Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szircsi Dátum június 01, 2011, 12:08:34
Szia,

olvastam a postod a surebetnél. Milyen irodáknál szoktál találni élő arbot?Sajnos krikethez nem értek,tudnál róéa pár szót irni?

köszi,
Szircsi


A krikett fogadásoknál a legjobb 2 iroda a ladbrokes és a bet365. Aktuális negyed hatosai, adott  játékos négyesei, és aktuális negyed átfutásaira szoktam fogadni. Az adott játékos négyesei között a leggyakoribb a middle arb. Legjobb lehetőség a fogadásra 2 over között, általában ilyenkor van 30-60 másodperc szünet.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 01, 2011, 12:46:22

A krikett fogadásoknál a legjobb 2 iroda a ladbrokes és a bet365. Aktuális negyed hatosai, adott  játékos négyesei, és aktuális negyed átfutásaira szoktam fogadni. Az adott játékos négyesei között a leggyakoribb a middle arb. Legjobb lehetőség a fogadásra 2 over között, általában ilyenkor van 30-60 másodperc szünet.


Köszi! :)

foci middle:

Szlovákia-Andorra
első félidő, dupla esély
12 @ 1,27  Betsson
X2 @ 5,00  Eurobet

Ez a betsson nyilvánvaló hülyesége. Félidő 1-re adnak 1,12-t, 12-re meg (ami ugye nagyobb valószínűségű) 1,27-et.  :o Szóval lehet hogy törölnék a fogadást. Csak óvatosan az ilyenekkel!

betssonnal jó vigyázni szeretnek ilyen esetben törölni  :bash:

Én régen fogadtam Betssonnál, de meguntam hogy nem lehet normális összeget feltenni, kb4000 forintokat engedett és akkor sokat mondok.

Nekem is volt  már olyan, hogy kosár élő fogadásnál úgy alakult, hogy mindkét hendikep fogadás nyertes lett. Pedig csak visszafogadtam rá ,de pont jókor és jó határral. :)

Ha érdekel valakit a rebelbetting progi, akkor szívesen segítek benne! Most lesz a 4. havi befizetésem rá.  :great:
skypeom: napoleon000
Előtt egy privátot dobjatok, hogy tudjam nem valami ismeretlen vesz fel!

Látom újra beindult ez a téma, ennek örülök :), ha valami kérdésetek lenne az irodák megbízhatóságáról, illetve kifizetéséről bátran írjatok, én fent vagyok vagy 30-on :))

Sziasztok!

Nagyon szeretnék már egy picit kitörni. Úgy értem, csökkenteni a veszteségek arányát. Találtam egy progit,ami nagyon tetszik, a bloggeren irnak róla, de nem tudom mennyire bizhatom benne. 100%-os nyerést garantál, meg az is áll benne, hogy 60 napon belül visszafizetik a pénzem, ha nem tetszik. Valaki esetleg ismeri? Nem szabad reklámozni, ezért a nevét nem adhatom meg. Légyszi, segitsetek, - csak annyit, h ismertek-e ilyet, szabad-e hinni nekik?

Az igazat megvallva, az hogy 100%-os nyerést garantál bárki is egy általa
árusított termékért (amiből sok van a neten) már nem meglepő!
De igazat megvallva nem ismerem az említett programot, ha elküldöd
a linket privátba meglesem, és amint lehet kielemezem, majd válaszolok is, ha megfelel.
Ám annyit ha megfogadsz jó tanácsnak, sose higgyél az ilyen promoknak, és ne adj ki
érte pénz ha nem muszáj, vagy ha nincs annyid hogy egy kis kiadás meg se kottyan.
A 60 napos visszafizetésről meg csak így látatlanban annyit, hogy a garancia
sok mindentől függ, pl. a kisbetűs részektől, magyar forgalmazó...stb

Én ezzel foglalkozok mármint arb fogadásokkal.
Ha érdekel valakit akkor szívesen segítek,de nem akarok itt magamnak írogatni.
szóval ha van érdeklődő akkor írok. :)
jelentkezzetek

eddig 1 ember jelentkezett ..
ennyire tele vagytok pénzel vagy bonyolult nektek ez jobb a tippelgetés?

Idézetet írta: gergo Dátum június 14, 2011, 23:48:41
eddig 1 ember jelentkezett ..
ennyire tele vagytok pénzel vagy bonyolult nektek ez jobb a tippelgetés?
bonyolult

Vagy csak egyszerűen túl reklámszaga van az egésznek...

Idézetet írta: gergo Dátum június 14, 2011, 20:24:05
Én ezzel foglalkozok mármint arb fogadásokkal.
Ha érdekel valakit akkor szívesen segítek,de nem akarok itt magamnak írogatni.
szóval ha van érdeklődő akkor írok. :)
jelentkezzetek

Engem érdekel, de ha lehet itt válaszolj, szeretném, ha a többiek is látnák!

Előre is köszi!

Üdv,

csacsa