bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 14, 2016, 11:35:05
Ha a régi pénznemnél kihasználtad, akkor ez a hiba oka. Nem fogod még egyszer megkapni
Elmúltak azok az idők, amikor pénznem módosítással újra éltek a bónuszok.. Rájöttek, és mindent átvezetnek az új számlára. Még verifikálni sem kell újra magad.

igen, megkaptam pár éve a 25 eurós mobil bónuszukat, mégis úgy érzem, hogy aki hozzám hasonlóan a beérkező levelek alapján dönti el, hogy befizet vagy nem, komolyan mondom, hirtelen nem emlékeztem, buta vagyok, na.

Nincs ezzel semmi baj. :) Csak erre fognak hivatkozni ha reklamálnál..

Idézetet írta: Debra Dátum február 14, 2016, 11:29:06
PC de a mobil felület.
megváltoztattam a számlám pénznemét HUF-ra, és ez fogad:
bet365 On The Move Bonus

Simply place a bet of 300 HUF or more on your mobile or tablet and you will be entitled to a 100% matched amount as a bonus to bet with up to a maximum of 7,500 HUF. Please note you must have settled bets to the value of three times your stake and bonus placed on your mobile or tablet prior to making a withdrawal.

You can claim your bonus by logging in to your account, going to the Members section, selecting Offers and entering your Offer Code 09060NMBLP.

kipróbáltam a kódot, persze nem fogadta el, az angol support errort nevez meg, most akkor korrektek vagy nem?

lehetnének nagyvonalúak, de nem azok.

Nem játszhatod ki újra..nekem is volt ilyen mikor átváltottam eurósra..

Nem tudom a Játékokkal itt közületek mennyien játszanak de most volt egy promóció amiben jegyeket kellett szerezni és ma volt egy sorsolás amin pénzjutalmak találtak gazdára. az lenne a kérdésem -mivel állítólag azt mondták csak a nyertesek kapnak értesítés arról hogy nyertek a többiek nem kapnak semmi levelet- hogy valaki kapott-e ma már valami összeget? Elméletileg max holnap estig a nyertesek megkapják a pénzt. Aki esetleg kap nyereményt az írja már be hogy nyert legalább akkor tudom hogy már kiosztották és van e értelme még várni az esetleges pénzre.

Helló,

Gratulálunk, 12.144 HUF-ot nyert a 420.000.000 HUF nyerőgép sorsolás akció legutóbbi sorsolásán!

A 420.000.000 HUF nyerőgép sorsolás következő köre már elkezdődött és még mindig van ideje korlátlan számú jegyek szerzésére. A kiemelt játékokon megjátszott minden 4.230 HUF tétért egy jegyet, míg a dupla jegyes játékokon két jegyet szerezhet. Minél többet játszik annál nagyobb esélye lesz nyerni az akár 2.100.000 HUF értékű díjakból. A fő részvételi feltételeket* alább láthatja.

Sok szerencsét!
A bet365 csapata

02.08-án jött.

Vagyis akkor a múlthét hétfői sorsolásnál aznap megkaptad a nyereményt. Köszi és gratulálok. Egyébként azt megkérdezhetem mennyi jeggyel indultál harcba?

Most akartam belépni skrillre és látom nekem is jelszó változtatást kért mint pár hete volt rá példa sokaknál. Minden fasza betudok lépni, pénz van rajta de bet365-re nem enged befizetni.

Sikertelen befizetés
Hiba lépett fel a befizetés feldolgozása közben.
Kérjük, ellenőrizze a megadott adatok helyességét vagy próbálja újra és válasszon egy másik fizetési módot.


Chat azt mondja a skrill elutasította a befizetésem.

??? Valaki másnál volt/van erre példa és tudja a megoldását?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum február 17, 2016, 10:23:02
Most akartam belépni skrillre és látom nekem is jelszó változtatást kért mint pár hete volt rá példa sokaknál. Minden fasza betudok lépni, pénz van rajta de bet365-re nem enged befizetni.

Sikertelen befizetés
Hiba lépett fel a befizetés feldolgozása közben.
Kérjük, ellenőrizze a megadott adatok helyességét vagy próbálja újra és válasszon egy másik fizetési módot.


Chat azt mondja a skrill elutasította a befizetésem.

??? Valaki másnál volt/van erre példa és tudja a megoldását?  ???

A firefox megjegyezte a régi jelszót,
Amikor megjelenik a befizetési ablak nem elég csak leokézni.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 17, 2016, 10:30:14
A firefox megjegyezte a régi jelszót,
Amikor megjelenik a befizetési ablak nem elég csak leokézni.

El sem jutok addig hogy átirányítson a skrill oldalára, egyből kidobja a piros x-et hogy sikertelen befizetés blabla.

másik böngésző?

Szia! Sziasztok! moneybookers nekem is kért jelszó változtatást,csak azt felejtették el,hogy egyúttal igazolnom is kell magam,annak ellenére,hogy ezt már évekkel ezelőtt megtettem. Se befizetni se kifizetni nem engedett addig.

Idézetet írta: butyi Dátum február 17, 2016, 10:41:38
másik böngésző?

Ééés tényleg, köszi! Vicc ez a chrome.  :bash:

:cya: :cya:

cache+cookie törlése után jó lesz az is talán

Ezek egyre hülyébbek. Egy 5 eurós, skrill direktes átutalásom nem érkezett meg az irodához, ezért most futhatom a felesleges köröket. Ezzel nem is lenne probléma (nem biztos, hogy az iroda hibázott, bár megy az egymásra mutogatás), de az, hogy egy 1639 Ft-os, 5 eurós befizetést 5000-nek nézzen, meg azt írja, hogy nem érkezett meg az 5000 Ft-os befizetés, az már kicsit sok(k).  :D

Kedves ...........

........ azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.900 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett 3.5,4.0 (Gólok száma (goal line) Stjordals/Blink v Orkla). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata

A coralnál ugyanez a meccs over 5,5-re 4,2-es oddson érvényes volt és kifizették.
Picit unfairnek érzem,gondolom undernél nem kaptam volna vissza a tétet :)