Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aki szeret pókerezni:  :)

Első magyar rake race indul december 10-én, €2000 összdíjazás!

már nem pontosan emlékszem, hogy volt az előző bónusznál. szóval honnan fogom tudni, hogy sikerült kiforgatni a bónuszt a kivéthez? köszi

Idézetet írta: benson Dátum december 02, 2009, 08:45:11
"A befizetésnek és a fogadásoknak 2009. December 9.-e előtt kell megtörténniük."

Az egész megforgatást kell dec. 9-ig letudni, vagy elég csak a befizetett összeg egyszeri megjátszását?

Erre a kérdésemre még szeretnék választ kapni, mivel közeledik dec. 9.

Sziasztok!

Aki nézi ezt a Csillag Születik című műsort az megírná nekem privátba, hogy jó eséllyel kit lehet megfogadni, hogy búcsúzik ezen a héten a műsortól?

Előre is köszönöm a segítségeteket!  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 04, 2009, 20:15:48
Sziasztok!

Aki nézi ezt a Csillag Születik című műsort az megírná nekem privátba, hogy jó eséllyel kit lehet megfogadni, hogy búcsúzik ezen a héten a műsortól?

Előre is köszönöm a segítségeteket!  :cya:
Akinek a legkisebb az odds-a  ;) Múltkor asszem bejött, de azóta nem néztem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 04, 2009, 20:47:42
Akinek a legkisebb az odds-a  ;) Múltkor asszem bejött, de azóta nem néztem.

Szerintem múltkor nem a legkisebb oddsú esett ki. Meredek erre fogadni, mert nem vagyok meggyőződve, hogy "tiszta" a verseny. Asszony szereti, így láttam már jó pár rész, úgy gondolom képben vagyok. Az a baj nem tudni, hogy milyen arányban számít a nézői szavazat. (legalábbis én nem tudom)

Csak tipp:

Horváth Tamás             1.75        és még valaki.               
Brasch Bence          1.75                
Csikó Szabolcs            1.85                
Bad Boyz                  3.50                
Kutyakölykök          3.50                
Veres Róbert- McDc            6.50                
Tabáni István          6.50                
Vásáry André             10.00

      

         

Elképzelhető, hogy a retekklubosok fogadnak a kiesőre és manipulálják a szavazatokat :D

Hát legutóbb barátnőm jóvoltából láttam egy részt és engem nagyon nem kötött le a műsor..
Amúgy Fáy is feltolja a pénzt h bemutatja a 10 pontot és meg is lesz a 10 pont  ;D

Idézetet írta: benson Dátum december 04, 2009, 19:14:07
Erre a kérdésemre még szeretnék választ kapni, mivel közeledik dec. 9.

A befizetésnek és a befizetett összeg egyszeri megfogadásának kell 9-ig megtörténni. Ha megkaptad a bónuszt akkor a bónusz teljesítése már túl lóghat dec. 9-én.

Idézetet írta: Tobet Dátum december 07, 2009, 10:30:36
A befizetésnek és a befizetett összeg egyszeri megfogadásának kell 9-ig megtörténni. Ha megkaptad a bónuszt akkor a bónusz teljesítése már túl lóghat dec. 9-én.

Köszönöm. Vagyis a bónusz megforgatására nincs semmilyen határidő, ha jól gondolom.

Üdv. Érdeklődnék, hogy hogyan működik a befizetési bónusz. Ugyanis most létezik egy  "100% Első befizetési Bónusz" és egy "Karácsonyi Befizetési Bónusz"(50%os). Ha feltöltök az oldalra 10 ezer forintot, akkor melyik lép életbe?  Hogyan lehetne mind2 bónuszt kihasználni, hogyha eddig még nem volt felhasználónevem az oldalon. Mert van egy olyan érzésem, hogy csak az egyik lép életbe:S A választ előre is köszönöm.

Szia!
Csak az üdvőzlő bónusz lép életbe. A kettő egyszerre nem.

Köszi a választ. És hogyha 2 utalást indítok el, akkor sem lép életbe a karácsonyi bónusz?


Idézetet írta: paloczia Dátum december 07, 2009, 19:20:36
Köszi a választ. És hogyha 2 utalást indítok el, akkor sem lép életbe a karácsonyi bónusz?

Szerintem akkor igen, ha először befizetsz, megkapod az üdvözlő bónuszt, ezt dec. 9-ig megforgatod, utána másodszor is befizetsz (dec. 9-ig), és megkapod a karácsonyi bónuszt. Persze ha nem szeretnél ennyire sietni vele, akkor inkább csak az üdvözlő bónuszra érdemes hajtani.