Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam az tűnt fel, hogy a bwin pl. az oddsokat elég lassan módosítja. Ezzel ellentetétesen a Paddypowernél borzalmasan gyorsan módosulnak a szorzók.
Ha valakit érdekel, melyik iroda milyen gyorsan fizet, szét tudok nézni MB-n, hogy nagyjából mennyi idő telt el a megnyert szelvény és a számlán megjelenő összeg között.
Ami egyből beugrik, hogy nagyon gyors, az a Tobet, meg a Paddypower.
Manuális kereséssel egyszer botlottam bele valamibe, akkor is valami kisebb %-osba, de az sem volt annyira rossz.
Amivel én próbálkozok, hogy az oddsportalos cuccok közül a listából csak a 6.tól le választok, mert az elejét amúgy is nyomják annyira, hogy nagyon hamar megváltozik. A másik az, hogy nem annál az irodánál teszek, amelyik a legnagyobb szorzót adja, hanem megkeresem a legközelebb állót hozzá, mert annál kevesebben fogadnak, és a lehetőség így valamivel több ideig marad benn.
Szombaton bepróbáltam az elsőt a listából, de nem tudtam megtenni, mert időközben a Paddypowernél a szorzó eléggé leesett, a bwinnél viszont ugyanazon a szinten maradt, még sokkal később is, amikor kíváncsiságból ránéztem, hogy mennyire ugrált.

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 10, 2010, 23:10:49
Amivel én próbálkozok, hogy az oddsportalos cuccok közül a listából csak a 6.tól le választok, mert az elejét amúgy is nyomják annyira, hogy nagyon hamar megváltozik. A másik az, hogy nem annál az irodánál teszek, amelyik a legnagyobb szorzót adja, hanem megkeresem a legközelebb állót hozzá, mert annál kevesebben fogadnak, és a lehetőség így valamivel több ideig marad benn.

jó ötlet  :ok:

Benson, nem akarom elvenni a kedvedet, de ne éld bele magadat hogy ezt hosszú távon lehet csinálni. Bet365, gamebookers, unibet, sportingbet, expekt, bwin, ladbrokes nordicbet : ezek az irodák úgy le fognak korlátozni előbb-utóbb, mint a szar (a tobet viszonylag jó ilyen szempontból,  a betssonról nincs tapasztalatom)...és nem éri meg továbbcsinálni, 1-2 euróért szerintem meg nem érdemes órákig figyelni, keresni, akkor már érdemesebb elmenni szórólapozni  :)  Az irodák amelyek nem korlátoznak : Betfair, Pinnacle, SBOBET, de ezeknél meg ritkán van surebetes állás. Szóval az arbitrage nem egy megélhetési forrás, de ha valaki más tapasztalata van (mondjuk pár évnyi), írja ide nyugodtan, hadd tanuljak.

A BF-en ha ügyes vagy, akkor egy LIVE meccsen több surebet-et is tudsz csinálni :D

Idézetet írta: liticarb Dátum október 11, 2010, 18:59:05
A BF-en ha ügyes vagy, akkor egy LIVE meccsen több surebet-et is tudsz csinálni :D

Ne keverjük a szezont a fazonnal légyszives. Más egy meccs elején megtett surebet, és más egy meccsen lehozott trade. A meccs előtti surebet fix profit, és nincs szükség utána már ha-val kezdődő mondatokra. A trade-ben pedig mindig ott van az a kitétel, hogy ha a szorzó csökken, ki tudok szállni biztos profit mellett. Ha nem csökken, akkor vagy beállítok egy stop loss szintet, vagy szurkolok a szorzó csökkenésnek. A trade még így is inkább hasonlít a hagyományos gambling-re, mint a surebet, ahol valóban 0%os a szerencsefaktor, feltéve ha sikerül elkapni még a szorzókat. De ha megnézed bensson hsz-ét, akkor láthatod h a surbet-ezésben is új utakra tévedt, amiket nagy eséllyel kevesebben figyelnek, így kisebb tétek futnak be az irodákhoz, így nagyobb eséllyel meg tudja tenni azokat, mintha egy odds-összehasonlítóval keresné ki azokat.

jaaas: a smile nem véletlen volt ott a mondandóm végén...

Idézetet írta: liticarb Dátum október 13, 2010, 18:11:54
jaaas: a smile nem véletlen volt ott a mondandóm végén...

Nem kioktatni vagy lehülyézni akartalak, szimplán sok olyan kezdő, "nullkilométeres" fogadó van, akiket megvezethet az "észrevételed". Ráadásul számomra egyáltalán nem volt egyértelmű a smiley-d, persze ettől függetlenül lehet h másoknak az volt, ezt nem tudhatom.

Idézetet írta: dzoli Dátum október 11, 2010, 11:12:52
Az irodák amelyek nem korlátoznak : Betfair, Pinnacle, SBOBET, de ezeknél meg ritkán van surebetes állás. Szóval az arbitrage nem egy megélhetési forrás, de ha valaki más tapasztalata van (mondjuk pár évnyi), írja ide nyugodtan, hadd tanuljak.

Hát ezzel nem értem egyet. Éppen hogy ezek a irodák azok, amiknél (én úgy vettem észre) a legtöbb arbitrázs van.
Pinnacle 100% hogy a legjobb, mivel ez az iroda csupán 2-3%-os nyereséggel működik, így az oddsaik is kimagaslóak.
Betfairt is tutira, mivel az nem fogadóiroda, így ott nincs konkrét nyereség, tehák magas oddsok
SBOBET pedig sűrún foglal helyet az Oddsportal top10-es listájában
:)

Idézetet írta: zaporozsec Dátum október 20, 2010, 17:29:55
Hát ezzel nem értem egyet. Éppen hogy ezek a irodák azok, amiknél (én úgy vettem észre) a legtöbb arbitrázs van.
Pinnacle 100% hogy a legjobb, mivel ez az iroda csupán 2-3%-os nyereséggel működik, így az oddsaik is kimagaslóak.
Betfairt is tutira, mivel az nem fogadóiroda, így ott nincs konkrét nyereség, tehák magas oddsok
SBOBET pedig sűrún foglal helyet az Oddsportal top10-es listájában
:)

Akkor a hétvége folyamán keress nekem pár olyan eseményt ennél a három irodánál, ahol surebet van az aktuális oddsok alapján.. a Betfair-es oddsokból ne felejts el levonni 5%-ot (commision), kíváncsi vagyok hogy így összejön akár egy db surebet is (élő fogadások nem számítanak természetesen).


es a többi.. 2 óra lefotgása alatt:



remélem elég lesz  :beerchug:

hi, sztem dzoli ugy ertette hogy csak ezeknel az irodaknal, mert a vegere mindenhol lekorlatoznak majd, csak ezeknel nem, es akkor csak ezek felhasznalasaval nehez lesz surebetet csinalni.

Szerintem is úgy értette, de legyen meg az öröme:



Feladás esetén mindkettőnél érvénytelen.

miert ervenytelen? mert mar elkezdodott a meccs? irja is a tablazat felett. de lehet hogy a sbobet oddsa mar a meccs elejerol az elobol van. a pinnacle nem csinalja eloben.

Ezek mind meccs előtti oddsok. A feladás szabályát meg csak azért írtam, mert tenisznél egyformán kell, hogy kezeljék a bukik, különben sokat bukhatunk. Szóval, ha itt valamelyik feladná, 0-án lennénk, ha nem, akkor pedig kb 1,5% pluszban.