Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zyonner Dátum december 30, 2011, 03:06:48
Köszi a válaszokat.
"Te,miért nem mindjárt a live horse-racing arbokkal kezded?"
Szeretem a "kihívásokat",  :o de mivel nem veszteni akarok, inkább megfogadom a tanácsokat. Egy ideig aprópénzzel próbálgatok.
Bónuszokat néhány helyről megpróbálom felcsípni. Érdemes kivárni, hogy egy arb nagyon esélytelen fele legyen abban az irodában (ha a vesztes fogadást adják csak bónusznak vissza)?
Erről jut eszembe: szoktátok úgy meghatározni a téteket, hogy a jóval kisebb esélyre minimális vagy 0 nyereség jöjjön, hogy a valószínűbbre nagyobb százalék legyen? Vagy ez már sportfogadás? Mindig az eredménytől független biztos nyereség legyen a cél?
A bónuszok kihasználása előtt az irodák kondícióit feltétlenül ismerd minden esetben,nehogy meglepetések legyenek pénz kivétele közben.
Az,hogy kivárni az esélytelenebb oldalt,teljesen felesleges,mert sokszor fordul elő,hogy  a magasabb odds (azaz esélytelenebb) fog nyerni. És akkor most it nézzünk egy egyszerű példát:
1. Beteszel mondjuk 100 egységet és vársz (mondjuk 2 hetet,közben  kihagysz 5 arbot,de végre megjön egy általad megfelelőnek tartott 6-os meccs odds)
2. megteszed és mit ad isten ott nyersz mondjuk 20 egységre 120-at
3. így ugye a túloldalakról szépen fogy majd a zsé,viszont ahol tetted a magas odds-ot ott eddig a példa szerint 2 hét alatt összesen 1-et fogadtál,így várhatóan nagyon távol fogsz állni az irodák által kért és megkövetelt bónusz pénzmegforgatási és esetleges időkorlátos szabályzatától
Vagyis véleményem szerint felejtsd ezt el.
Az utsó gondoltatod viszont részben helyes,mégpedig  érdemes az esélytelenebb oldalra csak annyit elhelyezni amennyi lenullázza azt az oldalt,ha esetlegesen ott jönne a fogadás,és ez nem sportfogadás.Mondanom sem kell,hogy a sportfogadás az lenne ha nyitva hagynád az esélytelen odds miatt a fogadásodat,és ilyet egy arbos SOHA NEM CSINÁL,ez egy nagyon fontos szabály. Jobb figyelők el vannak látva ún. "BIAS" opcióval,amely ezt a szolgáltatást alkalmazza.

Idézetet írta: issey76 Dátum december 29, 2011, 22:47:04
Történetesen amit konkrét példának felhoztál az marhára nem cross market (ah-dnb), az egy és ugyanaz csak más elnevezéssel.
Tessék ez egy cross: E1(+1)-EX(+1)-H2(-0.75) két európaival és egy ázsiaival. Ez nem túl bonyolult.

Egy szót azért kifelejtettél, a "szerintem"-et. Való igaz, nem a legjobb példát hoztam fel kettes CM-re, de attól az még annak minősül a klasszikus értelemben. Cross market, vagyis "kereszt piac". Nem tehetsz egyenlőségjelet az ah és a dnb piacok között, mivel előbbi jóval több fogadási lehetőséget kínál, míg utóbbi csak egyet. Persze, világos, hogy a dnb az ah0-nak felel meg (lényegében egy és ugyanaz, és így akár tekinthető "nem valódi" CM-nek is), az ah0 viszont önmagában nem egy külön piac, hanem az ah piac része. De hozhatnánk más példát is: AH1(-0,5)-X-2, akkor a te olvasatodban ez sem cross market? (merthogy az AH1(-0,5) az lényegében az 1-nek felel meg)

Idézetet írta: Zyonner Dátum december 30, 2011, 03:06:48
Erről jut eszembe: szoktátok úgy meghatározni a téteket, hogy a jóval kisebb esélyre minimális vagy 0 nyereség jöjjön, hogy a valószínűbbre nagyobb százalék legyen? Vagy ez már sportfogadás? Mindig az eredménytől független biztos nyereség legyen a cél?

Ezt tekinthetjük arbitrázson belüli sportfogadásnak is. Arbitrázs, hiszen nem veszíthetsz, és egy kicsit sportfogadás is, mivel az egyik kimenetelt esélyesebbnek tartod, jobban várod, így az eredeti tétnél egy kicsit többet raksz rá. Én speciel nem élek vele.

Idézetet írta: Zyonner Dátum december 30, 2011, 03:06:48
Bónuszokat néhány helyről megpróbálom felcsípni. Érdemes kivárni, hogy egy arb nagyon esélytelen fele legyen abban az irodában (ha a vesztes fogadást adják csak bónusznak vissza)?

A bónuszokat érdemes kihasználni, viszont ahogy issey76 is írta, vigyázni kell velük. Hiába esélytelenebb egy adott oldal, simán bejöhet, és a magasabb odds miatt nagyobb pénzed megy át a bónuszos bukihoz, mint amennyit onnan át akartál volna nyerni. El kell olvasni a feltételeket (akár még a T&C-t is, ide is rejthetnek bónusszal kapcsolatos infokat), és ha mindenben megfelelőek, akkor mehet. Véleményem szerint egyre nehezebb ma már könnyen kijátszató bónuszt találni, de keresni lehet ezeket is, tőkenövelésnek jól jön.
Ami egy arbitrázzsal foglalkozónak a legideálisabb, az talán a Gamebookers/PartBets-féle bónusz: vagyis előbb forgatni kell, aztán megkapod, így viszont a forgatás alatt szabadon ki- és befizethetsz, nincs az a veszély, hogy oda nyered a pénzt, de nem tudod kivenni.

Sziasztok!

Tud valaki olyan "arbitrázs-számolót" ahol 11 v több kimenetelt is ki tudok számolni?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum december 30, 2011, 12:15:08
Sziasztok!

Tud valaki olyan "arbitrázs-számolót" ahol 11 v több kimenetelt is ki tudok számolni?

Excelben meg lehet csinálni. Hol van ennyi kimenetel? Mondjuk long-term fogadásoknál vagy HT/FT esetén (de ott is max. 9 van) el tudom képzelni, de azt már nehezen, hogy ebből arbitrázs jön ki. 3 felett minél több a kimenetelek száma, annál nehezebb arbot találni.

nem a hagyományos értelemben vett arbitrázs

Betfair-en Foci: Meccs előtt megtesszük a következő kimeneteleketa correct score-on:
0:0
1:0
2:0
3:0
0:1
0:2
0:3
1:1
2:1
1:2
Ez 10 kimenetel

2 dolog jöhet ki.

1: A 3,5 gól feletti odds nekünk a megfelelő szintre emelkedik (nálam ez kb 15%, tehát csináltunk egy 15%-os arb-ot). ha az első negyed óra 20 percben nem születik gól már meg is van. vagy lőnek az elején egy gólt majd egy darabig nem akkor is lényeg az hogy ne rúgjanak 3 gólt és itt jön.....

2: Ami nekünk nem jó: ha berúgják a 3. gólt akkor az aktuális eredményt lay-eljük a correct scoren.
Így nem bukunk sokat.

Mi a véleményed a dologról?? te jobban benne vagy az iparban:)
Most szeretném majd tesztelni. Persze lehetne 4,5 O/U -ra is támaszkodni ott még kisebb az esélye hogy lőnek négy gólt.




mukusz745:
Ha ezt a 10 correct scoret megteszed, akkor 1,28-as oddsot kapsz a Pool-Newcastle meccsen - betfairen.
Az under 3,5 oddsa viszont 1,36. Szóval egyszerűbb azt megtenni, és várni...

Értem.

Viszont itt az a lényeg hogy ha belövik a 3. gólt, akkor relatív kevés mínusszal tudok kiszálni.
nem teszteltem még ezt, úgyhogy nem tudom pontosan mennyi is ez a mínusz mert ez is elég sok mindentől függ: pl a 80. percben rúgják be a 3. at akkor elég jó áron lehet vissza layelni, de ha 58. percben akkor annyira nem.

De abban biztos vagyok hogy ha simán tennék egy under 3,5-öt és mégis megszületik a meccsen a 3. gól akkor biztos hogy rosszabbul jönnék ki egy visszafogadással, minta így a correct scoren lay-elnék vissza.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum december 30, 2011, 12:45:59
nem a hagyományos értelemben vett arbitrázs

Betfair-en Foci: Meccs előtt megtesszük a következő kimeneteleketa correct score-on:
0:0
1:0
2:0
3:0
0:1
0:2
0:3
1:1
2:1
1:2
Ez 10 kimenetel

2 dolog jöhet ki.

1: A 3,5 gól feletti odds nekünk a megfelelő szintre emelkedik (nálam ez kb 15%, tehát csináltunk egy 15%-os arb-ot). ha az első negyed óra 20 percben nem születik gól már meg is van. vagy lőnek az elején egy gólt majd egy darabig nem akkor is lényeg az hogy ne rúgjanak 3 gólt és itt jön.....

2: Ami nekünk nem jó: ha berúgják a 3. gólt akkor az aktuális eredményt lay-eljük a correct scoren.
Így nem bukunk sokat.

Mi a véleményed a dologról?? te jobban benne vagy az iparban:)
Most szeretném majd tesztelni. Persze lehetne 4,5 O/U -ra is támaszkodni ott még kisebb az esélye hogy lőnek négy gólt.
"nem a hagyományos értelemben vett arbitrázs"
Ez így nem arbitrázs!!! Ráadásul szerintem is túlbonyolítottad.

Idézetet írta: benson Dátum december 30, 2011, 12:31:29
Excelben meg lehet csinálni. Hol van ennyi kimenetel? Mondjuk long-term fogadásoknál vagy HT/FT esetén (de ott is max. 9 van) el tudom képzelni, de azt már nehezen, hogy ebből arbitrázs jön ki. 3 felett minél több a kimenetelek száma, annál nehezebb arbot találni.

Halkan megjegyezném,hogy akár 30! igen jól írtam harminc utas arb is létezik.......

Idézetet írta: benson Dátum december 30, 2011, 08:43:37
Egy szót azért kifelejtettél, a "szerintem"-et. Való igaz, nem a legjobb példát hoztam fel kettes CM-re, de attól az még annak minősül a klasszikus értelemben. Cross market, vagyis "kereszt piac". Nem tehetsz egyenlőségjelet az ah és a dnb piacok között, mivel előbbi jóval több fogadási lehetőséget kínál, míg utóbbi csak egyet. Persze, világos, hogy a dnb az ah0-nak felel meg (lényegében egy és ugyanaz, és így akár tekinthető "nem valódi" CM-nek is), az ah0 viszont önmagában nem egy külön piac, hanem az ah piac része. De hozhatnánk más példát is: AH1(-0,5)-X-2, akkor a te olvasatodban ez sem cross market? (merthogy az AH1(-0,5) az lényegében az 1-nek felel meg)

Igen, lemaradt a "szerintem". Sőt, hozzáteszem,hogy igazad van ezt így már tekinthetjük cross marketnek,hiszen valóban két különböző típusú fogadási formuláról beszélünk. Más kérdés,hogy ez a cross market piac alapja.Persze kezdjük az alapoktól, de kérlek ne nekem magyarázd el.

Idézetet írta: issey76 Dátum december 30, 2011, 14:21:20
Halkan megjegyezném,hogy akár 30! igen jól írtam harminc utas arb is létezik.......

Ez csak duma vagy tudsz rá írni egy példát is?