bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum március 24, 2017, 14:54:59
kivonulásra

Mindennek van egy kezdete és egy vége. Ha valami beindul, akkor várható, hogy valamikor vége lesz. Az élethossza az már kérdéses: pár hónap, pár év, évtizedek, évszázadok stb.

Szerintem minden várható, csak különböző valószínűséggel.  ;D

tehát azt mondod, magyarországról is kivonul a bet365?   ???
:beerchug:

#6302 március 24, 2017, 16:16:23, SPF Admin
Idézetet írta: butyi Dátum március 24, 2017, 15:03:36
tehát azt mondod, magyarországról is kivonul a bet365?   ???
:beerchug:

Azért tudod, hogy egy ilyen kijelentésnek van súlya. Nem is kicsi.

Én elhiszem, hogy a magyar és a lengyel két jó barát, de azért csak nem befolyásolja az egyik a másikat.

Miért vonulna ki? Tervbe van valamilyen kezdeményezés? Megnyitják a piacot?

Én azt veszem észre, hogy egyeseknek mostanság nagyon nehézkesen megy a szövegértelmezés (és most ezt ne vedd sértésként, butyi).

A hír arról szólt, hogy Lengyelországból kivonul a bet365. Pont. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy kivonulnak a lengyel piacról, kifizetik a játékosokat és ennyi.
Semmilyen egyéb következtetést nem tudok levonni. Csak azért mert fölöttünk vannak (tőlünk Északra)?  ;D

Persze, ilyenkor beindul az ember fantáziája, s lehet elmélkedni fehér hollón, meg lila pónin, de ameddig nincs konkrétum addig csak elmélkedés.
Így azon is elmélkedhetünk, hogy a Monaco BL-t nyer, a Fradi meg BL-csoportkörben játszik a következő szezonban.  ;D

#6303 március 24, 2017, 16:46:34, butyi
ez a beszéd, köszi!  ;D
nyugodjon le mindenki!  :beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum március 24, 2017, 16:22:34
ez a beszéd, köszi!  ;D
nyugodjon le mindenki!  :beerchug:

Mert a Monaco nyeri a BL-t.  ;D

Semmi sem indokolna egy esetleges magyar kivonulást a közeljövőben, szerencsére a NAV-os tiltással úgy tűnik elégedettek akik ezt akarták elérni, nemrég volt is egy hír hogy a tippmix nagyon megy, messze a legtöbb bevételt hozza az összes játék közül, nyilván akik nem értenek hozzá, vagy nem tudják hogy egy másik linkkel továbbra is használható lenne az oldal, az inkább átváltott a tippmixre.

Valaki légy szíves homályosítson már fel, hogy pontosan mi is az oka a bet kivonulásának Lengyelországból. Magyar nyelvű cikkeket még nem találok, az angolom meg nem túl jó.

Idézetet írta: dister Dátum március 25, 2017, 14:47:52
Valaki légy szíves homályosítson már fel, hogy pontosan mi is az oka a bet kivonulásának Lengyelországból. Magyar nyelvű cikkeket még nem találok, az angolom meg nem túl jó.

Az új lengyel szerencsejáték törvény, amely április 1.-től lép hatályba. Az alapja kb. ugyanaz, mint a magyarnak (monopólium).

Köszi. És azt tudod, hogy úgy nagyjából mégis mik azok a pontjai a törvénynek ami miatt ott már le is kapcsolják az oldalt, és meg sem próbálnak tovább trükközgetni, mint nálunk?

Idézetet írta: dister Dátum március 25, 2017, 15:37:29
Köszi. És azt tudod, hogy úgy nagyjából mégis mik azok a pontjai a törvénynek ami miatt ott már le is kapcsolják az oldalt, és meg sem próbálnak tovább trükközgetni, mint nálunk?

Nem, nem olvastam az ottani szabályozásról.

Megszavaztak valamilyen 12%-os adót, ha jól értesültem akkor forgalmi adót. Gondolom ez csak a külföldiekre vonatkozik, s a helyi Totalizator Sportowy tippmixes módra nem fizet semmit.

A külföldi irodák várták a megoldást az Európai Unió szerveitől (aki fel is hívta északi barátaink figyelmét), de süket lengyel füleket találtak, csakúgy mint ahogy azt mi is tapasztaljuk itthon.  :D


Illetve ezt:

"Hills' email to affiliates left open the possibility that the company could return to the Polish market via a new local license, despite the fact that the amended regulations retain the controversial 12% tax on sports betting turnover that the Remote Gambling Association and even some Polish cabinet ministers have derided for rendering the market unviable for operators."

Vagyis, a magas díj ellenére a bet365 lehet, hogy visszatér a lengyel piacra, egy helyi engedély megszerzése után.

Köszönöm az információkat.  :)

#6314 április 05, 2017, 23:12:24, hubika88
-