Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: liticarb Dátum október 29, 2010, 10:10:35
Ezt a rebelbetting-et használta már valakai? Tapasztalat róla? Bármi? 9€ a kezdő 1 hetes csomag, nem olyan kevés érte, bár ha be lehet kaszírozni ezt az árat 1 hét alatt akkor megéri...

Most volt vagy még talán van is egy 1€-os akció náluk 1 hét időtartamra,de vigyázz mert ha elfogadod akkor automatikusan előfizető leszel egy 33 napos full verziójukra (ha csak nem mondod le 1 héten belül),ennek az ára 80€ körül van ha jól emlékszem.Egyébként mindegyik fizetős megéri szerintem:) Általánosan a többihez figyelőhöz hasonlítva a rebelbetting a jók közé tartozik ha minden szolgáltatásukat összesíteném.Ha bővebben érdekel akkor írj.

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 28, 2010, 23:37:45
Bwinnel vigyázzatok, mert múlt héten történt az meg velem, hogy fogadok nyugodtan, bwinen és bodogon.
Megvolt az arbitrázs, megteszem, aztán kapom a mailt 1,5 óra múlva hogy törölték a fogadásom 2,4en, de az tnem hogy miért. Aztán valami 2,06 lett a szorzó, amin végül megraktam, de nem az eredeti összeggel, hanem annak kb. a felével. Szerencsére jól jött ki, mert a bodognál tett eredmény jött be, de azért szépet estem volna, ha nem.
Úgyhogy ha bwint akarjátok használni surebetre, akkor csak óvatosan


Nyugi lesznek ennél sokkal durvább dolgok is még a bwin-nél is! Úgyhogy mindenhol óvatosan:) Mindezek mellett a Bwin még így is a top 20-ban van arbos szemszögből...

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 22, 2010, 19:57:29
Az a baj, mikor már nagy összeget kockáztatsz 1-2 euróért. Mert van iroda, pl. én a betsafenél jártammeg, hogy 5 perc után 1,91ről lement a szorzó 1,6ra, ami azért nagyon nagy esés, és keresztbevág rendesen, ha véletlen muszáj vagy mrá megkötni, nehogy még többet essél rajta.



Na a betsafe-t meg felejtsd el....borzalmas....payout ha rám hallgatsz

Idézetet írta: dzoli Dátum október 11, 2010, 11:12:52
Benson, nem akarom elvenni a kedvedet, de ne éld bele magadat hogy ezt hosszú távon lehet csinálni. Bet365, gamebookers, unibet, sportingbet, expekt, bwin, ladbrokes nordicbet : ezek az irodák úgy le fognak korlátozni előbb-utóbb, mint a szar (a tobet viszonylag jó ilyen szempontból,  a betssonról nincs tapasztalatom)...és nem éri meg továbbcsinálni, 1-2 euróért szerintem meg nem érdemes órákig figyelni, keresni, akkor már érdemesebb elmenni szórólapozni  :)  Az irodák amelyek nem korlátoznak : Betfair, Pinnacle, SBOBET, de ezeknél meg ritkán van surebetes állás. Szóval az arbitrage nem egy megélhetési forrás, de ha valaki más tapasztalata van (mondjuk pár évnyi), írja ide nyugodtan, hadd tanuljak.


Ezt talán te sem gondolod komolyan.....Szórólapozni vagy arbolni? Egy napon se említsd a kettőt:)


Idézetet írta: sleve Dátum november 07, 2010, 17:18:21
ilyenre gondolsz


Muszáj lesz helyesbítenem:   1.      2 útnál nem valószínű hogy találhatsz arbot a két iroda között,legfeljebb 0,5%-ig az oddsversenyek miatt,ugyanez már 3 vagy ennél több útnál már lehetséges,sőt elég gyakori,de egy biztos hogy a legnagyobb irodák együtt mozgatják egy irányba az oddsokat
2. Ha találsz is, akkor az valószínű hogy egy ún. "nyilvánvaló hiba " ,bár a pinnacle rendkívűl keveset hibáz,ugyanez elmondható a sbobet,188bet,canbet triumvirátusról,de a 5dimes,12bet irodák gyakrabban hibáznak (persze ez is elég ritka)

Na most akkor én végleg rácáfolok az állításodra. Tessék kérem :)


Idézetet írta: zaporozsec Dátum november 07, 2010, 23:06:25
Na most akkor én végleg rácáfolok az állításodra. Tessék kérem :)




Oké Te nyertél:)
Csak hogy számszerüsítsem,hogy ez milyen ritka: a hétvégén (szombat-vasárnap) 62 db arbot csináltam,ebből 5 db olyan volt amely 3 útjából két út volt hasonló párosítás (sbobet-pinnacle,vagy mansion88-pinnacle),és mindössze 2db olyan 2 útas volt amiben a 2 nagy iroda került egymással szembe..( ez is azért mert látva az oddsirányokat először csak az egyik oldalt fogadtam be,majd meccs kezdés előtt a másikat).
Ezek konkrét számok ;)

Idézetet írta: issey76 Dátum november 07, 2010, 15:40:36

Na a betsafe-t meg felejtsd el....borzalmas....payout ha rám hallgatsz

Ki is szedtem ahogy csak lehetett, aztán nem is próbálkozok többet náluk.
10bet et próbáltátok már?Mert nálam sokat kellett várni a kifizetésre, és akkor se lett semmi, ú.h. inkább kerestem egy ellentétes pozíciót, úgy hogy ott veszítsek. De még 1x nem próbálkozok ott.
Már csak azt kellene tudjam ,hogy bwinnél mikor törlik a fogadást

Idézetet írta: lapgellert Dátum november 08, 2010, 15:13:24
Ki is szedtem ahogy csak lehetett, aztán nem is próbálkozok többet náluk.
10bet et próbáltátok már?Mert nálam sokat kellett várni a kifizetésre, és akkor se lett semmi, ú.h. inkább kerestem egy ellentétes pozíciót, úgy hogy ott veszítsek. De még 1x nem próbálkozok ott.
Már csak azt kellene tudjam ,hogy bwinnél mikor törlik a fogadást


10bet kb. 4 munkanapra fizet ki átlagban,és levesz 1€ költséget minden payoutnál.
Bwin általában minden olyan esetben töről,ha irreális oddsra teszel..Azért mondom hogy általában mert jellemzően töről már a meccs kezdése előtt,de van,hogy a mérkőzés vége után töről.....Na ez a francia ha nem vagy elég ügyes:)
Egyébként meg Ne tegyél sehol  irreális oddsokra,úgy gyorsan lebuksz,és korlátoznak. Viszont van iroda ahol erre magasról tesznek:)

issey76

na mentségedre szolgáljon, hogy ez az állás amit letudtam fényképezni kb. fél percig volt reális :)

Idézetet írta: issey76 Dátum november 08, 2010, 17:54:04

10bet kb. 4 munkanapra fizet ki átlagban,és levesz 1€ költséget minden payoutnál.
Bwin általában minden olyan esetben töről,ha irreális oddsra teszel..Azért mondom hogy általában mert jellemzően töről már a meccs kezdése előtt,de van,hogy a mérkőzés vége után töről.....Na ez a francia ha nem vagy elég ügyes:)
Egyébként meg Ne tegyél sehol  irreális oddsokra,úgy gyorsan lebuksz,és korlátoznak. Viszont van iroda ahol erre magasról tesznek:)

Hát az a baj hogy a legtöbbnél vad idegen meccsre fogadok, ú.h. gőzöm nincs hogy mi mennyit ér

Idézetet írta: lapgellert Dátum november 08, 2010, 21:00:29
Hát az a baj hogy a legtöbbnél vad idegen meccsre fogadok, ú.h. gőzöm nincs hogy mi mennyit ér


Hát az baj...Mit használsz figyelőknek? Segítek egy kicsit

Idézetet írta: zaporozsec Dátum november 08, 2010, 20:43:43
issey76

na mentségedre szolgáljon, hogy ez az állás amit letudtam fényképezni kb. fél percig volt reális :)


Még egy valami ezzel kapcsolatban: csak finoman ezekkel az oddsportalos kiírásokkal ugyanis sok esetben csak késleltetett oddsot fogsz kapni,tegnap éppen a Pinnaclenél volt ez probléma,de jellemzően mostanában a unibet,5dimes,sportbet,island,centrebet ad ki késleltett oddsokat.......úgyhogy nem kell mindent elhinni amit ott látsz,tessék mindjárt utána is nézni,mert lesz meglepetés:)

Idézetet írta: issey76 Dátum november 08, 2010, 21:08:11

Még egy valami ezzel kapcsolatban: csak finoman ezekkel az oddsportalos kiírásokkal ugyanis sok esetben csak késleltetett oddsot fogsz kapni,tegnap éppen a Pinnaclenél volt ez probléma,de jellemzően mostanában a unibet,5dimes,sportbet,island,centrebet ad ki késleltett oddsokat.......úgyhogy nem kell mindent elhinni amit ott látsz,tessék mindjárt utána is nézni,mert lesz meglepetés:)

Én nagyon fura Expektes oddsokat kaptam, sokszor még köze sem volt a kiírtakhoz