Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm szépen a gyors és pontos segítséget!  :beerchug:
A linkelt oldal sajnos nekem nem jön be. ???


Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 26, 2010, 12:33:13
Köszönöm szépen a gyors és pontos segítséget!  :beerchug:
A linkelt oldal sajnos nekem nem jön be. ???

Bocsi, egy kötőjel kimaradt (emlékezetből írtam). A helyes link:

http://www.oddsportal.com/sure-bets/

Idézetet írta: zaporozsec Dátum szeptember 23, 2010, 22:01:33
Egy fogadóiroda, amit messziről kerüljetek el: BetOnline247 !!!
Nagyon problémás oldal. Kifizetést igényeltem már több mint 3 hónapja MoneyBookersra, de még mindig nem kaptam meg.
1 hét tán írtam nekik, hogy hol a pénzem, azt írták vissza hogy sok kifizetésük van jelenleg és ezért késik. 2 hét után ismét írtam neki, ugyanez volt az indoklás. És most 3 hét után már komoly hangvételű e-mailt írtam a supportnak, olyasféle panaszlevelet, hogy hgoy nem képesek kifizetni 92 € -t 3 hét alatt, mikor az 1000x nagyobb irodák is max 2 nap múlva fizetnek. Erre az e-mailre már nem kaptam választ.
Az összeg a tranzakcióimban még mindig "pending" = folyamatban van.

Lehet hogy én vagyok türelmetlen, de valahogy a 10bet se volt valami nagyon gyors,mikor én lekértem vagy 3 napig nem utalták, aztán kellett keressek valami olyat, amiben benne voltak az előnytelen oldalon, hogy legyen máshonnan

Tobettel vigyázzatok, mert csak havi 1 kifizetés ingyenes, utána 2%, ha MB-t használ az ember, ami azért jelentősen megnyírbálhatja a profitot, főleg itt.
A Nordicbet is ugyanazokat az oddsokat adja, mintha, így lehet használni havonta többször őket. Persze minden ugrik, ha nem az ottani tipp jön  be


Idézetet írta: lapgellert Dátum október 08, 2010, 10:18:56
Tobettel vigyázzatok, mert csak havi 1 kifizetés ingyenes, utána 2%, ha MB-t használ az ember, ami azért jelentősen megnyírbálhatja a profitot, főleg itt.
A Nordicbet is ugyanazokat az oddsokat adja, mintha, így lehet használni havonta többször őket. Persze minden ugrik, ha nem az ottani tipp jön  be

A Nordicbetnél is ugyanez a szabály. 4 hetente csak 1 kifizetés ingyenes. Mondjuk annyiból jó hogy lehet váltogatni a két irodát, és akkor még ott a Triobet is.

Idézetet írta: igalj Dátum október 08, 2010, 12:40:07
sziasztok
hogy megy a surebetezés?


Janikukac elég részletessen leírta a tapasztalatait, de ha valami konkrét kérdésed van, megpróbálunk rá válaszolni.
A lényege az egésznek az, hogy különböző irodáknál teszed meg a fogadás kimeneteleit, úgy, hogy garantáltan nyersz pár %-ot.

nemá  :D azt tudom mi,de azért köszi
én az eredményeitekre vagyok kiváncsi,kinek hogy muzsikál
én még gyűjtök,párszáz$al nem akarok még neki kezdeni


Idézetet írta: benson Dátum október 08, 2010, 12:48:53
Janikukac elég részletessen leírta a tapasztalatait, de ha valami konkrét kérdésed van, megpróbálunk rá válaszolni.
A lényege az egésznek az, hogy különböző irodáknál teszed meg a fogadás kimeneteleit, úgy, hogy garantáltan nyersz pár %-ot.

Idézetet írta: igalj Dátum október 08, 2010, 14:46:47
nemá  :D azt tudom mi,de azért köszi
én az eredményeitekre vagyok kiváncsi,kinek hogy muzsikál
én még gyűjtök,párszáz$al nem akarok még neki kezdeni



Akkor bocs, félreértettelek. Én nem egész 3 hete csinálom, ezalatt kb. 15% jött össze. De hamarosan majd írok egy részletesebb tapasztalat-leírást.

semmi gond,sokszor én se értem magam  ::)
grat a 15%-hoz  :great:
várom a leírást  :ok:
:cya:
Idézetet írta: benson Dátum október 08, 2010, 14:57:35
Akkor bocs, félreértettelek. Én nem egész 3 hete csinálom, ezalatt kb. 15% jött össze. De hamarosan majd írok egy részletesebb tapasztalat-leírást.

Akkor ahogy ígértem, megosztanám én is a tapasztalataimat.

Amikor elkezdtem, eldöntöttem, hogy semmilyen arbitrázs-figyelő szolgáltatásra nem fogok előfizetni, és ezt azóta sem bántam meg. Először is vannak ugye ingyenes oldalak is. Én az oddsportal-t használtam, igaz van egy kis késésük, de ebből eddig még nem volt baj. A másik ok az volt, hogy ezt nem "főállásban", reggeltől-estig csinálom, hanem amikor időm engedi. Valójában kíváncsiságból vágtam bele. A profik nyilván mindent bevetnek a cél érdekében, de nem biztos, hogy megéri. Hogy miért is, majd kitérek rá.

Szóval feltöltöttem a moneybookers számlámat, és az oddsportal találatait böngészve nekivágtam. Az irodák, ahol játszok: bet365, gamebookers, unibet, sportingbet, expekt, bwin, tobet, betsson, ladbrokers és nordicbet (ez a sorrend nagyjából tekinthető "erősorrendnek" is részemről). Az utóbbi háromnál eurós a számlám, a többinél forintos, és az mb is az. Ezt a kört nem nagyon szándékozom bővíteni, vagyis nem fogok csak azért számlát nyitni és befizetni egy irodához, mert egy jó arbitrázs egyik oldalán szerepel. Legfőbb ok erre az átváltásból eredő veszteség. Ami ugye akkor van, ha eurós számlát töltök fel a forintos mb-ről. Ezt sajnos nem lehet elkerülni még jónéhány évig. Így az eurós számláimat csak akkor használom, ha valami igazán jó surebet van (min. 4-5%-os). Van még persze jónéhány iroda, ahol forintban lehet játszani, de nekem egyik sem vonzó és megbízható annyira, hogy használjam. Pl. az interwetten 2%-ot levon be- és kifizetésnél is!  :noway: Betclick? Ahogy indultak, inkább kerülendő (kutyából nem lesz szalonna). Bet24? Náluk van számlám, de nem sok mindent tudok még róluk. Talán. A fortunawin-ről is inkább megvárom a majom tapasztalatait, elsősorban a kifizetést illetően.

Maga a fogadások megtétele a következőképpen ment (megy): ha megtaláltam (vagy az oddsportal megtalálta) az arbitrázst, akkor az oldal kalkulátorával meghatároztam a téteket, megnyitottam az oldalakat, beléptem a számláimra, feltöltöttem a kiszámolt tétekkel, kiválasztottam a fogadásokat, beírtam a téteket, majd megkötöttem a fogadásokat. Hogy melyiket előbb, azt elsősorban a tét nagysága határozta meg (a magasabb tétet előbb), a korlátozások miatt. A legjobb ebből a szempontból a bet365 és a gamebookers, hiszen ott még akár a tét beírása előtt meg lehet nézni a max. tétet, és akkor csak annyit tölt fel az ember. Az expekt azt csinálta egy párszor, hogy csak a tét egy bizonyos részét fogadta el azonnal, a többit függőbe helyezte. Igaz utána pár perccel (vagy másodperccel) a maradékot is elfogadta. Unibet, sportingbet, tobet, nordicbet pedig felkínálja a választást, ha túl magas tétet akar az ember megtenni: vagy csak az engedélyezett max. tétet helyezem el, a többit nem, vagy pedig az engedélyezettet megteszem, a maradékot pedig elbírálják. Én abban a néhány szituban, amikor ez előjött mindig az előbbit választottam, mert biztos ami biztos. Egy surebetnél nem lehet a talán-ra építeni. A fogadások megtétele után megnéztem a függő tételek között, és még 1-1 screenshot-ot is csináltam (mit lehet tudni...) A nyeremény jóváírása után pedig lekértem az összeget mb-re.

A végére hagytam a lényeget. Az oddsportal annyiban jó, hogy ugye nem kell keresgélni, ő keres helyettünk. Ez egyben a hátránya is. A találatokat ugyanis mindenki látja, az irodák is. És mikor feldob egy jó találatot, akkor rövid időn belül nagy összegek áramlanak a surebet kimeneteleire. Persze az irodák csak a saját forgalmukat látják, ezt összevetve a találati listával viszont nem nehéz. Az csak a kisebbik baj, hogy perceken belül leviszik a szorzót, és mire megtenné az ember, már nincs is arbitrázs (arról nem is beszélve, ha a másik oldalt már megtettük!). A nagyobb baj szerintem az, hogy akár olyan monitoring-rendszert is bevethetnek, amivel az említett kimeneteltre az adott rövid időtávban fogadókat szűrik, és innen már egyenes az út a fokozatos korlátozásokig. Akkor pedig bezárhatjuk a boltot. Erre mukac1 fórumtársunk hívta fel a figyelmemet. Így hát átálltam a manuális keresésre. Vagyis olyan arbitrázst keresek, ami még véletlenül sincs egyik ezzel foglalkozó oldalon sem, vagyis akár órákig is fennállhat, és az irodáknak sem szúr szemet, mert nem ömlik rá a pénz. Mire gondolok? Mindenféle körülírás helyett inkább leírom a tegnapi találatomat:

Grúzia-Málta
Grúzia nullára nyer 2,25 gamebookers
nincs gól 13 sportingbet
Málta over 0,5  2,2 tobet/nordicbet

Vagyis olyan kombinációk, amelyeket az oldalak által üzemeltetett keresőrobotok nagy valószínűséggel nem tudnak összeollózni. Ehhez ember kell. Vagy említhetném azt, hogy az egyes irodák által sokféleképpen nevezett fogadások ugyanazt takarják. Pl. hazai csapat kapott gól nélkül (bet365) ==> ennek az ellentettje: vendég csapat gólt szerez (bwin), vagy vendég csapat over 0,5 (tobet). másik pl: mikor szerzi a hazai csapat az első gólt - 1. félidőben (ladbrokers) ==> ennek az ellentettje: szerez gólt a hazai csapat az első félidőben - nem (bwin). Ki kell használni azt, hogy az irodák nem egységesek, és máshogy nevezik el ugyanazt. Persze a manuális keresés időigényesebb, de bele lehet jönni, és hosszútávon mindenképp megéri.

Köszi szépen a beszámolót,tanulságos.
Sok sikert a továbbiakban   :ok:

Manuális keresésre adhatnál tippeket, mi alapján érdemes. Próbáltam már én is de nem tűnt jövedelmezőnek.

Idézetet írta: sleve Dátum október 10, 2010, 18:47:51
Manuális keresésre adhatnál tippeket, mi alapján érdemes. Próbáltam már én is de nem tűnt jövedelmezőnek.

Én is csak most tanulom, de azért megpróbálom. Maradjunk a focinál, mivel arra van a legnagyobb kínálat. Mind meccsekből, mind fogadási típusokból. Ja igen, írni akartam még tegnap, hogy a teniszt és a többi egyéni sportot hanyagoljuk, a feladások miatt. Elvileg persze meg lehet jegyezni annál a néhány irodánál az erre vonatkozó szabályokat, de ezek ugye módosulhatnak, szóval minden fogadás előtt le kellene ellenőrízni. Ez nem tudom, kinek mennyire macerás, részemről felejtős. Tudom, focimeccsek is maradhatnak el, vagy félbeszakadhatnak, de jóval kisebb arányban. Szóval foci. Érdemes olyan meccsek oddsait böngészni, amire sok fogadási típus van. Pl. most az eb-selejtezők, vagy majd utána a BL. (A rangos meccsekre amúgy is magasabbak az irodák tétlimitjei, mint pl. egy másodosztályú svéd meccsre.) Szerintem a legnépszerűbb fogadási típusokat (pl. 1X2, under/over, hendikep) hagyjuk. Ezekre egyrészt nagyon hasonlóak az irodák szorzói, másrészt a surebet oldalakon is ott vannak. Amiben én lehetőséget látok, az a nullára nyer, csapat under/over, 1. félidőben szerez gólt, mindkét félidőben szerez gólt, mindkét csapat szerez gólt, szögletek. Biztos kihagytam valamit, de hirtelen ezek ugrottak be. Érdemes a bet365-nél vagy a bwinnél kezdeni, nekik van a legnagyobb kínálatuk (pl. bwin BL 101 fogadás/meccs). De persze másik három-négy iroda meccsei is legyenek megnyitva. Kiválasztunk egy konkrét meccset (találomra a nagy kínálatúakból), majd megnézzük az említett fogadási típusokat a kiválasztott irodáknál. Ha találunk valami kiugróan magas szorzót (pl. 3 alattinál a 0,25-0,3 differencia a többitől már jó lehet), akkor ez lesz a kiindulási alap (mint az én példámban a Grúzia nullára nyer). Azután ehhez kell megtalálni az ellentétes esemény vagy események legmagasabb szorzóit. Legyen megnyitva egy két- és egy háromesélyes surebet-kalkulátor is, ebbe beírjuk a talált esemény szorzóját, a másik (vagy másik kettő) oddshoz pedig olyan értékeket, hogy 100% feletti legyen a kifizetés. Aztán már "csak" meg kell találni azt az ellentétes eseményt (vagy eseményeket), amelynek (amelyeknek) a szorzója legalább ennyi.
Lehet, hogy ezzel most sok újat nem mondtam, de mondom, még én is csak mostanában kezdtem el, szóval van még mit csiszolni a módszeren.
Szívesen venném, ha más manuális kereső is megosztaná a techikáját. Több szem többet lát.