Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum március 01, 2010, 19:04:01
A 10000 forintos számlanyitási bónusszal kapcsolatban lenne egy kérdésem. A feltételekben ez található:

"A befizetett összeget és a bónusz összegét 3-szor kell megforgatni fogadóirodánkban legalább 2,0-es odds-szal, mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján."

Ezt most úgy kell értelmezni, hogy a bónusz csak a forgatás után áll majd a számlán rendelkezésre (vagyis olyan összeget is forgatni kell, amit még meg sem kaptam?  ???), vagy pedig a szokásos menetrend: befizetés, bónusz jóváírása, majd forgatás, és ha ez is kész, jöhet a kifizetés (ez lenne a normális). Ha az utóbbi az igaz (remélem igen), akkor a "mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján" szövegrészt gondolom úgy értik, hogy "mielőtt a bónusz kifizethetővé válna".
Szóval, aki mostanában kapott ilyen bónuszt, megírná a tapasztalatait?

A bónuszt utólag írják jóvá.

Kössz, ab_aevo! Akkor ez így több, mint furcsa. - Utófinanszírozás

Idézetet írta: benson Dátum március 02, 2010, 09:54:27
Kössz, ab_aevo! Akkor ez így több, mint furcsa. - Utófinanszírozás

Igen elég fura.
De ami fura nagy átbaszás bónuszt láttam mostanában az a canbeté. Adnak 30 euró bónuszt amit 6x kell megforgatni. De itt jön a csavar. Nem összesen 180 eurót kell megforgatni, hanem szószerint azt a 30 eurót hatszor. Tehát ha van 60 euród a számládon és felteszed az egészet akkor 30 euró számit bele a forgatásba, ha 45-t raksz fel akkor 15, ha van 150 euród és felraksz egy meccsre 120-at akkor semmi sem számit bele. Tehát mindig csak a számládon levő utolsó 30 euró számit a forgatásba. természetesen kifizetni nem tudsz. Tehát így csak akkor tudod megforgatni hogyha csomót allinezel (persze 2-es a minimum odds) vagy elveszted az egész pénzed...

Vagy ha "átnyered" egy másik irodánál lévő számládra (ott megjátszva az ellentétes kimenetelt). 2-es oddsal meg a hülye fog allinezni.  :bash: Ez tényleg kemény, ez már nem is bónusz!  :D

Idézetet írta: benson Dátum március 03, 2010, 13:40:33
Vagy ha "átnyered" egy másik irodánál lévő számládra (ott megjátszva az ellentétes kimenetelt). 2-es oddsal meg a hülye fog allinezni.  :bash: Ez tényleg kemény, ez már nem is bónusz!  :D

Ha át tudod nyerni és nem a másikról nyered át erre..

#20 március 03, 2010, 16:29:48, benson
Persze, ez benne van a pakliban. Mondjuk ha a másiknál mindig a jóval valószínőbb kimenetelt választod, akkor előbb-utóbb csak "átmegy" a lóvé.

Idézetet írta: benson Dátum március 03, 2010, 16:26:09
Persze, ez benne van a pakliban. Mondjuk ha a másiknál mindig a jóval valószínőbb kimenetelt választod, akkor előbb-utóbb csak "átmegy" a lóvé.

Ha ott mindig a jóval valószínűbb kimenetelt választod akkor ott mindig sokkal több pénzedbe is fog kerülni.
Illetve mivel az irodák nem ingyen dolgoznak és a keresztbefogadás nem 2-es oddsokkal történik hanem legjobb esetben is 1.9 a keresztbefogadások pénzbe kerülnek és az előbb-utóbb azt jelenti, hogy elbukod amennyit hozna a bónusz.

Sziasztok!

Visszatérnék még a bónusz témához! Számlát nyitottam, és befizettem 20 Eurot, majd fogadásokat tettem meg, de sajnos eddig még csak vesztettem. Mi történik akkor, ha elvesztem a 20 Eurot, tehát esélyem sincs az előirt forgatásokra! Akkor nincs bónusz?

Idézetet írta: Winger Dátum március 05, 2010, 11:15:43
Sziasztok!

Visszatérnék még a bónusz témához! Számlát nyitottam, és befizettem 20 Eurot, majd fogadásokat tettem meg, de sajnos eddig még csak vesztettem. Mi történik akkor, ha elvesztem a 20 Eurot, tehát esélyem sincs az előirt forgatásokra! Akkor nincs bónusz?

hát ha nem teljesited a forgatást akkor nincs bónusz. de ha el is veszted a pénzed és később befizetsz és befejezed a forgatást akkor megkapom feltéve, h még nem járt le a határidő

Valaki meg tudja mondani, hogy a Gamebookersen NHL jégkorongnál, a gólok száma csak rendes játékidőre vagy esetleges hosszabítással együtt is beleszámit?

Idézetet írta: Punter Dátum március 09, 2010, 08:10:01
Valaki meg tudja mondani, hogy a Gamebookersen NHL jégkorongnál, a gólok száma csak rendes játékidőre vagy esetleges hosszabítással együtt is beleszámit?

2. jégkorongnál a hosszabbítást nem vesszük figyelembe (ha más dolog nem utal az ellenkezőjére, pl. csak 1 vagy 2-re lehet fogadni X nélkül)

Ez érvényes az Alatt/Fölött fogadási típusra is.

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2010, 08:51:13
2. jégkorongnál a hosszabbítást nem vesszük figyelembe (ha más dolog nem utal az ellenkezőjére, pl. csak 1 vagy 2-re lehet fogadni X nélkül)

Ez érvényes az Alatt/Fölött fogadási típusra is.

Köszi Milan !

Idézetet írta: Punter Dátum március 09, 2010, 19:58:43
Köszi Milan !

Nah várj csak. Most látom, hogy elnéztem a dolgokat. Én azt gondoltam, hogy a mi játékunk szabályzatáról érdeklődsz.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2010, 21:12:56
Nah várj csak. Most látom, hogy elnéztem a dolgokat. Én azt gondoltam, hogy a mi játékunk szabályzatáról érdeklődsz.  :D

Nem. Hanem a GB-nél, hogy van.


A Gamebookersnél azt írja, hogy az NHL esetében a hosszabítást is számításba veszik, de külön nem térnek ki arra, hogy ez "Alatt/Fölött"-re is érvényes lenne, habár szerintem ez is benne van.