Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum szeptember 15, 2013, 12:48:00
Igazán nincs mit. Annyit hozzátennék, hogy ez egy 1,5 évvel ezelőtti anyagomban volt összeírva, azóta term. egy kicsit módosulhatott a szűrés. Ha van konkrét kérdés, jöhet, megpróbálom megválaszolni.

A kerdezz batran barmit topicban van egy kerdesem...esetleg arra tudsz valaszolni?  ;D ;D :ok:

Idézetet írta: issey76 Dátum szeptember 15, 2013, 11:54:50
A biztonsági passwordnél érdemes megadni valami híresség nevét, minimális változtatással, mint pl. Cronaldo7, ügyelve arra az ellentmondásra, hogy security kérdésnél, ne a barcelonát adjuk meg favourite team-nek (javaslom az előbbi bevezetését a szerk. ).

Értem én, hogy jobb az óvatosság, de azért ez már túlzás. Nem hiszem, hogy ilyenre figyelnek az irodák, azt meg pláne nehéz elképzelni, hogy ezért lekorlátozzanak vagy kitiltsanak.


Hello

Taltam egy nagyon erdekes oldalt es kivancsi  lennek a velemenyetekre, elvileg ezek egy betting broker amin keresztul fogadhatunk ( ok szolgaltatjak az accountokat, tehat  hasznalhatunk olyan  fogadoirodakat is ami pl nalunk nem elerheto tiltas  miadt, tovabba elvileg nem korlatoznak)Tudom h ez kisse  hihetelennek hangzik, ezert is vagyok kivancsi a velemenyetekre.

http://www.premiumtradings.com/about.aspx

10bet-rol valaki velemenyt/ tapasztalatot tud mondani?  korlatozas es kifizetes erdekelne :) turokepesseg meg hasonlok

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 16, 2013, 13:14:06
10bet-rol valaki velemenyt/ tapasztalatot tud mondani?  korlatozas es kifizetes erdekelne :) turokepesseg meg hasonlok
Nagyon gagyi, hamar korlátoznak.

betonvalue.com accountomat el szeretnem adni! Ma vettem a legdragabb es leggyorsabb verzio trialjat!

Akit erdekel irjon...privatban

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 17, 2013, 13:21:30
betonvalue.com accountomat el szeretnem adni! Ma vettem a legdragabb es leggyorsabb verzio trialjat!

Akit erdekel irjon...privatban

Nem jött be? Kicsit írhatnál róla, ha van időd, én még nem használtam!

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 17, 2013, 13:26:26
Nem jött be? Kicsit írhatnál róla, ha van időd, én még nem használtam!


Elo arbra akartam hasznalni...de amelyik irodaknal jatszodtam volna nekem nem volt megfelelo...tul gyorsan valtoznak a szorzok...

Pre match arbokra egesz turheto...nem neztem meg minden opciot, de nagyon atlathato...ki lehet konnyen valasztani az irodakat, a sportokat es a fogadasi tipusokat, minimalis %-os nyereseget ...support baromira gyorsan valaszolt...sztem siman megeri ezert a penzert annak aki arbolgat...nekem nincs eleg tokem hozza

Atveresre ne gondoljon senki...nekem nem erdekem visszakapni ezt az oldalt  ;D ;D 
komoly vevo eseteben teamviewerrel meg lehet nezni, hogy milyen...

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 17, 2013, 13:29:47

Elo arbra akartam hasznalni...de amelyik irodaknal jatszodtam volna nekem nem volt megfelelo...tul gyorsan valtoznak a szorzok...

Pre match arbokra egesz turheto...nem neztem meg minden opciot, de nagyon atlathato...ki lehet konnyen valasztani az irodakat, a sportokat es a fogadasi tipusokat, minimalis %-os nyereseget ...support baromira gyorsan valaszolt...sztem siman megeri ezert a penzert annak aki arbolgat...nekem nincs eleg tokem hozza

Élő arbolásra teljesen alkalmatlan?

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 17, 2013, 14:54:30
Élő arbolásra teljesen alkalmatlan?


Most itt probalgatom...tobb kevesebb sikerrel...support segitseget kerem, hogy irj le, hogy hogyan tudom beallitani a kivant fogadastipust ugy, hogy minden meccsnel csak azt a fajtat mutassa...

Amugy egesz jo site-nak tunik...csak mivel ma regisztraltam nekem kinai...



Valaszolva a kerdesedre: nem alkalmatlan...sot egeszjo. csupan nekem kinai egy picit

Szoval elado egy betonvalue.com account trial verzio, ma vettem, de rajottem, hogy bwin nelkul nem tudok arbolni...

Instant arbok kesleltetes nelkul egesz jo aron

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 17, 2013, 02:22:56
Nagyon gagyi, hamar korlátoznak.

Viszont van egy 50% deposit bónusz 200€-ig. A deposit-ot egyszer megpörgetned és a számládon a bónusz,  utána 12x kell megforgatnod a bef+bónuszt, min 1.60 odds-on.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 17, 2013, 02:22:56
Nagyon gagyi, hamar korlátoznak.

Főleg ha valaki "orbitális faszságokkal" felhívja magára a figyelmet.  :D