Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zaporozsec Dátum november 07, 2010, 23:06:25
Na most akkor én végleg rácáfolok az állításodra. Tessék kérem :)




És akkor a legfontosabbat nem is mondtam még: a pinnacle és a sbobet NEM teniszezhet egymással,mert az irodák szabályzatai eltérnek  egymástól......Aki komolyan veszi az arbot az tudja:)

Világos, de itt hendikepes fogadásról volt szó, nyilván akkor mindkettő void, ha a meccs idő előtt fejeződik be.

Zaporozecs : Amikor ezt a oddsállást láttad, megnézted mindkét honlapon, hogy tényleges annyi-e az odds még? Az előbb beléptem az sbobet-re, elég furcsa oddsok voltak (nem túl jók), ja és a hendikepes fogadásokra a max tét 239 euró, tehát ha még lenne is jó oddsállás, nagyot szakítani nem lehet.

Idézetet írta: issey76 Dátum november 08, 2010, 21:03:35

Hát az baj...Mit használsz figyelőknek? Segítek egy kicsit

Úgy érted hogy min nézem meg éppen a meccseket?
Hát focit általában soccerwayn, teniszt a világranglistán, de leginkább focira teszek, mert a tenisztől félek valamennyire, mert másképp értékelhetik ki a meccseket az irdodák, focimeccsből meg van  elég.
Focit meg pl. kosarat elég valószínű hogy befejezik, a tenisznél meg 1 emberen múlik minden.

Idézetet írta: dzoli Dátum november 13, 2010, 08:12:02
Világos, de itt hendikepes fogadásról volt szó, nyilván akkor mindkettő void, ha a meccs idő előtt fejeződik be.

Zaporozecs : Amikor ezt a oddsállást láttad, megnézted mindkét honlapon, hogy tényleges annyi-e az odds még? Az előbb beléptem az sbobet-re, elég furcsa oddsok voltak (nem túl jók), ja és a hendikepes fogadásokra a max tét 239 euró, tehát ha még lenne is jó oddsállás, nagyot szakítani nem lehet.



Mondtam, hogy csak kb. fél percig volt ilyen oddsállás, és nem is nagy szakítás miatt lett linkelve a kép, hanem, hogy létezik arb SBOBET és Pinnacle közt.

Idézetet írta: dzoli Dátum november 13, 2010, 08:12:02
Világos, de itt hendikepes fogadásról volt szó, nyilván akkor mindkettő void, ha a meccs idő előtt fejeződik be.

Zaporozecs : Amikor ezt a oddsállást láttad, megnézted mindkét honlapon, hogy tényleges annyi-e az odds még? Az előbb beléptem az sbobet-re, elég furcsa oddsok voltak (nem túl jók), ja és a hendikepes fogadásokra a max tét 239 euró, tehát ha még lenne is jó oddsállás, nagyot szakítani nem lehet.

SBO, 12bet, Pinnacle stb irodáknál lényegtelen a limitet nézni, mert annyiszor rakod meg az adott limittel az oddsot, ahányszor csak akarod. Max mire másodszor még raknál rá már változott.

Persze, igazad van, megrakom max téttel, aztán megrakom újra, mit számít hogy közben egy tizeddel esett az odds, belefér  :crazy:

Idézetet írta: dzoli Dátum november 20, 2010, 08:25:03
Persze, igazad van, megrakom max téttel, aztán megrakom újra, mit számít hogy közben egy tizeddel esett az odds, belefér  :crazy:

Persze hogy igazam van, mivel sokszor nem változik annyi idő alatt, vagy csak minimálisan, és még úgy is megéri. De nyugi nem kötelező, majd én megcsinálom helyetted.

A korlátozásokról pontosabban mit tudtok?

Melyik irodák és mennyi idő után után korlátoznak?
Illetve mitől függ?

Idézetet írta: zaporozsec Dátum november 25, 2010, 17:48:10
A korlátozásokról pontosabban mit tudtok?

Melyik irodák és mennyi idő után után korlátoznak?
Illetve mitől függ?


Teljesen változó hogy,hogyan korlátoznak az irodák és nagyon sok összetevője hogy mennyi idő alatt buktatod le magadat....Radar alatt maradni rendkivűl nagy kihívás,nehezebb mint arbolni:) Rengeteg kisebb-nagyobb trükk létezik arra,hogy az irodák ne vegyék észre hogy arbolsz...pl. Az iroda által meghatározott limitösszegg alatt játsz,vagy mindig kerek számjegyű összeget helyezz el,vagy pl. az irodánál lévő összeg 10-20%-át játszd meg egyszerre,ne tegyél egy fogadásra kétszer,vagy ne csinálj sűrűn payin-payout-ot.....Ezek csak az egyszerűbb szabályok:)

Néhány iroda enged csak nagy összegben fogadni,de nyugi ha professzionális fogadó szeretnél lenni,mintegy 1M $ összeggel kell rendelkezned ;)

És melyik irodákat ajánlod hogy elkerüljük?
Gondolok ilyenkor pl. a Bwin-re, hogy a meccse lejátszása után is érvénytelenítik a fogadást esetenként...


Sziasztok!

Bwinről egy "érdekes" tapasztalatom még kb. másfél évvel ezelőttről:
Forma-1-es futam előtti éjszakán Alonso-t hátrasorolták sportszerűtlenség miatt.
Gondoltam megnézem mik az oddsok kb. 1 órával a hir kipattanása után bwinen és megörültem hogy u.a. odds-sal lehet rá és ellene fogadni. :)
Rá is pakoltam 20 ezer Ft-ot Alonso ellen és elégedetten hátradőltem.
Persze versenykezdés előtt 2 órával felfüggesztették tétemet, visszakerült a pénz a számlámra. ez még rendben is lett volna.
DE!
Az esős versenyen a spanyol megtáltosodott és 10-20 kör alatt mindenkit megelőzött simán vezette a mezőnyt, és ekkor hirtelen újraaktiválták a fogadást!!
A 20 ezer Ft-om ismét ott volt az Alonso elleni téten, szinte esélytelenül. Ez milyen üzleti etika már?
Csak a szerencsének köszönhettem hogy Alonso az utolsó körökben kiesett, és mégis megnyertem a fogadást, de már azon se csodálkoztam volna ha újra érvénytelenítik a fogadást. (szerencsére nem igy lett)

Egyébként arbolással eddig nem foglalkoztam, de az irásaitok alapján kedvet kaptam hozzá :)
Mathbet-es arb figyelő ingyenes 7 napos verzióját nemrég töltöttem le, és nagyon pozitivak a tapasztalataim!
Azt szerintetek nem lehetne megoldani hogy többen összedobjuk a havi összeget egy profi arb figyelőre, és aztán mind profitálunk belőle?

Üdv,
Jupiterb

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz akik benne vannak az arbitrázsban. Vannak oldalak ahol csak euroban lehet teszem azt fogadni. Mi a helyzet akkor ha két olyan iroda a cél ahol egyik helyen forintom a másik helyen eurom van? Hogy számoljak árfolyamot, meglehet nézni valahol hogy az adott irodánál hogy váltanak? Vagy milyen árfolyamon számolnak?

köszi a segitséget,
Szircsi

Idézetet írta: Szircsi Dátum március 05, 2011, 16:46:49
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz akik benne vannak az arbitrázsban. Vannak oldalak ahol csak euroban lehet teszem azt fogadni. Mi a helyzet akkor ha két olyan iroda a cél ahol egyik helyen forintom a másik helyen eurom van? Hogy számoljak árfolyamot, meglehet nézni valahol hogy az adott irodánál hogy váltanak? Vagy milyen árfolyamon számolnak?

köszi a segitséget,
Szircsi

Az irodák általában középárfolyamon váltanak. A http://www.xe.com/ oldalon tudod megnézni az aktuális középárfolyamokat.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 05, 2011, 16:52:35
Az irodák általában középárfolyamon váltanak. A http://www.xe.com/ oldalon tudod megnézni az aktuális középárfolyamokat.

Köszi!