Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azért nem éppen, mert lehet végtörleszteni is és azt tudomásom szerint bármikor lehet, ha módosítanak a szorzón akkor azonnal vissza lehet törleszteni, max egy kicsit bukik rajta az ember.
Viszont akkor van cumi, ha pont akkor módosítják amikor megtették 2 kimenetelt, a harmadik 10esről lemegy 7esre és ha pont az jön be...

Azert nem nagyon ertesz az arbitrazshoz ahogy latom, eloszor azt a szorzot rakjak meg ami kiugroan magas , vagyis az az oddsz ami miatt keletkezett az arbitrazs... na de mindegy , csinalj egy f.csoportot es arulhatod a tudast.  :cya:

az 1.80 asat raknám meg előszőr mert az kiugróan magas, reálisan 1.30 lenne, tehát biztos azt raknám meg elsőnek, a másik kettőre amúgy sincs esély gyakorlatilag, de már 6 számjegyű összegnél inkább az arbitrázsra játszok, mert a labda gömbölyű :)

Kézilabda fogadásoknál elő-előjön a lehetőség!
második félidő első 3 vagy első 5 gól fogadásoknál!
BET365/unibet
BET365/ sportingbet oldalon láttam
1,8 és 3,25 volt az odds egy francia meccsen
2,1 és 2,25 román bajnokin

Pár évvel ezelőtt a betburgeren keresztül igen jól jövedelmezett bet365 és Paddy power irodákban arbolni élőben. Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg használja e még valaki a betburgert (vagy más hasonló oldalt) és ha igen milyen irodákba érdemes regisztrációval rendelkezni ?

Idézetet írta: spareggio Dátum november 06, 2018, 12:29:32
Pár évvel ezelőtt a betburgeren keresztül igen jól jövedelmezett bet365 és Paddy power irodákban arbolni élőben. Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg használja e még valaki a betburgert (vagy más hasonló oldalt) és ha igen milyen irodákba érdemes regisztrációval rendelkezni ?

Paddypower már nem elérhető Magyarországról.

Idézetet írta: Tomikaa Dátum november 06, 2018, 20:02:09
Paddypower már nem elérhető Magyarországról.

Azt tudom, hogy a Paddy már nem elérhető, ezért érdekelne, hogy melyik irodában ajánlatos arbolni.

Sziasztok! Eladova valt a Betburger szamlam, vele egyutt egy kb 25 napos tagsag (par nap elment mert elfelejtettem lefagyasztani). Jelenleg fagyasztva van de ez barmikor feloldhato, a tagsag marcius 26.-ig ervenyes. Pre-match, tehat meccs elotti tippekere szol a tagsag. Az ara alapbol 100€ lenne (32.000ft) de oda adom 20.000ftert. Paypal vagy banki utalas johet, esetleg Skrill de oda 21.500 mert le is kell vennem valahogy.
Akit erdekel keressen itt privatban vagy a [email protected] email cimen.
Termeszetesen fizetes utan minden modositasban az oldalon belul (jelszo, mail cim) segitek.

Hali

Tobb mint 6 eve arbitrageval illetve az utobbi idoben live value bettingel foglalkozom, szivesen folytatnek eszmecseret hasonlo tapasztalattal rendelkezo fogadokkal.

Van még valaki aki surebetezik?
Másokat is korlátozott már a betfair?

Sziasztok,

Aki használ Valuebet fogadást vagy már használt és van róla tapasztalata kérem írjon rám privátban, volna pár kérdésem, köszönöm!

Surebetezés miatt már sok iroda korlátozott (williamhill, 1xbet, betfair, unibet). A bet365 még nem korlátozott, igaz ott már több éve van számlám és sok minusszal.

Reklám törölve! (Admin)

Idézetet írta: Galt88 Dátum január 23, 2019, 11:44:43
Hali

Tobb mint 6 eve arbitrageval illetve az utobbi idoben live value bettingel foglalkozom, szivesen folytatnek eszmecseret hasonlo tapasztalattal rendelkezo fogadokkal.

Szia,az utóbbi időben én is próbálkozom live valuebet és live surebetekkel.Szívesen csevegek róla.Milyen tapasztalataid vannak és milyen irodákat használsz?üdv

Sziasztok egy ideje már érdekel ez a dolog és némi információval rendelkező társaimhoz fordulnék most. Milyen szoftvert használtok ? Vagy inkább kérdezem úgy magyarországról melyiket éri meg ha egyáltalán megéri? Betburgeren és Rebelbettingen gondolkozom így elsőre. Alapjáraton prematch párti vagyok de a live is érdekel manuálisan már játszadozom vele. Ha valakinek van tapasztalata a témában és megosztaná velem ne habozzon.

Sziasztok!

Van olyan fogadoiroda ami nem korlatoz le arbitratsz fogadasnal? A bwin es 22betre raktam fel penzt, nyertem is de egy het alatt mar is korlatoztak.

Koszi elore is a segitseget.