bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nekem is kellett Skrillen új jelszót megadni,és utána minden gond nélkül be tudtam fizetni SB-re.
Valószínű,a bet365 oldalán volt a hiba.

Idézetet írta: runin Dátum február 18, 2016, 11:37:21
Nekem is kellett Skrillen új jelszót megadni,és utána minden gond nélkül be tudtam fizetni SB-re.
Valószínű,a bet365 oldalán volt a hiba.
Nekem a bet365ön sem volt gond. Én semmilyen jelszót nem mentek el a böngészővel, mindig manuálisan adom meg. A jelszóváltoztatás után értelemszerűen már az új jelszóval gond nélkül tudtam használni a Skrillt.
Nem védem őket, csak tényként közlöm hogy nálam minden OK.

Van külön topikja a témának, tedd fel ott a kérdésedet.

Hol tálalom ahol adózással kapcsolatban lehet kérdezni?


Sziasztok!

A mai Ranheim - Levanger meccset 85:37-kor lefújták. Lehet ilyenkor valami kompenzációt kérni? :D

 Barátságos mérkőzés volt. Ilyenkor nem garantálják a 90 percet. Én már futottam ebben pár kört náluk. Valami ázsiai meccsen hullottak  a gólok 10-2 volt az eredmény, 82 percben megtettem 2000 forinttal 2 oddsra, erre a 86, fütty, és vége  a meccsnek. De mostanában azt csinálják / bet365/, hogy ha a meccs vége felé beindul a gól özön, akkor nem enged fogadni. Tegnap is  81.-ben gól, utána már nem is engedett fogadni. És azért dühöngtem mert még lett 3 gól !!!

Itt mennyi a minimális kifizetés?


közben megtaláltam a honlapon, ott 11 ezer ft-ot ír

Idézetet írta: kjeno Dátum február 26, 2016, 22:05:42
közben megtaláltam a honlapon, ott 11 ezer ft-ot ír

Az bankszámlára; a többiek skrillre irták.

ja értem, köszönöm  a válaszokat! :ok:

Jól látom, hogy abaqoosszal már nem lehet befizetni?

Nálam ezt írja ki :
Abaqoos munkatársai jelenleg technikai problémákat tapasztalnak, így előfordulhat, hogy befizetési kérelmét nem tudjuk teljesíteni. Amennyiben problémákat tapasztal a befizetés közben, kérjük, nyisson meg egy újabb befizetési oldalt és próbálja újra.

Tegnap megint gusztustalan volt Bet365. Rosenborg meccset félidőben kivették mert sok gól volt, 3:3 volt az eredmény a félidőben.