Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: beerka Dátum május 04, 2013, 09:28:07
Knapp, megint csak köszönöm a kimerítő választ.
Nézegettem már 1-2 arb kereső programot, mivel még csak most ismerkedek a témával, valószínűleg be kell fizetnem egyre, úgy látom enélkül nem igazán látom át egyelőre az összefüggéseket.
Szerinted melyik a legjobb? Rebelbetting, Mathbet?
Egyáltalán szükség van alert programra, ha már később elég gyakorlatot szerzett az ember?

Nem használok előfizetéses programokat, én csak "koca" arbos vagyok, nem főállású.  :)
Ahhoz meg elég, amit manuálisan találok - ez eleinte nagyon időigényes, de ha kiismered az irodákat, akkor utána már lehet célzottan keresni - illetve az ingyenes verziókat használom. (surebet.com, bmbets, betbrain, oddsportal, rebelbetting)

Az ingyenes és fizetős verziók között több eltérés lehet:
- online vagy késleltetett (a betbrain 20 perc késéssel mutatja az arbokat...)
- a maximálisan megjelenített profit korlátozva van (betbrain-nél 4,99%, surebet.com-on 1%, rebelbetting-nél talán 0,7%)

A legtöbb arbitrázs csak pár percig marad fent, a gyorsaság miatt lehet szükség a programokra.
Bár pont azok az arbok egyenlítődnek ki leggyorsabban, amit sokan látnak, azaz amik a legjobb találatok a segédoldalakon... (ráadásul ha ezekre teszel, akkor pont nyilvánvaló az iroda számára, hogy mivel foglalkozol)

Nekem a bónuszforgatásokhoz bőven elegendőek a "nem fizetős" verziók, és szerintem a tapasztalatszerzéshez is.
Aki komolyabban foglalkozik a témával, annak persze megérheti, már csak a kényelem miatt is, de mielőtt fix költséget bevállalunk, illene tudni, hogy mennyi bevétellel számolhatunk majd havi szinten.  :)

Bocsánat a kezdő kérdésekért, de lenne még kettő (egyelőre): :)
A Bet365-től szeretném kiforgatni a bónuszt, a goal line fogadás kizáró ok. Viszont a focinál látok kétféle variációt különböző odss-al, összesített gólok és gólok száma (goal line), mind kettő O/U 2,5. Ilyet máshol nem láttam, csak egyfélét, mi a különbség közöttük, melyik felel meg pl. a Betfair O/U 2,5 és Pinnacle féle Total O/U 2,5-nek?

Másik dolog, amit még nem nagyon értek, az a bónusz kiforgatás, azon része, hogy átnyerjük a bónuszt egy másik irodához, így nem kell x-szer kiforgatni. Ez a módszer akkor működik, ha már tovább nem szeretném használni az irodát? Így nem teljesítettem a bónusz felhasználásához (kivételéhez) előírt feltételeket, és további pénzt utalok az irodához, mi fog történni? Csak az egyenleg minusz bónusz összeget engedik kifizetni a számláról a követelmények teljesítéséig? Vagy valami más?

Köszönöm a türelmet a láma kérdésekért. :)

Idézetet írta: beerka Dátum május 04, 2013, 15:38:26

Másik dolog, amit még nem nagyon értek, az a bónusz kiforgatás, azon része, hogy átnyerjük a bónuszt egy másik irodához, így nem kell x-szer kiforgatni. Ez a módszer akkor működik, ha már tovább nem szeretném használni az irodát? Így nem teljesítettem a bónusz felhasználásához (kivételéhez) előírt feltételeket, és további pénzt utalok az irodához, mi fog történni? Csak az egyenleg minusz bónusz összeget engedik kifizetni a számláról a követelmények teljesítéséig? Vagy valami más?

Köszönöm a türelmet a láma kérdésekért. :)


Erre a reszre tudok valaszt adni :)
Atnyeres= bonuszforgatas kozben ( ha arbokat hasznalsz) egyik irodatol atvandorol a masikhoz a penzed, szoval donto tobbsegben csak annal az irodanal nyersz. Ha a bonuszos irodad urult ki az a szerencses verzio, mivel a bonuszod atvandorolt a masik irodahoz es nem kell tobbet forgass. Ha teljesen lenullaztad a bonuszos irodat, akkor ok ugy veszik, hogy te elveszitetted a bonuszt, ezaltal megszunt a kotelezettseged a forgatasra. Ha ismet toltesz fel penzt tiszta lappal es megkotesek nelkul fogadhatsz tovabb.

Remelem erthetoen magyaraztam el :D

Tökéletesen érthető voltál, köszönöm.

Idézetet írta: beerka Dátum május 04, 2013, 15:38:26
Bocsánat a kezdő kérdésekért, de lenne még kettő (egyelőre): :)
A Bet365-től szeretném kiforgatni a bónuszt, a goal line fogadás kizáró ok. Viszont a focinál látok kétféle variációt különböző odss-al, összesített gólok és gólok száma (goal line), mind kettő O/U 2,5. Ilyet máshol nem láttam, csak egyfélét, mi a különbség közöttük, melyik felel meg pl. a Betfair O/U 2,5 és Pinnacle féle Total O/U 2,5-nek?

Akkor én meg az első részére válaszolok.
A goal line és a gólok száma (félidei és teljes meccsre vonatkoztatva is) ugyanazt a fogadást takarja, nem tudom miért jó nekik így,hogy két néven van 1 fogadási típus, mindenesetre a különbség abban van hogy a goal line nal többször változtatják az oddsot a meccs alatt így gyakran magasabb szorzóval lehet fogadni, pl aki 0-0 nál over0.5 et akar tenni előfordul hogy azt látja hogy goal line ra 1.57 az odds gólok számára pedig csak 1.50.


Azzal egészíteném ki, hogy nem minden irodánál nullázódik a megforgatási követelmény, ha elveszíted az egyenlegedet!
A yogano-nál például nem, de "véletlenül" már a Canbet, a Dobet és az Unibet is csinált már olyat, hogy elfelejtette törölni az előző bónusz megforgatási követelményeit a nullázás után.
(igaz, egy levélváltás után mindhárom iroda megtette)

Szóval ahol követhető, ot az ismételt befizetés előtt érdemes ellenőrizni, hogy törölték-e már a követelményeket, ha nem, akkor irány az ügyfélszolgálat.

Már korábban olvastam a fórumon, hogy tenisz fogadások esetén meg kell nézni két iroda hasonló szabályok alapján kezeli-e a meccs feladásokat (1 ball, 1 set, void). Más sportágak esetén is fontos összehasonlítani a fogadási szabályokat, okozhatnak meglepetést az eltérően szabályozott félbeszakadt mérkőzések, vagy nem lényeges, mert ritkán fordulnak elő, nem úgy mint a teniszben, ahol sűrűbbek a sérülések és feladások?

Idézetet írta: beerka Dátum május 07, 2013, 16:20:36
Már korábban olvastam a fórumon, hogy tenisz fogadások esetén meg kell nézni két iroda hasonló szabályok alapján kezeli-e a meccs feladásokat (1 ball, 1 set, void). Más sportágak esetén is fontos összehasonlítani a fogadási szabályokat, okozhatnak meglepetést az eltérően szabályozott félbeszakadt mérkőzések, vagy nem lényeges, mert ritkán fordulnak elő, nem úgy mint a teniszben, ahol sűrűbbek a sérülések és feladások?

Lehet különbség abban, hogy mennyi időt várnak az újrajátszásra vagy folytatásra egy félbeszakadt meccs esetén. (24 óra vagy akár egy hét)
Viszont ez nem olyan sűrűn fordul elő, mint teniszben, ráadásul ha csak halasztják a meccset mondjuk rossz idő esetén, és az egyik fogadásodat törlik, a másik pedig életben marad, neked még mindig lesz időd újratenni a tétet...

Ami viszont a teniszhez hasonló eltéréseket hozhat:
kosárlabdában és jégkorongban a pontok/gólok számára tett alatt/felett fogadások.
Sok helyen nem egyértelmű a tétlapból, hogy ez csak a rendes játékidőre vagy a hosszabbításra is vonatkozik-e.
Abban is van eltérés, hogy kosárlabdában a 2. félidőhöz illetve a 4. negyedhez hozzászámolják-e a hosszabbításban szerzett pontokat!

Baseball fogadásoknál pedig az irodák egy része csak akkor tartja fent az ajánlatot, ha a csapatokban a megnevezett dobók kezdenek, így ezt sem szabad olyan irodával párosítani, amelynél nincs ilyen kikötés.

Letöltöttem a rebel szoftverét, regisztráltam is az oldalukon, továbbá visszaigazoltam az e-mail címem, de amikor meg szeretném nyitni a programot, akkor hibát jelez és a bejelentkezési adatok megadásáig sem enged eljutni. Van ötlete valakinek a megoldást illetően?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 07, 2013, 17:02:37
Lehet különbség abban, hogy mennyi időt várnak az újrajátszásra vagy folytatásra egy félbeszakadt meccs esetén. (24 óra vagy akár egy hét)
Viszont ez nem olyan sűrűn fordul elő, mint teniszben, ráadásul ha csak halasztják a meccset mondjuk rossz idő esetén, és az egyik fogadásodat törlik, a másik pedig életben marad, neked még mindig lesz időd újratenni a tétet...

Ami viszont a teniszhez hasonló eltéréseket hozhat:
kosárlabdában és jégkorongban a pontok/gólok számára tett alatt/felett fogadások.
Sok helyen nem egyértelmű a tétlapból, hogy ez csak a rendes játékidőre vagy a hosszabbításra is vonatkozik-e.
Abban is van eltérés, hogy kosárlabdában a 2. félidőhöz illetve a 4. negyedhez hozzászámolják-e a hosszabbításban szerzett pontokat!

Baseball fogadásoknál pedig az irodák egy része csak akkor tartja fent az ajánlatot, ha a csapatokban a megnevezett dobók kezdenek, így ezt sem szabad olyan irodával párosítani, amelynél nincs ilyen kikötés.

A fenti sportokhoz is van olyan (lásd alább) összehasonlító táblázat, mint a teniszhez?

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Nézegettem a jégkorongot több irodánál, tényleg nem derül ki, hogy a rendes játékidőre vagy hosszabbításra is vonatkozik. Viszont a Canbet-nél van regular time only és plus overtime/penalty shootouts, a Pinnacle-nél regulation time és OT included, feltételezem ugyanazt a kategóriát jelenti mind két esetben. Mindkér eset NHL-re vonatkozik.

Idézetet írta: beerka Dátum május 07, 2013, 22:43:36
A fenti sportokhoz is van olyan (lásd alább) összehasonlító táblázat, mint a teniszhez?

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Nézegettem a jégkorongot több irodánál, tényleg nem derül ki, hogy a rendes játékidőre vagy hosszabbításra is vonatkozik. Viszont a Canbet-nél van regular time only és plus overtime/penalty shootouts, a Pinnacle-nél regulation time és OT included, feltételezem ugyanazt a kategóriát jelenti mind két esetben. Mindkér eset NHL-re vonatkozik.

Nem találkoztam még ilyen összefoglaló táblázattal.
Ahol nem egyértelmű, ott kikeresem a szabályzatból.
Esetleg meg lehet kérdezni az ügyfélszolgálatot is.
(bár azok sem biztos, hogy teljesen képben vannak és ha nem néznek lelkiismeretesen utána, az nekünk lesz kellemetlen...)


1 hónapja kezdtem el az arbolást aktívan, de azért egy két tapasztalatot megosztanék. 3000 euroval, nem mohón, havi 5%nyereséget tűztem ki. Legalább 25 helyre bereggeltem, de egyenlőre csak 12 irodát kezdtem el használni.

Eddigi tapasztalataim:

Az oddsportal, használható hobbi arbosoknak. Kevés rajta azon események száma, amelyek segítenek radar alatt maradni. Az elején egy két eseménnyel beszívtam, azzal, hogy figyelmetlen voltam és félidőt tettem meg full time helyett és mire odaértem a másik oldal fogadására addigra megszűnt a kínálatból.

Kipróbáltam a Mathbetet, ott se dúskálnak a használható oddsok. Sokkal, de sokkal több időt kell vele foglalkozni, hogy meglegyen a kitűzött profit cél.

Tiltásokról:
Tegnap kaptam egy levelet a bet victortol, hogy business decision van és lezárják az accountomat. Náluk is 5-re kerekített összeggel játszottam, de volt két-három radar feletti meccsem pl a tegnapi Dinamo - Illitchev ukrán meccs. Na ezután közvetlenül kaptam a zárlatot.

A paddyn is limitálak, szintén radar alatti meccsekkel és kerekített tétek ellenére.

Nem tudom, olyan érzésem van, hogy bookik kommunikálnak és szűrik a potenciális arbosokat. Erről mi a véleményetek?

Nem hinnem, hogy kommunikalnak...nem adhatjak ki az adataidat...szerzodesjog ved...de ha ranyomulsz noname meccsekre es tobb szaz eurot raraksz...azert egy hulyenek is feltunne...