Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zaporozsec Dátum április 21, 2012, 12:47:01
Ma egy nagyon kedves mailt kaptam a bet365-től!


Kedves ÉN

XB64535985O azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.46 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (Nick Blackburn és Phil Hughes kezdenie kell) NY Yankees (Nyereményszorzó MIN Twins @ NY Yankees). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítenünk kéne.

Jószándékunk kimutatása jeléül, választásat ez alkalommal érvényesnek tekintjük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata


Engem még mindig nem korlátoztak, (kop-kop) és remélem egy ideig még nem is fognak, mivel őket használom a legtöbbet. És nagyon sok több száz eurós tétem volt már náluk.


Nálam olyan volt, hogy a vesztes fogadást törölték jószándékuk jeléül.

Erre véletlenül találtam, ha nem is arboláshoz, de bónuszforgatáshoz jó lehet:

Andrey Golubev - Adrian Menendez-Maceiras

Fortunawin:  1,6  -  2,06
bet365: 1,36 - 3,00

4,35%


Szia ! Köszi a tapasztalatokat akkor ki probálom őket,  azt hiszem még verifikálni sem kell náluk.


Idézetet írta: benson Dátum április 15, 2012, 16:41:00
Korrekt, megbízható irodának tartom, annak ellenére, hogy sok tapasztalatom még nincs náluk. Indulásnak adtak egy 10€-s kockázatmentes fogadást, amin viszont meglepődtem, az az hogy szülinapomra egy 20€-s kaszinó bónuszt adtak, amit elég volt egyszer megforgatni, és a rulett is számított! Szóval nem szarakodnak teljesíthetetlen megforgatási feltételekkel, ilyet eddig máshol nem láttam. Nagy tétekkel még nem játszottam náluk, úgyhogy a korlátozásról nincs semmi infóm, hogy megy náluk. Nekem szimpatikusak, valami azt súgja, hogy nem kekeckednének nagy téteknél sem. Eddig egy 10€-s kifizetésem volt még csak, kb. 3 óra alatt megjött Skrill-re, iratokat nem kértek.

A fogadóiroda mennyire látja a moneybookers befizető adatait? Új számlát akarok nyitni, korlátozás miatt - de! kell-e ehhez a manőverhez egy másik moneybookers? (ip-vel, személyazonossággal meg ilyenekkel most ne foglalkozzunk :D
(egy új e-mail cím hozzárendelését követően)

Másik: mb-k közötti utalásnál kell verifikálni az új moneybookerst?

Idézetet írta: Kvikt Dátum április 27, 2012, 18:17:01
A fogadóiroda mennyire látja a moneybookers befizető adatait? Új számlát akarok nyitni, korlátozás miatt - de! kell-e ehhez a manőverhez egy másik moneybookers? (ip-vel, személyazonossággal meg ilyenekkel most ne foglalkozzunk :D
(egy új e-mail cím hozzárendelését követően)

Másik: mb-k közötti utalásnál kell verifikálni az új moneybookerst?

Ha jól értelmezem,akkor a már meglévő mb-s számládat szeretnéd az új regisztrációdnál és számládnál használni. Ha ez így van,az tuti bukta. Ha nem erre gondoltál,fejtsd ki bővebben pls.
Minden MB-s verifikálás csak és kizárólag bankkártáyról és a hozzá tartozó számlaszámról lehetséges, mb-n belül nem.

Idézetet írta: issey76 Dátum április 27, 2012, 18:53:01
Ha jól értelmezem,akkor a már meglévő mb-s számládat szeretnéd az új regisztrációdnál és számládnál használni. Ha ez így van,az tuti bukta. Ha nem erre gondoltál,fejtsd ki bővebben pls.
Minden MB-s verifikálás csak és kizárólag bankkártáyról és a hozzá tartozó számlaszámról lehetséges, mb-n belül nem.

Az elsőt jól értelmezted :)
A második kérdést nem. Amennyiben az első kiesik jön a másik, ami az, hogy új moneybookerst is nyitok. De az új moneybookersre csak úgy tudnék akkor már befizetni, ha a jelenlegi mb-ről utalok. Tehát, ahhoz, hogy a jelenlegiről utaljak a másodikra, majd a másodikról vissza a jelenlegire, ahhoz kell-e vmilyen módon verifikálni a másodikat? remélem érthető vagyok :laugh:, és köszönöm, hogy segítesz ;)
(tömören, röviden: Kell e verifikálni a 2. moneybookerst, ahhoz, hogy tudjam használni?) ((az elsőt gondolom a bankkártyámmal hitelesítettem))

tulajdonképpen azért érdekel, hogy tudok-e használni fiktív személyeket, vagy valós személyek előkerítése lesz szükséges

Idézetet írta: Kvikt Dátum április 27, 2012, 20:30:51
Az elsőt jól értelmezted :)
A második kérdést nem. Amennyiben az első kiesik jön a másik, ami az, hogy új moneybookerst is nyitok. De az új moneybookersre csak úgy tudnék akkor már befizetni, ha a jelenlegi mb-ről utalok. Tehát, ahhoz, hogy a jelenlegiről utaljak a másodikra, majd a másodikról vissza a jelenlegire, ahhoz kell-e vmilyen módon verifikálni a másodikat? remélem érthető vagyok :laugh:, és köszönöm, hogy segítesz ;)
(tömören, röviden: Kell e verifikálni a 2. moneybookerst, ahhoz, hogy tudjam használni?) ((az elsőt gondolom a bankkártyámmal hitelesítettem))



tulajdonképpen azért érdekel, hogy tudok-e használni fiktív személyeket, vagy valós személyek előkerítése lesz szükséges

A 2. pont újra a válasz:) Azaz "Minden MB-s verifikálás csak és kizárólag bankkártáyról és a hozzá tartozó számlaszámról lehetséges, mb-n belül nem."

Ezt a fiktív személyes okirat hamisítást pedig azért gondold át szvsz...Más is megcsinálta már (igaz mindjárt 8000 db-ot csinált állítólag), és le is csukták érte..

Röplabda, női
14:30
Lengyelország - Németország
expekt: 1,9 - 1,8
pinnacle: 1,78 - 2,21

Idézetet írta: jaaas Dátum május 05, 2012, 09:06:05
Röplabda, női
14:30
Lengyelország - Németország
expekt: 1,9 - 1,8
pinnacle: 1,78 - 2,21

Személy szerint én egy ilyet soha nem játszanék meg.Bár az kétségtelen,hogy a figyelőd jó munkát végzett.

Borussia Dortmund-Freiburg

Soccer Germany Bundesliga

2012-05-05 15:30:00

Under 3.5-Over 3.5
   
1.22%
   
Samvo 2.00

Nordicbet 2.05

Ő is nagyon friss!

Idézetet írta: issey76 Dátum május 05, 2012, 09:18:05
Személy szerint én egy ilyet soha nem játszanék meg.Bár az kétségtelen,hogy a figyelőd jó munkát végzett.

Csak böngészgetés közben találtam erre, nem foglalkozok arbbal, csak gondoltam megosztom.

Idézetet írta: issey76 Dátum május 05, 2012, 09:21:11
Borussia Dortmund-Freiburg

Soccer Germany Bundesliga

2012-05-05 15:30:00

Under 3.5-Over 3.5
   
1.22%
   
Samvo 2.00

Nordicbet 2.05

Ő is nagyon friss!

Figyelmetekbe ajánlom az irodákat is..!
Issey már tud valamit, ezek szerint a samvo is engedi a nagy téteket? :)

Idézetet írta: issey76 Dátum május 05, 2012, 09:18:05
Személy szerint én egy ilyet soha nem játszanék meg.Bár az kétségtelen,hogy a figyelőd jó munkát végzett.

Miért nem tennéd meg?

Idézetet írta: issey76 Dátum május 05, 2012, 09:21:11
Borussia Dortmund-Freiburg

Soccer Germany Bundesliga

2012-05-05 15:30:00

Under 3.5-Over 3.5
   
1.22%
   
Samvo 2.00

Nordicbet 2.05

Ő is nagyon friss!

Fogadtál erre a mérkőzésre? Ha igen akkor nem tartasz attól, hogy esetleg sokan nagy téttel elkezdenek fogadni erre a mérkőzésre, majd törli valamelyik iroda a fogadásodat?

Idézetet írta: Kvikt Dátum május 05, 2012, 10:50:44
Figyelmetekbe ajánlom az irodákat is..!
Issey már tud valamit, ezek szerint a samvo is engedi a nagy téteket? :)

Samvo egy erős "irány" oldal. Limitjeik nem túl magasak (max. 1200€ az ázsiai vonalak),de viszont láthatóak. Joobnak tartom őket ,mint a 12 bet,de gyengébb,mint a sbobet.