Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: solver Dátum február 26, 2013, 15:22:29
Sziasztok!
Valaki tudja h a bónuszpontokat magától kezdi el majd számolgatni/gyűjteni v kell valamit érte tenni vagy valahol jelentkezni!??

Ha csak sportfogadással foglalkozol és nem magas összeggel játszol magas szorzókat, akkor alig észrevehető a pontgyűjtés...
(5000 ft-os tét 10-es szorzóval mondjuk 2 pont)




Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2013, 02:31:48
Ha csak sportfogadással foglalkozol és nem magas összeggel játszol magas szorzókat, akkor alig észrevehető a pontgyűjtés...
(5000 ft-os tét 10-es szorzóval mondjuk 2 pont)

Gondolom póker vagy kaszinó érne sokkal többet!? :laugh:

Idézetet írta: solver Dátum február 28, 2013, 09:39:03
Gondolom póker vagy kaszinó érne sokkal többet!? :laugh:

A bwinnél biztosan, gondolom már mindhárom iroda (gb, bwin, partybets) pontgyűjtő rendszere ugyanolyan, de mivel engem a sportfogadáson kívül a többi jelenleg nem érint - arra meg használhatatlan - így nem nézegettem a pontos értékeket.


Srácok most Bookersen van valami befizetési bónusz? :) ha igen milyen? és mik a feltételei ;) köszi előre is

Idézetet írta: arsfunr08y Dátum március 25, 2013, 19:19:30
Srácok most Bookersen van valami befizetési bónusz? :) ha igen milyen? és mik a feltételei ;) köszi előre is

6.000 Ft-os bónusz van. Előbb 36.000 értékben kell fogadni 1,7-os odds felett, utána írják jóvá.
De magyarokra 10 eurós tétkorlátozás van alapból.

Kösszépen ... az nemgond én úgysem szoktam nagytétekkel tolni :) és a bónuszt hogy lehet majd igényelni? csak simán nyitni kell egy számlát és ráteszik majd? :)

Megnyitod a számlát, és azután egy felugró ablakban lesz a promó.
Azt hiszem 6.000-et kell befizetni hozzá, de ezt majd megnézed, és befizetéskor valami bónuszkódot meg kell adni, de azt a rendszer magától be szokta írni. (legalábbis nekem legutóbb netellernél beírta)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 25, 2013, 19:26:02
6.000 Ft-os bónusz van. Előbb 36.000 értékben kell fogadni 1,7-os odds felett, utána írják jóvá.
De magyarokra 10 eurós tétkorlátozás van alapból.

Szia. Érdekelne ez a tét korlátozás ezt kifejtenéd bővebben?
Mert most szeretnék reggelni mert a bwin kivonul és ott már dupla tét korlátozásom van és nem lehet haladni.
Ha befizetek 200E hufot vagy eurot akkor nem tudok fogadni csak 10 euroval?
Meg érdekelne, hogy itt is van e korlátozás nyerés után?

Mivel a Gamebookers is a bwin tulajdon, elég valószinű, hogy ők is kivonulnak.

#369 február 04, 2014, 17:11:34, csacsi1899
Idézetet írta: gabriell1 Dátum április 22, 2013, 19:51:15
Szia. Érdekelne ez a tét korlátozás ezt kifejtenéd bővebben?
Mert most szeretnék reggelni mert a bwin kivonul és ott már dupla tét korlátozásom van és nem lehet haladni.
Ha befizetek 200E hufot vagy eurot akkor nem tudok fogadni csak 10 euroval?
Meg érdekelne, hogy itt is van e korlátozás nyerés után?

Igen, jól gondolod, csak 10 eurós tétet enged feltenni. Szóval itt nem csak nyerés után, már nyerés előtt is van korlátozás. :)
Igaz én csak élőben próbáltam, de szerintem ez vonatkozik a meccs előtti fogadásokra.
Tehát 200.000E hufot ne fizess be, amíg ki nem próbáltad.


Partybets-en 50€ a tétlimit- én GB helyett oda mentem inkább.

Most kértem kifizetést tőlük egy kis apróra (szó szerint) és skrillnél 3%-ot vonnak le a pénzből.
Persze mint bwin gyarmat nem újdonság már ez, de azért leírtam, hátha valaki pont erre lesz kíváncsi.
Kár ezért az irodáért...
Amúgy a napokban volt itt kifizetési problémám is, de megoldódott. Valami hiba folytán blokkoltak...

#372 február 04, 2014, 17:13:10, csacsi1899
Kár ezért az irodáért...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 25, 2013, 19:26:02
6.000 Ft-os bónusz van. Előbb 36.000 értékben kell fogadni 1,7-os odds felett, utána írják jóvá.
De magyarokra 10 eurós tétkorlátozás van alapból.

Megtudnátok mondani hogy mely országokra vonatkozik még ez a 10€-s korlát?
Vagy hol találok a szabályzatukban erről leírást?

köszi

játszik valamelyikőtök még ennél az irodánál és ha igen banki utalásnál milyen gyorsak? ma hajnalban igényeltem kifizetést, reggel jött email, hogy elfogadva....mennyi időre számítsak?  :beerchug: