Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A többiek válaszát el tudom fogadni valamilyen szinten, de ezt az utolsó hozzászólást... Na talán mi magyarok azért tartunk itt mert sokan úgy gondolkoznak mint te...

Ez nem magyar kérdés saintpeter.
Ha szerinted az, akkor kérd meg külföldi fórumokon az embereket, hogy írják le a tutit.
Meg fogsz lepődni, ott sem fogják.
Mert ahogy pukk írja, az arbosok tényleg egymás ellenfelei, mikor perceken, vagy akár másodperceken múlik a siker.
Szóval nem kell besértődni, mert ha megfordítjuk, és lesarkítjuk a dolgot, akkor mondhatjuk azt, hogy:
Mi magyarok azért tartunk itt, mert mindenki azt várja, hogy majd a sült galamb a szájába repül, és más megdolgozik helyette a sikerért.

De viszont nekem annyi a "bűnöm", hogy a veszteségem minimalizálni szerettem volna az elődeim hibáiból, én senkitől helyett nem kértem, hogy helyettem játszon, nagy százalékos meccseket mondjon, én csupán egy összefoglaló dolgot szerettem volna elolvasni az egészről, a kezdők hibáiról, baki lehetőségéről mint mondjuk a Bookie Buster 9 összefoglaló. Nekem a főállásom mellett van két kisebb vállalkozásom is, és ezekbe is úgy tanultam bele, hogy sokat beszélgettem vállalkozó ismerősökkel...ez most itt nálam pepitába ugyanaz. Szal senkitől nem vártam a sült galambot...

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 30, 2012, 11:14:14
én csupán egy összefoglaló dolgot szerettem volna elolvasni az egészről, a kezdők hibáiról, baki lehetőségéről mint mondjuk a Bookie Buster 9 összefoglaló.
http://rebelbetting.com/e-book

Köszönöm Benson, most beírok valami angol tanár fórumra, hogy segítsenek mááár... :D :D Na jó ez csak vicc, tényleg köszönöm, áttanulmányozom ezt az egészet.

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 30, 2012, 11:01:12
A többiek válaszát el tudom fogadni valamilyen szinten, de ezt az utolsó hozzászólást... Na talán mi magyarok azért tartunk itt mert sokan úgy gondolkoznak mint te...

Ne keress titkokat nincsenek legfeljebb olyan dolgok amiket még nem tudsz de ha végig olvasod figyelmesen ezt a topikot a legalapvetőbbeket megtudod a többit meg ki kell tapasztalni. Az arbosok tábora is csak egyfajta leképezése a társadalomnak vannak akik azt hiszik övék a szent grál és féltékenyen őrzik a kis titkukat. De még egyszer: Nem titok van hanem tapasztalat amit csak magad szerezhetsz meg.

Idézetet írta: sleve Dátum november 30, 2012, 11:29:35
Az arbosok tábora is csak egyfajta leképezése a társadalomnak vannak akik azt hiszik övék a szent grál és féltékenyen őrzik a kis titkukat.

Nekem csak a térkép kell a kincshez... :)

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 30, 2012, 11:14:14
De viszont nekem annyi a "bűnöm", hogy a veszteségem minimalizálni szerettem volna az elődeim hibáiból, én senkitől helyett nem kértem, hogy helyettem játszon, nagy százalékos meccseket mondjon, én csupán egy összefoglaló dolgot szerettem volna elolvasni az egészről, a kezdők hibáiról, baki lehetőségéről mint mondjuk a Bookie Buster 9 összefoglaló. Nekem a főállásom mellett van két kisebb vállalkozásom is, és ezekbe is úgy tanultam bele, hogy sokat beszélgettem vállalkozó ismerősökkel...ez most itt nálam pepitába ugyanaz. Szal senkitől nem vártam a sült galambot...

Nem olvasom most végig megint ezt a totyikot de úgy emlékszem ezek itt már le vannak írva: összefoglaló, kezdők hibái, baki lehetőségek.
Ha van főállásod meg mellette még vállalkozásod is akkor kétségeim vannak, hogy bírnád még az arbolást is. Az egyik legfontosabb dolog az idő meg az idő és még az idő.

Véleményem szerint lerágott csont amin marakodtok.Az arbolás hónapról-hónapra egyre nehezebb a magyar játékosok számára :(.Nem azt mondom,hogy nem lehet tisztességesen megélni belőle,de már közel sem az, mint amikor elkezdtem 4 évvel ezelőtt. Nem gondolom,hogy túlságosan megéri azt a hatalmas munkát ami szükséges ahhoz,hogy valaki megtanuljon nulláról profivá válni. A határok egyre szűkebbek. Sokkal nagyobb lehetőségek vannak a trédes és a tipster piacon.Sleve-el egyetértek, nagyon időigényes az arbolás.

Idézetet írta: sleve Dátum november 30, 2012, 11:35:30
Ha van főállásod meg mellette még vállalkozásod is akkor kétségeim vannak, hogy bírnád még az arbolást is. Az egyik legfontosabb dolog az idő meg az idő és még az idő.

Igen az idő az ami néha van egy egész napnyi máskor meg 4 napig 10 percnyi sem...Január elején két barátommal nekivágunk és kipróbáljuk. Előfizetünk valamelyik arbos programra, meg kb. belerakunk 500 Eurót. Ha lehetőség lesz rá megpróbálnék itt valamiféle naplót vezetni itt róla több szem többet lát alapon. Ez az első szakasz inkább az arbitrázzsal a maga valójában ismerkedés lesz. Addig még gyűjtöm az infot és olvasom a topicokat. Ha netán rajtam múlik majd én nem fogom féltve őrizni a csízióját a dolgoknak és leírok itt mindent. Nálam az egyik fő szabály: Kéz kezet mos...

500 euróból tényleg csak kipróbálhatod,de szerintem felesleges annyival elkezdened.
Gondolj bele raksz 200-200 eurót mindkét kimenetre(most csak az egyszerűbb 2 kimenetelest mondom direkt) és van az egyik oldalon 400 a másikon semmi.kerestél kb 12 eurót(jobb esetben)ha szerencséd van pont ingyenes a kiutalás ahová nyertél és megjön egy nap alatt--de sajnos van ahol egy hetet is várni kell,illetve egy kiutalás ingyenes havonta--addig mit csinálsz???
Ráadásul ezt ne úgy képzeld el,hogy minden nap felmész a netre és raksz egyet egyből--lehet abban az irodában ahol pénzed van sokáig nem lesz semmi,azért ülni kell előtte rendesen,sőt elárulom neked,hogy a legnagyobb mozgások hajnalban vannak sajnos--nem beszélve a limitekről,amibe nagyon könnyen beleszaladhatsz-illetve a fogadás törlése meccs előtt-után--egy normális figyelőnek kb az árát tudnád kitermelni szerintem ennyi pénzből,és csak akkor ha keményen ott ülsz előtte--és azért az ázsiai piacokat illetve fogadási fajtákat is illik tudni mielőtt valaki belevág.Amúgy nagyjából kijegyzetelheted az itteni hozzászólásokból,hogy melyik irodába érdemes menni,és melyikbe nem,illetve mit bír el az adott iroda.Régebben potyogtak a 2,1 mondjuk a 2,14-el párban--ma már egy 2,02 és 2,06-os oddspárra is várni kell nem keveset:)A meccs nívójáról nem is beszélve--de ez már megint egy másik történet sajnos--

Ez a " fogadás törlése meccs előtt " milyen szempontok alapján történhet meg egy iroda részéről?
Egy már elfogadott, lekönyvelt tétet bármikor törölhetnek?

Idézetet írta: La Guerta Dátum december 01, 2012, 10:59:45
Ez a " fogadás törlése meccs előtt " milyen szempontok alapján történhet meg egy iroda részéről?
Egy már elfogadott, lekönyvelt tétet bármikor törölhetnek?

Bármikor előfordulhat--még nyertes fogadás után is--a pénzed visszakapod,de a másik oldalad elment
Annyit írnak kábé,hogy a management kielemezte az aktuális piacra adott oddsot és hibát talált,így a fogadás érvénytelen a tét visszajár.az a szerencsés eset ha még meccs előtt értesülsz róla,akkor még van esély jól kijönni belőle.Egy bwin,nordicbet,coral,betsafe,will hill,maraton,ladbrokes de még a b365 is megcsinálja ezt simán hidd el.

Hi

az elmúlt pár napban végigolvastam a fórumot és valamit nem értek, igaz én csak egy átlagos fogadó vagyok.
Gondolom minden iroda rendelkezik hasonló odds figyelő programmal mint amit ti használtok, talán még jobbal is, így tökéletesen tisztában vannak egy adott fogadásnál hogy az arbitőrök egyik "áldozatává" válnak.

Ha én egy iroda lennék és felrakok egy olyan eseményt, az esemény lejátszása előtt pár nappal amiben teljesen átlagos odds-ok vannak akkor arra érkezik bizonyos számú kötés, igaz?
De ha olyan eseményt rakok fel amit jelez egy  rebelbetting akkor pár perc alatt (gondolom én) a  kötések és az összegek is a többszörösére emelkednek, az átlaghoz képest.
Na most én azt nem értem, hogy ha én fogadok erre az oddsra abban a pár percben egyszer, azt még talán benézik véletlennek, de ha többször is előfordul más ilyen esetekben, akár veszítek akár nyerek, akár 10$-ral játszok, akár 1000-el, akkor is se perc alatt ki lehet deríteni egy mezei kereső motorral,hogy kivel is van dolguk, ergo megy a korlát vagy a kitiltás.
A józan ész nekem ezt diktálja.

Idézetet írta: Junnuh Dátum december 01, 2012, 12:12:46
Hi

az elmúlt pár napban végigolvastam a fórumot és valamit nem értek, igaz én csak egy átlagos fogadó vagyok.
Gondolom minden iroda rendelkezik hasonló odds figyelő programmal mint amit ti használtok, talán még jobbal is, így tökéletesen tisztában vannak egy adott fogadásnál hogy az arbitőrök egyik "áldozatává" válnak.

Ha én egy iroda lennék és felrakok egy olyan eseményt, az esemény lejátszása előtt pár nappal amiben teljesen átlagos odds-ok vannak akkor arra érkezik bizonyos számú kötés, igaz?
De ha olyan eseményt rakok fel amit jelez egy  rebelbetting akkor pár perc alatt (gondolom én) a  kötések és az összegek is a többszörösére emelkednek, az átlaghoz képest.
Na most én azt nem értem, hogy ha én fogadok erre az oddsra abban a pár percben egyszer, azt még talán benézik véletlennek, de ha többször is előfordul, akár veszítek akár nyerek, akár 10$-ral játszok, akár 1000-el, akkor is se perc alatt ki lehet deríteni egy mezei kereső motorral,hogy kivel is van dolguk, ergo megy a korlát vagy a kitiltás.
A józan ész nekem ezt diktálja.
Én is ezt irtam anno http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3386.msg273117.html#msg273117
Az egyik legegyszerűbb módja ez a csúnya arbvadászok szűrésére.A legtöbb iroda alkalmazza is ezt vagy egy másik módszert.