bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azonosítod magad, ha nem emlékszel, hogy mit adtál meg biztonsági kérdésre válasznak, akkor kezdj el gondolkozni, plusz a 4 jegyű biztonsági kódodat is tudnod kell. Egyéb kérdéseket - Hol laksz, mikor születtél, édesanyád neve, akár bankkártyád számát is, ha arról fizettél be - kaphatsz.

( a hangod mitől tenné biztossá, hogy valóban te vagy a számla tulajdonosa ? Tőlem nem vettek hangmintát anno)

KYC-t már végigcsináltad náluk?

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 21, 2014, 21:35:59
Azonosítod magad, ha nem emlékszel, hogy mit adtál meg biztonsági kérdésre válasznak, akkor kezdj el gondolkozni, plusz a 4 jegyű biztonsági kódodat is tudnod kell. Egyéb kérdéseket - Hol laksz, mikor születtél, édesanyád neve, akár bankkártyád számát is, ha arról fizettél be - kaphatsz.

( a hangod mitől tenné biztossá, hogy valóban te vagy a számla tulajdonosa ? Tőlem nem vettek hangmintát anno)

KYC-t már végigcsináltad náluk?
Köszi :) A személyimet meg a lakcímkártyát küldtem el. Postai azonosítás még nem történt.

Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy regisztráció után automatikusan HUF-ban van a számlám. Ezt meg lehet valahol változtatni? Még nem fizettem be a számlámra.

:)

Chaten írj nekik. 1szer lehet változtatni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 23, 2014, 23:39:03
Chaten írj nekik. 1szer lehet változtatni.

Köszönöm szépen a segítséget!  :)

#2945 április 29, 2014, 10:20:53, BvB_09
Erste VISA bankkártyám van, és az elmúlt két hétben négyszer is arról fizettem az oldalra (mondjuk előtte is többször). Mind a négy alkalalommal levonta az öszeget, lekönyvelték, majd zárolták az összeget egy hónapra (vagyis mínusz a számla). Felhívtam a telebankot, mert csak ők tudják feloldani a zárolást. A mai ügyintéző elmondta, hogy a bet rosszul nyújtja be a számlát (vagy valami ilyesmit), és hogy ezt velük intézzem el. Azt is mondta, hogy most nagyon sokan panaszkodnak erre. Kérdésem, hogy van itt olyan, akivel előfordult ilyesmi, és  már beszélt is velük valamit? 

Eddig is csak 10:00-tól 23:00-ig volt élő chat?


*Az Erste  hibás, velük kell beszélni.

Igen! Ugyanilyen problémám van de nem csak a bet365-el ,több irodával is. Felhivtam az erste ügyfélszolgálatot és levették a zárolásokat.Mostmár jó minden.

a 888-as befizetéseknél szinte mindig duplán zárolja mostanában :(

Idézetet írta: Mido9292 Dátum április 29, 2014, 10:18:08
Igen! Ugyanilyen problémám van de nem csak a bet365-el ,több irodával is. Felhivtam az erste ügyfélszolgálatot és levették a zárolásokat.Mostmár jó minden.


Amíg be nem fizetsz újra. Bárhová. Amióta előálltak ezzel a szar sms szolgáltatásukkal, azóta baszakszik (tudom, hogy nincs összefüggésben). Lehet megkérdezem már majd, hogy az sms mintájára nem akarnak telebank szolgáltatást (kedvezményes hívás) is indítani? Tuti igénybe venném, ahogy állunk...

A betes ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy az Erste több vásárlást is visszatart.

Banki kifizetéssel kértem ki a pénzem tegnap este. Eddig mindig vagy 2 nap volt mire feldolgozták, és még 2 nap mire a számlámra került a pénz. Akkor egy angol bank utalta, és így nemzetközi utalásnak számított. Most viszont nagy meglepődésemre ma délutánra a számlámra került a kifizetés, és az EARTHPORT PLC az utaló fél. Lehetséges, hogy a bet365 is átállt az ilyen módú banki kifizetésekre? Unibetről való kifizetés is tőlük szokott érkezni. Ezzel semmi probléma nincs, sőt üdvözlöm is ezt a módot (így 4 nap helyett másnap pénzemhez jutok), viszont így adódik a kérdés, hogy a következő kifizetésnél (mivel 28 naponta csak egy volt eddig ingyenes) milyen alapon fognak elkérni 2000 Ft körüli összeget utalási díj címén. Kiváncsi leszek.

Idézetet írta: Gerpa Dátum április 29, 2014, 15:45:26
... viszont így adódik a kérdés, hogy a következő kifizetésnél (mivel 28 naponta csak egy volt eddig ingyenes) milyen alapon fognak elkérni 2000 Ft körüli összeget utalási díj címén. Kiváncsi leszek.

Ne kíváncsiskodj!

(--->196. oldal 2932. válasz....:))

Elkerülte a figyelmemet az a pár hozzászólás, pedig szoktam olvasgatni a témát. Akkor mostmár ez így tiszta és világos. Örülök ennek a változásnak, eddig pont emiatt hátrányban részesítettem őket. :)

Sziasztok,2 kérdésem lenne.1.,kifizetéseknél megszűnt a 2100-as levonás végleg,és az összes kifizetés ingyenes?Illetve,ha az ember naponta kér kifizetést akkor mennyire nézik azt jó szemmel? Köszi

Hú de felspannoltam magam az "1." kérdés után...
Remélem nem válaszol erre senki sem, és megtalálod magadtól a választ...! Ha már egy bejegyzéssel előtted hivatkozott valaki( most épp én) a helyes megfejtésre...

a "2." kérdést miért nem nekik teszed fel? Hát biztos "nem nézik jó szemmel" ki nézné azzal, hogy ha az ember minden nap pénzt vesz ki tőle ?
Viszont hol számít ez, hogy mit gondolnak a kifizetés jóváhagyása közben?
Egy rakás játékos van, aki naponta kér ki pénzt.. Rutin az egész, nem fognak a 7. , "x." nap után üzenni, hogy: Ezt most már nem nézzük jó szemmel, veszíts!

Vannak irodák akik nem nézik jó szemel, esetleges költségeket át hárítják. De bet365-ön nem kell ettől tartani.