bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ha naponta kiveszel x összeget, egy idő után megunják és olyan korlátozást kapsz, hogy játszani sem tudsz, nem hogy naponta pénzt kivenni.

Egyébként nekem ez az ingyenesség azért fura,mert még mindig írja a levonandó összeget nálam kifizetésnél....

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 29, 2014, 22:32:52
Ha naponta kiveszel x összeget, egy idő után megunják és olyan korlátozást kapsz, hogy játszani sem tudsz, nem hogy naponta pénzt kivenni.

Ez tapasztalat, vagy csak a véleményed? Én már fél éve minden nap kérek ki pénzt Skrillre, és eddig nem korlátoztak le.

Bár személyes tapasztalat lenne :)

Az egyik csapattársam mondta pont a minap.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 30, 2014, 01:32:44
Bár személyes tapasztalat lenne :)

Az egyik csapattársam mondta pont a minap.
Butaságot mondott.

Én nem lepődnék meg ha tényleg így lenne.

Ha minden nap pénzt kér ki valaki, akkor az azt jelzi, hogy aktív, azaz játszik, így van esélye veszíteni.
Csak ez miatt aligha fog korlátot kapni...
Ha viszont arbosnak látszik vagy profi játékosnak, akkor van rá esély a pénzforgalmától függetlenül is.

Tudtommal amikor korlátozás jön, nem indokolja meg az iroda, hogy miért adta a korlátot, de ha valaki találkozott már olyan indoklással, hogy a "pénzügyi részlegünk megunta a mindennapi utalást", akkor persze más a helyzet.  :)

#2962 május 01, 2014, 18:47:00, Karesz86
Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2014, 14:17:08
Ha minden nap pénzt kér ki valaki, akkor az azt jelzi, hogy aktív, azaz játszik, így van esélye veszíteni.
Csak ez miatt aligha fog korlátot kapni...
Ha viszont arbosnak látszik vagy profi játékosnak, akkor van rá esély a pénzforgalmától függetlenül is.

Tudtommal amikor korlátozás jön, nem indokolja meg az iroda, hogy miért adta a korlátot, de ha valaki találkozott már olyan indoklással, hogy a "pénzügyi részlegünk megunta a mindennapi utalást", akkor persze más a helyzet.  :)
Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 29, 2014, 20:43:56
Hú de felspannoltam magam az "1." kérdés után...
Remélem nem válaszol erre senki sem, és megtalálod magadtól a választ...! Ha már egy bejegyzéssel előtted hivatkozott valaki( most épp én) a helyes megfejtésre...

a "2." kérdést miért nem nekik teszed fel? Hát biztos "nem nézik jó szemmel" ki nézné azzal, hogy ha az ember minden nap pénzt vesz ki tőle ?
Viszont hol számít ez, hogy mit gondolnak a kifizetés jóváhagyása közben?
Egy rakás játékos van, aki naponta kér ki pénzt.. Rutin az egész, nem fognak a 7. , "x." nap után üzenni, hogy: Ezt most már nem nézzük jó szemmel, veszíts!

Tomiszi is kivette minden nap:)

Sziasztok!
Tudja valaki azt, hogy kell pénzt tölteni a Skrill-re?! (Bank kártyám van)

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 07, 2014, 07:38:28
Sziasztok!
Tudja valaki azt, hogy kell pénzt tölteni a Skrill-re?! (Bank kártyám van)

itt van részletes leírás : http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrillbefizetes.html#5

Köszönöm a válaszod:)
Azt neme tudod véletlenül, lehet módosítani a Skrill kártya rendelésnél azt, hogy szerencsejátékra szeretném használni?!
Mert a "no gambing-et" jelöltem be:(

Üdv.

Ezt sajnos nem tudom, mert nincs ilyen kártyám.

De még ebben a részben is körül lehet nézni :


    Sportfogadas.org »Segítség az Online Sportfogadáshoz »Online Sportfogadás Fizetőeszközök »
    Skrill (Moneybookers) »Skrill (Moneybookers) Infó

vagy még ott is meg lehetne kérdezni ezt. Biztos lesz olyan aki tudni fogja a választ.


Ez a felgyorsított banki kifizetés nagyon bejövős :ok:

Kiutalás ma reggel 6:48-kor, délután 15:09-kor számlán a pénz :beerchug:

Sziasztok!
Ne haragudjatok nincs időm most visszaolvasni a válaszért.
Bet365-ről még nem indítottam kifizetést, most viszont összejött egy nagyobb bank aminek nagyrészét szeretném kivenni. Jelenleg jelszóm, biztonsági számom van. Postai azonosítónál nincs semmi illetve az útlevélszámom sincs megadva. Ezek szerintem nem is kellenek.

Kérdésem az, hogy elég-e ha elküldöm e-mailben a SZIG és a Bankkártyám scannelt változatát? Ezután indíthatom a kifizetést?

Valóban 99.999 forintot lehet egyszerre kivenni? Megorrolnak ha 4 napon keresztül kérek kifizetést?

És még valami: Regisztrációnál megadtam a 3. nevemet is amit nem használok, viszont a bankkártyámon nincs rajta. Lehet ebből gondom? Az élő chates munkatárs azt mondta ezzel ne foglalkozzak.

Köszönöm és bocsánat, hogy értetlenkedem.

Nem lesz semmi gondd ha 4 napon keresztül kérsz kifizetést,a bankártyáddal sem lesz gond.Viszont nem elég elküldeni nekik a dokumentumokat,hanem egy úgynevezett kyc ügyfélazonosító folyamatot is el kell végezned.Ez lényegében arról szól,hogy visszahívást kérsz,és egyeztetik veled telefonon keresztül a személyes adataidat.Úgy a leggyorsabb,ha utána egyből mész chatre,és ő általuk indíttatod el az első kifizetésed.Utána persze már automatikusan kérheted te is....