:34
284422308 18 Jun 10 07:29 Withdraw  Fee  -503.96  processed  0.00 
284422307 18 Jun 10 07:29 Withdraw  Visa  -19498.14  processed  503.96

Ez van jelenleg az MB-n,kezdek aggodni...Szerintetek minden rendben van? Nem kértek semmi iratot meg semmit..... Köszi :(

visszautalták a kártyádra 18-án és a díjat is levonták, minden OK

Ne aggódj, megjön az. Ha azonnali hozzáférést akarsz akkor kérj mb kártyát (mondjuk van dija annak is).

              Szia! :cya:    Most akarok kártyát az MB-nél! Erre meg várok türelemmel..

Hali all! Ma vásárolni akartam a Moneybookers en keresztül.. Hozzá adtam az uj visa kártyámat a már meglévő és müködő mellé, de sajna arra még nem érkezett meg az átutalás... És mikor választotam a régi kártyám a következő üzenet fogadott:
You can not use your credit/debit card for the next 24 hours.
This restriction cannot be lifted manually by you or our service team. You may try again tomorrow or choose an alternative payment method.

Ezek szerint, 24 óra mulva használhatom ujra a Moneybookersemet csak?

sziasztok
Volna ket kerdesem
Tudok Hollandiabol is moneybookers szamlat nyitni, holland cimmel euro alapon ???
es hogy megadhatok e holland bankot a kifizetesnel?

Megőrjít az MB!  :bash:

Mondom megcsinálom már az ellenőrzést a kártyára, hogy ne kelljen mindig napokat várni a befizetésre.
Le is vontak 2.2 usd-t. Beírom. Nyomogatom a gombot, nem veszi be, de nem történik semmi. Mondom kerekített volna?
Netbank még nem hozta a listában, csak az sms-t láttam.
Gondoltam kipróbálom a 2.19-et, erre rögtön kiírta, hogy incorrect, 24 óráig kussolhatok.  :(

Most akkor vajon 2.20 lett volna amit elfogad?

Egyébként ez a pénz megjelenik majd az MB számlán?

Meg még azt nem tudom, holnap ugyanezt kell majd beírnom, vagy megint lesz egy levonás?

Ne probálgasd!! Rajt lesz a számlakivonatodon a PONTOS összeg,nem vonnak le mégegyszer semmit csak várd ki amig megtudod a pontos összeget+amint beütöd azonnal megkapod a levont összeget!!!!! :ok: :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum december 10, 2010, 12:27:45
Ne probálgasd!! Rajt lesz a számlakivonatodon a PONTOS összeg,nem vonnak le mégegyszer semmit csak várd ki amig megtudod a pontos összeget+amint beütöd azonnal megkapod a levont összeget!!!!! :ok: :cya:

Értem köszi. Remélem akkor a 2.20-at elfogadja majd.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum december 10, 2010, 12:00:56
Egyébként ez a pénz megjelenik majd az MB számlán?

Igen, a pénzt visszaadják, ráteszik majd az MBs számládra.

Hy!

Valaki tudna segíteni?
Történt, hogy nem működött a moneybookers estefelé tegnap, éjjelre megjavult, beakartam lépni és rossz jelszó/felhnév -t írt, pedig megjegyeztetve volt és nem akkor írtam be... ezt kiírta 3x majd lezárta a számlám. Milyen emailre kell írnom h megnyissák újra?

Köszönöm...  :-\

Mb  :noway: