Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 december 01, 2009, 05:50:43, fradi81
Hello

4000-et raktam fel, kisebb tétekkel fogadtam, amint elértem a 4000-et, kaptam még 4000et egyből, szóval meglesz neked a 10.000 nem kell sietni a fogadásokkal csak ésszel. A forgatás  csak ahhoz kell hogy ki tudd venni majd a nyereményed a bónusszal együtt. Azért 3 db 1,3 körüli biztos tippet nem nehéz találni.


4000Ft befizetés esetén 24000-et kell eljátszanom 3as kombikkal hogy ki tudjam venni ugye jól számolom?  :)

Egyébként nagyon jó az oldal, és gyors a megjelenítés élő fogadásnál is nem úgy mint egyes oldalakon, és az elszámolás is. Nálam top3-ban van :ok:

Idézetet írta: dellas Dátum november 30, 2009, 22:51:24
Ha befizetek 10.000Ft-ot de az 1.fogadásom értéke csak 5000Ft akkor 5000Ft bónuszt kapok?
Az 1. fogadásnak is min 3-as kombónak min 1,1 és összesen min 1,8 odds kell legyen?


Ha befizetsz 10.000 Ft-ot, akkor csak a 10.000 Ft-os bónuszt tudod megkapni. A bónuszt akkor kapod meg, ha 10.000 Ft értékben fogadsz, de ezt csinálhatod több részletben. Így ha most még 5000 Ft értékben fogadsz, akkor megkapod a bónuszt.
Ezután, ha megkaptad, 3x kell megforgatni kombó fogadáson a bónusz összeget + a befizetett összeget.

Idézetet írta: fradi81 Dátum december 01, 2009, 05:36:08
Hello

4000-et raktam fel, kisebb tétekkel fogadtam, amint elértem a 4000-et, kaptam még 4000et egyből, szóval meglesz neked a 10.000 nem kell sietni a fogadásokkal csak ésszel. A forgatás  csak ahhoz kell hogy ki tudd venni majd a nyereményed a bónusszal együtt. Azért 3 db 1,3 körüli biztos tippet nem nehéz találni.


4000Ft befizetés esetén 24000-et kell eljátszanom 3as kombikkal hogy ki tudjam venni ugye jól számolom?  :)

Egyébként nagyon jó az oldal, és gyors a megjelenítés élő fogadásnál is nem úgy mint egyes oldalakon, és az elszámolás is. Nálam top3-ban van :ok:



Köszönjük szépen a dícséretet, azt kihagytad amúgy h az ügyfélszolgálatunk magyar és 15 percen belül válaszol...csak h nyaljak magunknak kicsit  ;D

"A 10 000 HUF bónuszt akkor kapod meg, ha 10 000 HUF értékben fogadtál"

A kérdésem a feltöltött 10 000 HUF -t tehetem 1,01 -es szorzóra is, s akkor jóváíródik majd a bónusz? S utána a befizetett és a bónusz összeget kezdhetem forgatgatni 1,80 -as oddson, min 3 -as kötésekben?  ???

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 01, 2009, 13:17:55
"A 10 000 HUF bónuszt akkor kapod meg, ha 10 000 HUF értékben fogadtál"

A kérdésem a feltöltött 10 000 HUF -t tehetem 1,01 -es szorzóra is, s akkor jóváíródik majd a bónusz? S utána a befizetett és a bónusz összeget kezdhetem forgatgatni 1,80 -as oddson, min 3 -as kötésekben?  ???

Igen. Igen.  ;)

Mától indult ez a tickets, minimum 1 eurot kell eljátszani 1 nap, ez megtörtént mégsem tűnt el a jegy, akkor most mit csináltam rosszul?

Nem vagy vele egyedül.

Írjatok az [email protected] címre, 15 percen belül válaszolnak magyarul   :)

Idézetet írta: Tobet Dátum december 01, 2009, 12:29:40

Köszönjük szépen a dícséretet, azt kihagytad amúgy h az ügyfélszolgálatunk magyar és 15 percen belül válaszol...csak h nyaljak magunknak kicsit  ;D

Ha itt válaszolsz 15 perc alatt, na akkor nyalakodhatsz :P
Egyébként köszi a választ!!! :great:

Ha bármilyen kérdésed van a Tobet-tel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielött feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

#55 december 02, 2009, 08:49:57, benson
A Karácsonyi Befizetési Bónusszal kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

"A bónusz csak abban az esetben írható jóvá, ha a felhasználó egy alkalommal megforgatta a befizetett összeget a sportfogadási számláján."

Ez az egyszeri megforgatás megtehető akármilyen oddson?

"A bónusz csak azokra a felhasználókra érvényes, akik első befizetésüket teszik az ajánlat időszakában."

Vagyis akik korábban már fizettek be, azokra nem érvényes?

"A befizetésnek és a fogadásoknak 2009. December 9.-e előtt kell megtörténniük."

Az egész megforgatást kell dec. 9-ig letudni, vagy elég csak a befizetett összeg egyszeri megjátszását?

"A bónuszhoz kattintson a zöld gombra, jelentkezzen be a számlájára és fizessen be a számlájára a határidőig. Tegyen fogadást ugyanakkora értékben, mint amekkora a befizetett összege (vagy HUF5000-ig, a kisebb összeg számít) és a bónuszt 24 órán belül jóváírjuk a sportfogadási számláján."

A zárójeles rész egy kicsit ellentmond az első idézett ponttal. Ha pl. befizetek 10.000 forintot, akkor 10.000 forintnyi fogadás után kapom meg a bónuszt, vagy már 5.000 után?

Mivel a bónusz maximuma 5000 Ft, ezért ha befizetsz 10000 Ft-ot, elég csak 5000-et megfogadni és megkapod a bónuszt.

Jól gondolom, hogy csak új ügyfeleknek érvényes ez a bónusz?

Lehet már volt erre kérdés, de nem találtam ...

A kérdésem, tehát Moneybookerses befizetésre is jár a 10 000 HUF -os első befizetés bónusz?  :help:

Köszönöm a segítséget előre is!  ;)

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 02, 2009, 18:38:11
Lehet már volt erre kérdés, de nem találtam ...

A kérdésem, tehát Moneybookerses befizetésre is jár a 10 000 HUF -os első befizetés bónusz?  :help:

Köszönöm a segítséget előre is!  ;)

Én két hónapja mb-vel fizettem be és megkaptam a bónuszt. Szerintem ezen nem változtattak.