Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bár engem korlátoznának le mert sokat nyerek  :redchug:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 03, 2013, 21:34:15
Mostanában amúgy is minden szarra korlátoznak.
Múlt héten két ismerősöm frissen nyitott számlája is csak 24 óráig bírta, mert nyertek egy kicsit.

Én leginkább pont emiatt álltam át arbolásra, Normál fogadásokkal végigszenvedek 1 évet, nyerek esetleg x összeget- majd lekorlátoznak, Arb-ok miatt lehet lekorlátoznak holnap de legalább már ma  kerestem pénzt, és nem kergetek híú ábrándokat korlátozások+ év végi profit szempontjából.

Remélem érthető volt amit írtam, nem tudtam jobban kifejezni magam.

Véleményem szerint ilyen nehéz dolga még sosem volt az arbosoknak mint most.Az a tapasztalatom,mintha az irodák visszavettek volna az oddsokból,például ami eddig 2,2 volt most kb 2,08 és 2,12 között mozog.ami egy mezei sportfogadónak nem jelent semmit,egy arbosnak viszont hatalmas érvágás.Amit a marathonbet művel azt pedig nem tudom hová tenni,szinte minden arbja korlátozott téttel rakható meccs előtt,de persze a helyet foglalja a többi elől,lassan áttekinthetetlenné teszi az egészet,limitet pedig iszonyú gyorsan adnak.Lehet,hogy a gazdasági világválságnak is szerepe van benne,így értelemszerűen kevesebben fogadnak mint a régebbi időkben és így kompnzálniuk kell gondolom valamivel,és erre a legjobb a kifizetések összegének csökkentése.valószinüleg sok kisebb iroda napjai meg vannak számlálva,és vagy felvásárolja egy nagyobb vagy teljesen használhatatlan lesz

Az irodák nálam, hogy szerepelnek tétek... Nem "tiszta" képet fog mutatni, mivel az arbolást egy volt munkatársam mutatta be nekem, rengeteg mindent elmondott, csak azt nem hogy a korlátozásra hogy figyeljek... :( 
Amit később persze kérdeztem, a radar alatt maradást, hogy ő hogy műveli, pl. óvatosan a ki-be utalással, kiemeltebb meccsekre, nem nagy összeggel... stb.  de pl.  a ki-be utalást soxor csinálja, tett már meg algériai focit..stb és pl.  az expekt 2 év után korlátozta, míg nálam 1 hónap sem kellett... 100 euró alatti téteknél és kb 500 eurót adtam az expektnek és szinte nem nyertem semmit, ki nem is utaltam...
Tipico csak 100 euró itt sajnos rengeteget nyertem kiutalgattam, majd 2 hónap után 20 eur korlát, az ismimnek még mindíg működik... érdekes. Szóval sztem nincs tuti recept az irodákra.
bet 365 1 hónap
coral csak 100 euró alatt, 1x2 típusút,  kiemelt meccsek,  eddig 2szer utaltam ki kisebb összeget még működik
Nordic egyáltalán nem enged még 50 eurót sem
IAS sajnos beleszaladtam egy hibába, rögtön korlát 1 tét után bár rendesek voltak, kiértékelték
Betway kb 10 tét 100 eur vagy alatt, majd korlát, 1x utaltam ki kisebb összeget
Will pár tét után kb 10 tét, 100 euró körüli tétekkel
Lada még van úgy hogy 40-50 eurót enged
sportingbet 100 euró alatti tétekkel még működik csak kiemeltebbek
Cameon, Teambet, nagyon kevés arb állás van, bár akkor 100 euró feletti tétet is tettem ők jók lennének, mert több száz eurót lehetne tenni, még működik
32 red működik 100 eur felettiek de nagyon kevés az arb állás
bwin 100 eur alatt még működik itt is kosár foci kézi jobb meccsek, nem nagyon merek kiutalni :)
unibet volt hogy több száz eur tét foci kosár kézi még működik, de már lejjebb vettek kb 100-200 eurra

Én a Betonvalue-t használom expekt módban az oddsok frissesége jó lenne, csak ugye az arb állások marha nagy %a hiba, vagy fos meccsen van... szóval egyre sz..bb,

Mostanában a live surebet próbálgatom, csak hát ott is marha sok a hiba, 1x benézem, aztán buktam, amit addig össze szedtem... Illetve ami még jó lehet a tradelés live alatt o/u de még nagyon kezdő vagyok benne....
Meg hát ugye rengeteg, jól működő stratégia létezhet, amihez nyilván idő és türelem kell, de hogy teljes megélhetést tudjon biztosítani, az szerintem elég necces, pont az előbbi kettő tényező miatt. 
Úgy gondoltam hogy az arbból talán meg lehet élni, de már kétlem.  Az elején persze jó, de utánna mindenki tudja mi van...>:(
Úgy hogy elmentem dolgozni ;D :D  megint ;)   Kiegészítésnek jó lehet, pláne, hogy hétvégén lehet jobban keresni.

Remélem segítettem valamit.

Azon gondolkodtam, hogy az nem lehet egy opció arbolásnál, hogy olyan ismerősök nevére accountot csinálni akiket nem érdekel a sportfogadás vagy később "venni" emberektől, miután lekorlátoznak az irodák?
Csinálni egy Skrillet is az irodák regje után és onnan átküldeni a saját Skrilledre a nyereményt.
Dinamikus IP vel, ami mindig új IP t ad, nem lehet probléma az azonos IP se, vagy tévedek?
Természetesen 1szerre csak egy accountot használva.

Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy betfair/betdaq és Pinnacle között előfordul rendszeresen arb?
Mert tudtommal ezek az irodák egyáltalán nem korlátoznak.(bár sokak szerint a bet365 se, de ezek szerint ez nem igaz)
Betfairnél van olyan talán, ha sokat nyersz akkor nagyobb százalékot vonnak le, de az oddsok is erősebbek.

Szerintem ha a betfair nyereményedből levonod az 5%-t akkor már annyira nem is olyan jó oddsokat kapunk ,ezt az ázsiai irodák is tudják(ez csak vélemény,én nem használom a betfairt)
Így működik az account váltás természetesen,de nekem számít,hogy ismerős legyen és ne ismeretlen,mert ha esetleg bankszámlakivonatot vagy csekket is kérnek azonosításhoz,akkor kicsit nehéz egy ismeretlennek előadni.Skrillesek sem szeretik ha ugyanolyan IP-ről 3 különböző számlára lépsz be,előfordulhat,hogy kicsit megfingatnak.sajnos nem csak ip alapján tudnak beazonosítani,cookie és macadress is sanszos,így nem elég ip -t váltani,azon felül,hogy újratelepíted a rendszered:)Mondom,régóta arbolok,de ilyen nehéz sosem volt,3 gépet használok,de néha azt se tudom hol áll a fejem.Még egy vélemény,szerintem ma Budapestről a legkönnyebb talán az arbolás,mert mondjuk gondoljunk bele,hogy valaki egy vidéki kis faluból csinálgatja az acountjait,vagy egy szlovénia vagy uruguay lélekszámával hasonló városból.

Bensontól kérdezném,ha nem baj,hogy mi lenne ha a trade technikákról,live fogadásokról esne kicsit több szó,illetve van neki topikja esetleg--szerintem lenne rá igény ha nincs topik persze,illetve az a véleményem,hogy professzionálisan fogadni nem csak hagyományos arbokkal lehet,gondoljunk olyan fogadó klánokra akik nagy összegekkel húzzák be az ázsiai irodákat kicsi meccsekre aztán szépen megpakolják az egekig szökő ellentettjét,de lehetne sorolni még a dolgokat.

Idézetet írta: Dopamin Dátum április 06, 2013, 19:57:43
Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy betfair/betdaq és Pinnacle között előfordul rendszeresen arb?

Ez olyan mint a pálinka az alkoholistánál: ha lenne, már nem lenne.

Más.
Matchbook-ot vagy Smarket-et használja valaki itt?

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 06, 2013, 20:39:59
Bensontól kérdezném,ha nem baj,hogy mi lenne ha a trade technikákról,live fogadásokról esne kicsit több szó,illetve van neki topikja esetleg--szerintem lenne rá igény ha nincs topik persze,illetve az a véleményem,hogy professzionálisan fogadni nem csak hagyományos arbokkal lehet,gondoljunk olyan fogadó klánokra akik nagy összegekkel húzzák be az ázsiai irodákat kicsi meccsekre aztán szépen megpakolják az egekig szökő ellentettjét,de lehetne sorolni még a dolgokat.
Ne viccelj, dehogy baj, sőt! Mondjuk egy külön topicot is megérne a dolog szerintem.

Akkor nem viccelek tovább:)
De komolyra fordítva,nem igazán tudom,hogy kell topikot létrehozni,gondolom te tudsz:)
és akkor mehet az eszmecsere,mert úgy látom egyre többen mozdulunk-mozdulnánk el ebbe az új irányba.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 06, 2013, 20:57:23
Akkor nem viccelek tovább:)
De komolyra fordítva,nem igazán tudom,hogy kell topikot létrehozni,gondolom te tudsz:)
és akkor mehet az eszmecsere,mert úgy látom egyre többen mozdulunk-mozdulnánk el ebbe az új irányba.

+1  :ok:

Idézetet írta: benson Dátum április 06, 2013, 20:41:41
Ez olyan mint a pálinka az alkoholistánál: ha lenne, már nem lenne.

Más.
Matchbook-ot vagy Smarket-et használja valaki itt?

Igen, én mindkettőt használom.

"Skrillesek sem szeretik ha ugyanolyan IP-ről 3 különböző számlára lépsz be,előfordulhat,hogy kicsit megfingatnak."

Hopsz, itt újat mondtál nekem, én nem tudok ilyenről. Van esetleg valami konkrétumod ezzel kapcsolatban?

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 06, 2013, 20:57:23
Akkor nem viccelek tovább:)
De komolyra fordítva,nem igazán tudom,hogy kell topikot létrehozni,gondolom te tudsz:)
és akkor mehet az eszmecsere,mert úgy látom egyre többen mozdulunk-mozdulnánk el ebbe az új irányba.

Ezt teljes mértékben támogatom, szerintem is jó irány a trade live alatt...!!! :ok:

Idézetet írta: Dopamin Dátum április 06, 2013, 19:57:43
Azon gondolkodtam, hogy az nem lehet egy opció arbolásnál, hogy olyan ismerősök nevére accountot csinálni akiket nem érdekel a sportfogadás vagy később "venni" emberektől, miután lekorlátoznak az irodák?
Csinálni egy Skrillet is az irodák regje után és onnan átküldeni a saját Skrilledre a nyereményt.
Dinamikus IP vel, ami mindig új IP t ad, nem lehet probléma az azonos IP se, vagy tévedek?
Természetesen 1szerre csak egy accountot használva.

Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy betfair/betdaq és Pinnacle között előfordul rendszeresen arb?
Mert tudtommal ezek az irodák egyáltalán nem korlátoznak.(bár sokak szerint a bet365 se, de ezek szerint ez nem igaz)
Betfairnél van olyan talán, ha sokat nyersz akkor nagyobb százalékot vonnak le, de az oddsok is erősebbek.


Dinamikus IP-t hogy?   Mobilnet, vagy olyan szolgáltató, vagy valamilyen kütyü, program??