bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ó, nekem chat-en mondta az ügyfeles a 2 hónapot, persze tudom hogy mennyiszer félrebeszélnek, valamiért ezt elhittem, olyan határozottan írta....

Idézetet írta: Arzeen Dátum január 31, 2015, 19:29:08
ez van beirva, ez mit jelent? a meccs jan.30.-án lett volna.

INT CF   Postp.   Austria Wien II   P-P   Leopoldsdorf

bet365 még nem válaszolt az emailra

mi ez a P-P

postponed? azaz elhalasztva.

és esetleg azt hol lehet megnézni, mikor játszák le majd a mérkőzést, mert bogarászok, de nem találom

Ez egy bari meccs. Nem fogják lejátszani.

aha.. akkor majd valamikor gondolom visszaadják a téteket és ennyi.. remélhetőleg. és remélhetőleg mielőbb. :)

köszi a segitséget mindenkinek.

Ha tudsz angolul, írj az angol chaten. Mondd nekik, hogy nem fogják lejátszani, érvénytelenítsék. Nem akarsz napokat várni stb.

köszönöm. sajnos annyira nem megy az angol
irok még egy emailt nekik és majd rendezik egy két napon belül szerintem. addig legalább pihenek és nem fogadok :)
köszi.

Üdv! 0ft volt az egyenlegem pár napja. Ma beléptem, és 4800ft van a számlámon, tranzakciótörténetben sehol semmi. Tapasztalt már ilyet valaki?
Sztorihoz tartozik, hogy január elején kölcsönadtam a számlámat egy barátomnak, aki 2 hét alatt bukott 1,2m -et. Lehet ez valami ajándék a 365-től?

Gondolom volt valami függő fogadása a havernak :)

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 31, 2015, 20:47:23
Gondolom volt valami függő fogadása a havernak :)

Nem volt:)

Mert pár nappal ezelőttig nézted, hogy volt-e függő fogadás? A fogadástörténetnél több hónapot beállítva a szűrőn, vagy a flash felületen. Más ötletem nincs erre...

a napokban hozzám vágtak 2-3 bónuszt is, biztos valami hasonlólehet, nézd meg esetleg lett e bónusz aktiválva az utóbbi napokban

A pár nappal ezelőtti 0 Ft az biztos? Mert olyat még gyakran tapasztalok szintén a flash felületen, hogy frissíteni kell külön az egyenleget és akkor mutat csak valóst és ez később még többször visszaállhat, majd újra frissítés...

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 31, 2015, 20:55:56
A pár nappal ezelőtti 0 Ft az biztos? Mert olyat még gyakran tapasztalok szintén a flash felületen, hogy frissíteni kell külön az egyenleget és akkor mutat csak valóst és ez később még többször visszaállhat, majd újra frissítés...

Biztos. Az utolsó fogadás 25.-én volt. csak élőzött.

Persze nem probléma :)  csak furcsa