Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az egyedüli megoldás a korlátozásra egy új identitás használata (személyi, bankszámlakivonat, email, skrill), de ez nem feltétlenül törvényes.

Sziasztok!

Megválnék RebelBettinges 2éves előfizetéses Accountomtól!
2017.marc 17-ig érvényes! Üzenetek Privátban!

Eladás oka: sajnos munkahely változás lépett fel!


ui.: szívesen adok felhasználói tanácsot, online banking, valamint fogadóirodák tekintetében

Idézetet írta: ede Dátum március 01, 2015, 23:04:37
1. Ha igy jutsz bónuszhoz, vagy nagyobb összegű bónuszt kapsz akkor mindenképpen, bár az oddsportal-ról való regisztrációt kerülném.
2. Ha munkanélküli vagy, vagy nyugdijas és ráérsz akkor keresgélhetsz manuálisan is arbokat, ha nem akkor érdemes előfizetni valamilyen keresőre. 25-30€-tol már lehet találni és rengeteg idő lehet vele megtakaritani.
3. Neteller vagy Skrill. Ha több ID-t használsz, akkor a Netelleres számlák között ingyen lehet ide-oda pakolgatni a pénzt, a Skrill azt hiszem elkér 0,5 vagy 1 százalékot.
4. Kezdetben mindenképpen megbizható irodákat ajánlanám. Kihagyhatatlan irodák a pinnacle, bet365, unibet, 188bet, sbobet, maraton, coral, betfair, matchbook.
Ha kezdetben 2-300€-s arbos tétekkel inditasz, biztos hamar kiveri a biztositékot. Ha a bonuszokat  arb közeli vagy max 1-2 százalékos arbokkal játszod ki és főleg a nagy ligákra, akkor ez nem fog olyan hamar szemet szurni. Bizonyos irodák előbb-utóbb le fognak korlátozni vagy ki fognak zárni, akármire fogadsz. Csak azért mert kelet-európai vagy.
1000€ alatt szerintem nem érdemes elkezdeni, minél több, annál jobb.

Érdemes rászánni néhány estét és ezt a topikot meg az irodákét végigolvasni mielőtt beregisztrálsz valahova.

Köszönöm a válaszokat!

-Programnak a Rebelbetting nevűt néztem ki, nem tudom, hogy van-e ennél jobb ár/érték arányú?
Esetleg nincs ehhez vagy valamelyik másik ajánlott programhoz valami jó kis promóció, többek között a sportfogadás.org tagjai számára? ingyen 1-2 hét előfizetés, ilyesmi?

-Skrill tényleg drágábbnak tűnik, de megbízhatóbbnak is. Netellerről írtak rémtörténeteket (könnyen zárol, letilt, stb.)

Sziasztok,
Tudtok olyan oldalakat, ahol engednek korrekt összegben fogadni és nem kell nekik 3-5x-ös forgatás a CO-hoz és nem korlátoznak le? Pinnacle, SBObet, BetOnline, 12bet és még 188bet ilyen, bár ott is a legtöbb dolgot 110-150$ között engedi megrakni, kivéve nagy eseményeknél pár hendi. Szóval tudtok még ezekhez hasonló oldalakat, amik nem korlátoznak és Skrill ki-be utalást engedi???

Én is a korlátozással kapcsolatosan kérdeznék:

Mennyi idő alatt várható az összeg korlátozás? Én kb hetente talán 2 arbitrázs fogadást kötök, de nem biztos, hogy azonos fogadóirodában.

Korlátozás végleges, vagy csak egy időre szól? Ez esetben várnék. Ha nem, mit tegyek, hagyjam fenébe egészet, töröljem a számlám? (Ha persze erre lehetőségem esik.)

Utána új felhasználó nevet kell csinálnom, új személyivel, ez világos. (már ahol kérik) De egy idő után az ismerőseim is elfogynak, és majd nem tudok újat regisztrálni, mert nem lesz már mivel. Akkor ez zátonyra fut, és előbb utóbb végetér az arbitrázs biznisz, nem? Ti hogy csináljátok, hány éve, milyen programmal?  :)

Mert kicsit mérlegeltem magamban és úgy látom, hogy a móka előbb-utobb végetér, csak idő kérdése. Bár ne így lenne...

nem tudja valaki, hogy ez az 1x bet milyen tűrőképességű?
állandóan ezt dobálja

Idézetet írta: betörő Dátum március 17, 2015, 15:58:12
nem tudja valaki, hogy ez az 1x bet milyen tűrőképességű?
állandóan ezt dobálja
Valamelyik külföldi fórumon azt olvastam, hogy nem a tét nagyságát korlátozzák, hanem az oddsot.
Pl. ha egy kimenetet 2,5-re adnak, akkor ha belépsz a "te" oddsod már csak 2,4 lesz.

IdézetDe egy idő után az ismerőseim is elfogynak, és majd nem tudok újat regisztrálni, mert nem lesz már mivel. Akkor ez zátonyra fut, és előbb utóbb végetér az arbitrázs biznisz, nem?

Az egyetemen ahol vagyok egyszer a koliba feljött egy fazon, mondta ilyennel foglalkozik és kijön átlag havi 1000 euro neki. Aztán ajánlott kb. 3000 ft körüli összeget egy pár srácnak, hogy cserébe szkennelhesse be a személyi igazolványukat, amivel majd regisztrál ide-oda. Páran bele is mentek.

Idézetet írta: realistahuni Dátum március 27, 2015, 14:59:50
Az egyetemen ahol vagyok egyszer a koliba feljött egy fazon, mondta ilyennel foglalkozik és kijön átlag havi 1000 euro neki. Aztán ajánlott kb. 3000 ft körüli összeget egy pár srácnak, hogy cserébe szkennelhesse be a személyi igazolványukat, amivel majd regisztrál ide-oda. Páran bele is mentek.

Na vegem, itt estek fossa az osszes illuzioim a felsobb oktatasrol... Jobban mondva azokrol akik ott tanulnak, es majd mernoki cimmel fognak gogoskodni... Csavo ezer eurot keres vele, es a nimandok 3 ezer Ft-er kiadjak a szemelyes adatukat. Ez oriasi. :) Ep eszt nem lehet megvenni semmilyen egyetemen megkapni :D

Üdv!
Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy az arbolást bónuszok kiforgatásával érdemes kezdeni, tőkenövelés és gyakorlás szempontjából is.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik irodáknál vannak erre használható bónuszok?

Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: biros Dátum április 02, 2015, 12:06:27
Üdv!
Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy az arbolást bónuszok kiforgatásával érdemes kezdeni, tőkenövelés és gyakorlás szempontjából is.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik irodáknál vannak erre használható bónuszok?

Előre is köszönöm a segítséget!

Szerintem a magyar nyelvű irodák ajánlataival érdemes kezdeni, ha forintban kezded, akkor még inkább:
Bet365, Unibet, Sportingbet, Betclic

De náluk is vigyázz már az elején is, hogy inkább népszerű eseményekre fogadj, esetleg tegyél közben "életszerű" fogadásokat is, mert bármelyiknél kaphatsz tétkorlátozást.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 02, 2015, 12:19:16
Szerintem a magyar nyelvű irodák ajánlataival érdemes kezdeni, ha forintban kezded, akkor még inkább:
Bet365, Unibet, Sportingbet, Betclic

De náluk is vigyázz már az elején is, hogy inkább népszerű eseményekre fogadj, esetleg tegyél közben "életszerű" fogadásokat is, mert bármelyiknél kaphatsz tétkorlátozást.

Köszönöm a segítséget!
El is indítottam a Bet365-nél és az Unibetnél a bónusz megforgatásokat.
Azt szeretném még kérdezni, hogy pl. a Betclic cashback 17000 Ft-ot fel lehet úgy tenni, hogy valamennyi biztos nyeri legyen belőle?


Sziasztok! Ismeri valaki az 1XBET nevű fogadóirodát?? mi a vélemény róla? Jelenleg a Pinnacle, Bet365, Marathonbet és a Betfairen vagyok regisztrálva, ezeknél játszom. A wettportalt, myarbets és a bmbets, amiket használok az arbitrázshoz, ezek elég jó ingyenes oldalak. Ismerem a többit is, pl az oddsportal- és igen ez az az oldal, ahol ez a bizonyos iroda szinte minden pillanatban jelen van (1XBET)! Hiába kutatok utána, nem nagyon találok semmit... Légyszi segítsen aki tud róla konkrétumokat! Köszi
Üzenet módosítása

Szerintem olvass bele a feketelistás topikba és megtudhatsz egyetmást.

olvastam már ott is és csak ennyit találtam:
"Gyanúsak,de lehet korrektek:1xbet(a legnagyobb százalékban ők kínálják a legjobb oddsokat és 99%-os a payout;hiszem ha már nagyon-nagyon sokan írják hogy rendben kifizették őket);Betadonis(a payoutjuk nagyon alacsony és ennek ellenére néhol nagyon jó oddsokat adnak;lehet korrekt iroda;Betvernonts(az Oddsportalon nem régi,de lehet hogy egyébként igen,nem ismertem);Luxbet (kicsit korábban került fel,nem tudom hova tenni,igaz kevésszer adnak kiugróan jó oddsot);TonyBet(ez régi terem,de ugyebár TonyG érdekeltség és aki már korábban pókerezett az tudja hogy ezeket hova tegye)"
Gyanúsak, de lehet korrektek... szóval ennyi.. ennél jó lenne valami konkrétabb