Niké

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt ingyér le is tudod tölteni(kivéve a mait): http://sport.aktuality.sk/dennik-sport/

Fényévekre vannak tőlünk! (ja és nem mögöttünk..)

Idézetet írta: Hoho77 Dátum január 26, 2015, 00:14:10
Sziasztok!
A papír alapú szlovák tippsor a tippmixhez képest milyen?
Azt valahol meg lehet nézni a neten?
Ha kimegyek (Komarnoba mondjuk) simán bemegyek a boltba s fogadok?
Köszi
Sokkal jobb, kétesélyeket is rakhatsz, nagyobb a választék.
Ha kimész simán fogadhatsz, átmész a hídon, balra az első utca, előbb Tipsport, aztán Niké, köztük kocsma. :)

Sziasztok,

Ha kimegyek és irodában adom fel a szelvényt, akkor is van 6% kezelési költség, mint az online fogadásnál? Mert akkor már nem olyan jók az oddsok...

Idézetet írta: webkope Dátum február 01, 2015, 22:55:44
Sziasztok,

Ha kimegyek és irodában adom fel a szelvényt, akkor is van 6% kezelési költség, mint az online fogadásnál? Mert akkor már nem olyan jók az oddsok...

Én szlovéniába járok, ott a netes felületen és az irodában is 10% a fogadási díj. Uh szinte tuti a nikénél is így van.

Igen, a nikeben 6% akkor is, ha irodaban teszed fel...

Idézetet írta: webkope Dátum február 01, 2015, 22:55:44
Sziasztok,

Ha kimegyek és irodában adom fel a szelvényt, akkor is van 6% kezelési költség, mint az online fogadásnál? Mert akkor már nem olyan jók az oddsok...
Van úgy is,de ha nem akarsz kezelési költséget,akkor menj másik irodába,amint már kifejtettem más topikban.Nálunk annyi az ilyen iroda,mint a gomba :-)Sok szerencsét.

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Van itt olyan aki fogad oneline a Niké-nél?

Idézetet írta: fb79 Dátum február 01, 2016, 18:18:10
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Van itt olyan aki fogad oneline a Niké-nél?

Szia, milyen segítségre van szükséged?

Szia! A következő érdekelne. Ismerek valakit aki elég jó eredménnyel fogad a nikénél. Viszont már gyanúsan jól. Közzé is teszi a nikéről a már nyertes szelvényeit, de inkább meccsek után mint előtt. Szeretnék meggyőződni róla, hogy igazi e a szelvény (oneline szelvényekről beszélünk.) vagy pedig photoshoppal vagy mással módosította. Össze szeretnénk egyszerűen hasonlítani a képe adatait egy biztosan eredeti képpel ami niké oneline befejezett fogadásról készült kép. (print screenel) Nem érdekes milyen fogadás nem érdekes , hogy mi volt az összeg. Nyugodtan ki lehet törölni annak aki tudna segíteni. A lényeg, hogy: "A feladott totószelvény adatai szám:..........stb. kezdetű oneline kifizetett szelvény legyen. Nagyon hálás lennék ha segítenétek!

fb79: aki anikenel fogad kerlek szepen, az soha nem profi fogado... Vagy csak nagyon hulye... svk-ban szinte leggyengebb szorzojuk van szinte mindenre... Arrol nem beszelve, hogy itt fogadhatsz barhol senki nem blokkol...szoval aki olyan agy, aki tud csinalni profitalo strategiat, az nem haggya magat meglopni, 0,1-0,3 kisebb szorzokkal... szerintem kamu... nem is kell utana nezned... masik dolog - legalabbis a fortunanal van olyan hogy a het szelvenyei... realis (vagy lehet nem is) szelvenyeket raknak ki, de te nem tudod kie... csak bekoppintja a linket, es csokolom... peldaul igy ni:

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/nahlad_tiketu/index.html?ticket_id=MjA3ODg2NDI2NjE3NDgwMDpv7d24MA9RZT9U70I%3D&kind=MAIN

Itt nem teljesen erről van szó, de mindenképpen Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Sajnos a fortunás nem jó. Kerestem nikéset a neten és nem létezik, hogy nem töltött fel senki... (más irodáktól van fent) Azért ha mégis tud valaki segíteni nikés szelvényben, továbbra is várom.

Idézetet írta: fb79 Dátum február 01, 2016, 19:47:41
Itt nem teljesen erről van szó, de mindenképpen Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Sajnos a fortunás nem jó. Kerestem nikéset a neten és nem létezik, hogy nem töltött fel senki... (más irodáktól van fent) Azért ha mégis tud valaki segíteni nikés szelvényben, továbbra is várom.
Ha tudod a szelvényszámot,akkor beirod a főoldalon és kidobja,hogy létezik-e,sőt mellette még az időpontot is meg lehet adni.

Max akkor higgyél neki, ha meccs előtt írja ki a tippet és van már egy jó kis mennyiség. 8) Ilyesmit bármikor meg tudsz csinálni, hogy utólag rakod ki a rakás nyerő szelvényt, egyszerűen megfogadod mindhárom (sportágtól vagy fogadástól függően) lehetőséget, aztán a nyerőt szépen bemutatod. ;) A dolog akkor érdekesebb, ha ezek kombi szelvények. Gondolom arról lehet szó, hogy ez valami fizetős szolgáltatás és ezekkel kábítja a népet. Ne hagyd magad beetetni. :)

Igen meccs elott is tesz ki tippeket es élőket is és jókat. Most probaltam beregelni a nikéhez hogy kipróbaljam a szelvenyszámot (oneline szelvenyekrol van szó) de nem enged regelni. Mindig az iranyitoszamommal volt baj...Nem ertem mert ugy tudtam magyarorszagi címmel is lehet regelni. Ja es koszi a segito hozzaszolasokat tovabbra is.

Idézetet írta: fb79 Dátum február 02, 2016, 10:14:54
Igen meccs elott is tesz ki tippeket es élőket is és jókat. Most probaltam beregelni a nikéhez hogy kipróbaljam a szelvenyszámot (oneline szelvenyekrol van szó) de nem enged regelni. Mindig az iranyitoszamommal volt baj...Nem ertem mert ugy tudtam magyarorszagi címmel is lehet regelni. Ja es koszi a segito hozzaszolasokat tovabbra is.
Nem kell ahhoz regelned,én regelve voltam,de már rég nem használom,belépni sem tudok-igaz 25évvel ezelőtt itt kezdtem el,azóta nálunk Szlovákiában rengeteg iroda lett.Tegnap beirtam egy kitalált szelvénykódot,időpontot,és kiirta,hogy nincs ilyen szelvény,ha Te látod a szelvényszámát,akkor ird csak be a főoldalon megtalálod,nem kell regelni pont ez miatt.Sok szerencsét hozzá. :ok: