bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Email jött nekem is. 1446 ft összejött.

Mekkora formák.

Használja fel ingyenes pörgetéseit izgalmas játékainkon.

Lépjen fel a Kaszinó - bet365 oldalra, majd próbálja ki a(z) Mr Cashback nyerőgépet és játsszon rajta 25 ingyenes pörgetéssel. Jelentkezzen be, töltse be a játékot és használja fel ingyenes pörgetéseit.


Nekem még soha nem jött ilyen levél, persze a kaszinó részt nem is használtam. Lehet nekem is jönne a következő percekben, órákban, de nem várok  ;D a chaten megigénylem.  ;D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 02, 2016, 19:21:29
Nekem még soha nem jött ilyen levél, persze a kaszinó részt nem is használtam. Lehet nekem is jönne a következő percekben, órákban, de nem várok  ;D a chaten megigénylem.  ;D
Nekem is egyetlen egyszer jött még egy éve kb abból 600Ft lett már nem is emlékszem min kellet pörgetni  ;D Mondjuk én múltkor bebuktam 10k-t nekik pont starburston.. ;D (igaz az is bónuszból lett)
Az a jó náluk egyből fő számlára megy a pénz kár, hogy ilyen keveset adott 40 pörgetésből. :)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 02, 2016, 19:21:29
Nekem még soha nem jött ilyen levél, persze a kaszinó részt nem is használtam. Lehet nekem is jönne a következő percekben, órákban, de nem várok  ;D a chaten megigénylem.  ;D

;D ;D Kiváncsi vagyok mire jutsz  :D

Rögtön azzal nyitottam, hogy hol a 40 ingyen pörgetésem. Ez elég magas labda volt neki, kérdezte, hogy kaptam e róla értesítést. Úgy voltam vele az előny még mindig "nálam" van, szóval bryan csatolt képéből gyorsan bemásoltam a szöveget. Elkértem a négyjegyű kódot, látta, hogy nincs akció. Jó, akkor mondom, jó lesz a davixxx által beírt 25 free spin is csak legyen valami.  ;D De leírta, hogy rendkívüli módon sajnálja, de ahogy látja én még nem égettem el egy eurócentet sem a kaszinójukban, úgyhogy kimaradok a promócióból...

Énis chaten igénylem egy jó ideje, de nem nagyon akaródzik jóvá írni kedves Szilárd. :D

Szilardit engedjetek el..az akkora egy madar pali..csak idezgetni tud a szabalyokbol..C.Szilard volt ugye?

Én rutinból az angolokhoz mentem, nem kellenek a magyar droidok. :DD

Mondjuk én sokat toltam a vegasban de nem kaptam semmit, szal basszák meg. :D

Az bizony! Most kérdezi, hogy milyen cimről jött a mail, itt eléggé megfogott :D aki kapott ilyet, az megmondja milyen cimről kapta?

Idézetet írta: fjazej Dátum február 02, 2016, 19:52:24
Az bizony! Most kérdezi, hogy milyen cimről jött a mail, itt eléggé megfogott :D aki kapott ilyet, az megmondja milyen cimről kapta?

[email protected]

Ja, de nekem angolra van állítva a nyelv bingo miatt. Azért eng.


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 02, 2016, 19:45:21
Én rutinból az angolokhoz mentem, nem kellenek a magyar droidok. :DD

Mondjuk én sokat toltam a vegasban de nem kaptam semmit, szal basszák meg. :D
Többet kellet volna bukni xD ;D

Csodálkoznék ha valamelyikötők is kiügyeskedné - mondjuk akkor én is bepróbálnám  ;D Akárhányszor problémám van a bet365-tel, nagyban leszarják a fejemet chaten, mind a magyar mind az angol. Ha a pókerszoftver beszarik, ha egy fogadást rosszul értékelnek ki, semmi. Betfairt bírom, meg a coral volt jó. Bármi probléma, egyből bocsánat majd valamilyen goodwill bónusz.

Hogy mennyire droidok vannak bet365-ön, arra egy sztori. Öcsém akart regelni, valami ilyesmi volt: Jó napot, regisztrálni szeretnék. A családban már van valakinek regisztrációja Önöknél, és kihasználta minden bónuszukat. Én mint új regisztráló, de vele egy családban, papíron egy háztartásban élő személy fel tudom használni a kezdőbónuszt? Chates: Először is kérném felhasználónevét.....   :bash: :bash: