Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kvikt Dátum március 15, 2012, 21:12:45
(befizettem a BetOnValue-re, korrekt, sztem megéri)

Illetve érdekelne a véleményetek a SMARKETS-ről, és a BETSAFE-ről!
(A smarkets egyébként nem hiszem hogy szemétkedne, mert olyasmi mint a betfair, "tőzsde")

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 15, 2012, 21:34:49
Illetve érdekelne a véleményetek a SMARKETS-ről, és a BETSAFE-ről!
(A smarkets egyébként nem hiszem hogy szemétkedne, mert olyasmi mint a betfair, "tőzsde")

Patkány a betsafe... ezt mindennek nevezném csak safe-nek nem..

Tudtok néhány irodát javasolni, ahol nincsenek korlátozások?
Nem olyan egyszerű ez az arbitrázs, mint amilyennek először tűnik.
eddig egyedül a pinnacle, betfair, smarkets- kombó az, akiknél szabadon szórakozhatok, pedig csak néhány tízezer forintos téteket szeretnék megjátszani, mert egy bundesligát sem engednek némely irodák komoly téttel megpakolni.
bővítsük a listát!!  :)
1. Pinnacle
2. Betfair
3. Smarkets

Sziasztok. Visszatértem, olvasgattam fórumokat az arbitrázsról stb, mostmár értem csak nehéz belekezdeni mert manuálisan ahogy írták esély nincs a megjátszásra. A programokat elnézve elég jó, a 2-5%-os haszon a tuti csak gyorsan kell "cselekedni".  Most eltűnök 1 időre vissza külföld, aztán majd elkezdem ezt a módszert, addig tanulmányozom még.

Kicsit átértékeltem magamban a dolgokat, az arbitrázs nem is olyan egyszerű, mint amilyennek elsőre hangzik. (kb. 2 hete foglalkozok komolyabban, napi 2-3 órát a dologgal)
A legtöbb fogadóiroda már szépen felvette a harcot ellene a korlátozásokkal, tétlimitekkel.
Viszont sok kicsi sokra megy alapon ( nem mind1, h kinek mi a kicsi?! :P), ha meggazdagodni nem is, de megélni meglehet belőle (!!!!!!) - egyenlőre így gondolom.
Aki olvasgatja ezt a topikot, és kalandozik a gondolattal, hogy a kedvenc irodáival majd milyen jól megfog ebből élni - azt sajnos ki kell ábrándítsam, 3-4 irodával ezt nem lehet megcsinálni, hamar bedobják az unalmast, főleg az ismertebb irodák. Utána kell nézni a kishazánkban kevésbé népszerű, angol nyelvű fogadóirodáknak is, erre már egész jó honlapokat lehet kiguglizni, vannak olyanok amelyeket kifejezetten surebet-elés szempontjából értékelnek.
Mindenképpen bele kell invesztálni egy fizetős szolgáltatásra, ezek az ingyenes surebettel foglalkozó honlapok, azokhoz képest semmit sem érnek. Például kidobja neked a román liga hármat, amit kevés iroda fog nagyobb tétekkel tolerálni, és ha jobban belegondoltok - kibaszottul átlátszó hogy arbitrázsolsz, ha ma megrakod a román baszdelőrét, hogy több mint 2 gól lesz, holnap megjátszod a magyar nb2-őt, holnapután pedig a barátságos taktakenézi rúgdelőre csapatra teszel hendibe..
Moneybookers elengedhetetlen, mert szinte sehol nem vonnak le kezelési költséget ha mbről fizetsz be, mb-re kérsz ki.
És ami még fontos, az a tőke!! Ne gondold azt, hogy van rá 100e forintod (kevés), berakod egy excel táblába, megszorzod 1.02-vel és lehúzod mondjuk 180 napra, hogy minden nap megnő a rollod 2%-kal, és akkor fél év alatt 100e ből 3.4 millió lesz. Nem fog így nőni a pénz, a korlátok miatt. Persze magyarázok itt 2 hét után, ki tudja mi lesz még ebből ;). Általában a kezdetek során inkább csak 1-2 nap múlva jövő eseményekre érdemes fogadni, mert fontos jó döntéseket hozni, amihez az elején idő kell!
mégvalami, ami fontos, de nem olvastam még itt a topikban róla...EURO!!! Eurós számlát mindenhova, könnyebb vele számolni, forintban nem szabad gondolkodni, mert van ahol nem nyithatsz forintos számlát.
Kicsit elmélkedek itt magamban, ha az adminok szerint nem ide való, töröljétek nyugodtan, de egy-két töprengőnek, lehet hogy kicsit felnyitottam a szemét, elvettem, vagy megadtam a kedvét.


Fogok még elmélkedni, egyenlőre ennyi, de még fogok írogatni, hogy hol érdemes eleinte szerintem megtenni az első fogadás, és hol ellene..(Nem ott, ami az arbot okozza...nem fog megváltozni fél perc alatt, ha ügyesen választasz), csak már nem bírok szalonképesen fogalmazni...

Ha esetleg valaki jobban ért hozzá, és valamit rosszul gondolok, akkor kérem világosítson fel!! :)

És az ilyen buziskodásokra is fel kell készülni:
We are doing regular control routines on our customers and we have to ask for your documentation to verify your Betsafe account before we can approve your withdrawal request.



Please send a colored copy of both sides of your identification (passport/drivers license), a current utility bill (not older than 3 months) to confirm your mailing address and a copy of your Moneybookers statement that shows one or more deposits to Betsafe.



You may cover up transactions that do not concern Betsafe. Please send the required documentation to [email protected] as soon as possible.



Thank you in advance!

--> székletmintát ne küldjek?

(kipróbálom, hogy mit szólnak a photoshophoz! ;) )

Ez szerintem egy normális ellenőrzés, s általában minden irodánál így van.

Fő a biztonság...számodra is.

Szerintem ahhoz képest nem kérik sok helyen. Nálam kb. minden harmadik irodánál kértek valamilyen dokumentumokat. De bet365-től telefonon is felhívtak  ;D
__Know Your Customer__

Idézetet írta: issey76 Dátum december 30, 2011, 14:21:20
Halkan megjegyezném,hogy akár 30! igen jól írtam harminc utas arb is létezik.......

Ez igaz, viszont ki az, aki 10-nél több kimenetellel bíbelődik? Egy 30-ast meg lehet egyáltalán úgy rakni, hogy ne essen közben valamelyik odds? Persze az más kérdés, ha az ilyen arb egyben middle is, akkor talán megérheti vele foglalkozni.

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 16, 2012, 21:09:18
Kicsit átértékeltem magamban a dolgokat, az arbitrázs nem is olyan egyszerű, mint amilyennek elsőre hangzik. (kb. 2 hete foglalkozok komolyabban, napi 2-3 órát a dologgal)
A legtöbb fogadóiroda már szépen felvette a harcot ellene a korlátozásokkal, tétlimitekkel.
Viszont sok kicsi sokra megy alapon ( nem mind1, h kinek mi a kicsi?! :P), ha meggazdagodni nem is, de megélni meglehet belőle (!!!!!!) - egyenlőre így gondolom.
Aki olvasgatja ezt a topikot, és kalandozik a gondolattal, hogy a kedvenc irodáival majd milyen jól megfog ebből élni - azt sajnos ki kell ábrándítsam, 3-4 irodával ezt nem lehet megcsinálni, hamar bedobják az unalmast, főleg az ismertebb irodák. Utána kell nézni a kishazánkban kevésbé népszerű, angol nyelvű fogadóirodáknak is, erre már egész jó honlapokat lehet kiguglizni, vannak olyanok amelyeket kifejezetten surebet-elés szempontjából értékelnek.
Mindenképpen bele kell invesztálni egy fizetős szolgáltatásra, ezek az ingyenes surebettel foglalkozó honlapok, azokhoz képest semmit sem érnek. Például kidobja neked a román liga hármat, amit kevés iroda fog nagyobb tétekkel tolerálni, és ha jobban belegondoltok - kibaszottul átlátszó hogy arbitrázsolsz, ha ma megrakod a román baszdelőrét, hogy több mint 2 gól lesz, holnap megjátszod a magyar nb2-őt, holnapután pedig a barátságos taktakenézi rúgdelőre csapatra teszel hendibe..
Moneybookers elengedhetetlen, mert szinte sehol nem vonnak le kezelési költséget ha mbről fizetsz be, mb-re kérsz ki.
És ami még fontos, az a tőke!! Ne gondold azt, hogy van rá 100e forintod (kevés), berakod egy excel táblába, megszorzod 1.02-vel és lehúzod mondjuk 180 napra, hogy minden nap megnő a rollod 2%-kal, és akkor fél év alatt 100e ből 3.4 millió lesz. Nem fog így nőni a pénz, a korlátok miatt. Persze magyarázok itt 2 hét után, ki tudja mi lesz még ebből ;). Általában a kezdetek során inkább csak 1-2 nap múlva jövő eseményekre érdemes fogadni, mert fontos jó döntéseket hozni, amihez az elején idő kell!
mégvalami, ami fontos, de nem olvastam még itt a topikban róla...EURO!!! Eurós számlát mindenhova, könnyebb vele számolni, forintban nem szabad gondolkodni, mert van ahol nem nyithatsz forintos számlát.
Kicsit elmélkedek itt magamban, ha az adminok szerint nem ide való, töröljétek nyugodtan, de egy-két töprengőnek, lehet hogy kicsit felnyitottam a szemét, elvettem, vagy megadtam a kedvét.


Fogok még elmélkedni, egyenlőre ennyi, de még fogok írogatni, hogy hol érdemes eleinte szerintem megtenni az első fogadás, és hol ellene..(Nem ott, ami az arbot okozza...nem fog megváltozni fél perc alatt, ha ügyesen választasz), csak már nem bírok szalonképesen fogalmazni...

Ha esetleg valaki jobban ért hozzá, és valamit rosszul gondolok, akkor kérem világosítson fel!! :)

  Ha legalább nem vagy jelen 20-25 irodánál akkor nagy profitokra ne gondolj , mert nem lesz. Egyébként meg ha ennek is eleget teszel manapság akkor sem biztos a siker.
  A sima arbosokat , már tűzzel vassal dobálják ki az irodák még olyanok is akik esetleg évekkel ezelött tolerálták ezt a fajta fogádási stílust. Még az sem hatja meg őket ha történetesen a fogadásaid vesztes oldala pont náluk van zsinórban ergo akkor is korlátozni fog a tétjeidben.

Idézetet írta: gergo Dátum március 21, 2012, 16:19:13
  Ha legalább nem vagy jelen 20-25 irodánál akkor nagy profitokra ne gondolj , mert nem lesz. Egyébként meg ha ennek is eleget teszel manapság akkor sem biztos a siker.
  A sima arbosokat , már tűzzel vassal dobálják ki az irodák még olyanok is akik esetleg évekkel ezelött tolerálták ezt a fajta fogádási stílust. Még az sem hatja meg őket ha történetesen a fogadásaid vesztes oldala pont náluk van zsinórban ergo akkor is korlátozni fog a tétjeidben.

Hello!

És erre, hogy a francba jönnek rá? Én ezt nem értem......  ::) ???

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum március 21, 2012, 16:22:41
Hello!

És erre, hogy a francba jönnek rá? Én ezt nem értem......  ::) ???

Előbbi hozzászólásomban már próbáltam kifejteni.. a leggyakrabban arbitrázs a másod, harmadosztályokban van, szerinted nem gyanús az, hogy egy magyar állandóan idegen országok névtelen eseményeire, névtelen csapatokra tesz?
(És most csak találgatok, de én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az irodák is beregisztrálnak egy-két arbitrázs figyelő oldalra)

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum március 21, 2012, 16:22:41
Hello!

És erre, hogy a francba jönnek rá? Én ezt nem értem......  ::) ???

Szerintem egyszerű a képlet, ki az a szerencse játékos aki mondjuk két esélyes fogadásnál 6.00 oddson Magyaroszágról fel fog tenni mondjuk 100$ -t  vagy még ennél is többet abban bízva, hogy az az oldal fog nyerni, mert szerintem senki :-)) vagyis csak olyan aki a másik kimenetelt mondjuk valahol megtudta fogadni 1.23-as oddson. Na most a bookmaker sem hülye 6.00 oddson max 5-10 egységet fog kockáztatni egy szerencse játékos aki többet rak az nem az:-) pláne ha a többi fogádása is hasonló koncepcióban történik.

Arról nem is beszélve hogy a bookmakerek is olvasgatják az ilyen jellegű fórumokat legyen az bármilyen nyelven, mert ők sem azért nyitottak bookmaker irodát hogy te belőlük élj, hanem pont fordítva. Azért nem árt néha az Ő fejükkel is gondolkodni ha mégis ki akarjátok őket játszani.


Idézetet írta: Kvikt Dátum március 16, 2012, 21:33:43
És az ilyen buziskodásokra is fel kell készülni:
We are doing regular control routines on our customers and we have to ask for your documentation to verify your Betsafe account before we can approve your withdrawal request.



Please send a colored copy of both sides of your identification (passport/drivers license), a current utility bill (not older than 3 months) to confirm your mailing address and a copy of your Moneybookers statement that shows one or more deposits to Betsafe.



You may cover up transactions that do not concern Betsafe. Please send the required documentation to [email protected] as soon as possible.



Thank you in advance!

--> székletmintát ne küldjek?

(kipróbálom, hogy mit szólnak a photoshophoz! ;) )



A BETSAFE nevű iroda nem arbosoknak lett kitalálva kb az első fogadásodat is limitálni fogja, felesleges oda regisztrálni komolyan!

Az arbosok szűrésére egyszerűbb módszerem is van.
Az iroda kirakja az oddst majd arra egy időben feltünően sok tét érkezik.Az átlagnál jóval több.
Pl hirtelen mindenki  2,5 overre akar fogadni.Vajon hogy lehetséges ez?Nyilván arbszoftver kiadta és megnövekedett a kereslet.
Még a tét nagysága sem mérvadó sem hogy népszerű e a bajnokság.
Aki többször esik ilyen csapdába az az arbos

Aki az igazi surbetes azok az arbfigyelő szoftver fejlesztői :)
Beletesznek a kínálatba olyan irodákat is mint interwetten betsafe stb ami köztudott hogy semmit nem ér
A user előfizet el van ájulva milyen jól keres majd mindenhol lekorlátozzák.De a szoftver fejlesztői mindig találnak új usereket ők hosszú távon is megélnek ebből.

Vannak persze nem korlátozó irodák de ezeknél arb ritkán és akkor is rövid ideig van nyilván ezek a legnépszerűbbek hamar "elviszik".Nekem már pl egyáltalán nem éri meg semmilyen szoftver ha azokból kivesszük az "arbosokat üldöző" irodákat
Szóval hosszú távon nem egy atom biztos megélhetés :)
De az biztos hogy az elején szép kis tőkét lehet összehozni..