bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Arra egyébként kiváncsi lennék, hogy ezzel a két ausztrál meccsel mennyit kerestek... Egyébként mire fel hosszabbítanak barátságos meccsen több, mint 10 percet?  :D Ez minden, csak nem 70 perces meccs....

Ma 09:42-kor kértem kifizetést a számlámról, és 10:26-kor értesített a SKRILL, hogy megérkezett az összeg! Példás gyorsaság!  :ok: Ilyen is van! ;D

Idézetet írta: Winger Dátum február 26, 2013, 11:36:32
Ma 09:42-kor kértem kifizetést a számlámról, és 10:26-kor értesített a SKRILL, hogy megérkezett az összeg! Példás gyorsaság!  :ok: Ilyen is van! ;D
9 és 11 között a leggyorsabb. Hajnal 3-7 között meg nem is érdemes, később ér ki, mintha 9 után indítanád.

Sziaszto! Masnal sem mukodik az oldal? :(

Idézetet írta: artur33 Dátum február 27, 2013, 07:36:01
Sziaszto! Masnal sem mukodik az oldal? :(


Karbantartanak, nézd az előnyét veszíteni biztos nem fogsz tudni:)

Idézetet írta: artur33 Dátum február 27, 2013, 07:36:01
Sziaszto! Masnal sem mukodik az oldal? :(

Nem tudom, hogy másnál működik-e, de nálam pl. nem. Karbantartanak, nézd az előnyét veszíteni biztos nem fogsz tudni..  ;)  :D  ;D

Idézetet írta: nasgur Dátum február 27, 2013, 07:37:17

Karbantartanak, nézd az előnyét veszíteni biztos nem fogsz tudni:)
:great: :great:

Ha van egy új befizetési bónuszom, de egyelőre nem akarom felhasználni, csak szimplán a befizetett összegből játszani, akkor a bónusz a későbbiekben még igényelhető lesz egy újabb befizetés alkalmával? Persze a 90 napos határidőn belül értem.

bet365-nél amikor beírod a kódot, akkor aktiválódik a bónusz. Előtte szerintem akár 10-szer is befizethetsz, ha nem használod a kódot, akkor a bónusz megvár. De javítsatok, ha nem így van  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 01, 2013, 18:32:01
bet365-nél amikor beírod a kódot, akkor aktiválódik a bónusz. Előtte szerintem akár 10-szer is befizethetsz, ha nem használod a kódot, akkor a bónusz megvár. De javítsatok, ha nem így van  :)

Igen én is így gondolnám logikusnak, csak gondoltam hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Na csak hogy megmaradjon az utókornak, hátha valakit hasonló kérdés foglalkoztat a jövőben: Beszéltem a supporttal, úgy van ahogy gondoltuk, 90 napos határidő sincsen, bármikor felhasználhatom a jövőben.

Gyerekek!!

Mi a van ezzel az oldallal. Késve frissül. Ami eddig  max 1 perc volt az 5 perc vagy élőnél 10 is.

Kipróbáltam Chrome-l és Explorer-l is.

Nálam jól müxik :ok:

#1693 március 02, 2013, 16:05:28, BvB_09
Azt a rohadt büdös faszszopó köcsög kurva anyját ennek a kibaszott irodának. Gyökér paraszt banda. Megtettem 4-0-nál a Burma - Guam meccset a hetvenvalahányadik percben 4.5 felettre. 80. percben gól, majd kiveszik a meccset. Erre fel ez a köcsög paraszt banda ezt az üzenetet küldi...

Kedves Tibor!

xxx azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.66 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett: 4.5Mérkőzés gólokBurma v Guam. Észrevettük, hogy ezt a választást későn, a végeredmény beállta után tette meg vagy arra anyagi előny vonatkozott, így választását szabályainknak megfelelően érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel:
A bet365 csapata



*Azt elfelejtettem leírni, hogy chaten ugyanezt másolta be Laura... *

Egyre szarabb a bet365. Már be sem jön. Élő mérkőzésen kiírják, hogy gól van. Fogadni nem lehet semmire, holott nincs is gól.Kezdem unni a hülyeségeit.