bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#6450 augusztus 12, 2017, 10:28:41, dister
sikerült nagyokat akasztani tegnap este az ingyenes fogadással?  elég őrült meccs volt jó lehetőségekkel. nekem 10k huf-fal hízott az egyenlegem, nem sok, de ennek is örülök.  :)

Idézetet írta: dister Dátum augusztus 12, 2017, 08:19:07
sikerült nagyokat akasztani tegnap este az ingyenes fogadással?  elég őrült meccs volt jó lehetőségekkel. nekem 10k huf-fal hízott az egyenlegem, nem sok, de ennek is örülök.  :)

Nekem 7500al csökkent  ;D


Szerencsére hamar jött Lacazette gólja.

Azt megtudtam, hogy a bet365-nél lehet Netellerre kifizettetni. Van minimum összeg ami alatt a bet365 nem fizet ki ha Netellerre van kérve a kifizetés?

Idézetet írta: Feva920605 Dátum augusztus 14, 2017, 13:37:28
Azt megtudtam, hogy a bet365-nél lehet Netellerre kifizettetni. Van minimum összeg ami alatt a bet365 nem fizet ki ha Netellerre van kérve a kifizetés?
Minimun 15€ maximum 37500€

És bankkártya esetében mi a helyzet? Ha arra kérem a kifizetést? Hány nap míg megoldják?

Idézetet írta: Feva920605 Dátum augusztus 14, 2017, 16:35:02
És bankkártya esetében mi a helyzet? Ha arra kérem a kifizetést? Hány nap míg megoldják?

Ha délig - hogy könyvelni tudják és a 14 órási banki tranzakció csúcsban elinduljon - indítod már másnapra kiér OTP-re, de ez függ az összeg nagyságától.

20 bónusz pörgetés vár rád a Bet365 Kaszinóban!

Fizess be vagy utalj át a Bet365 Kaszinó számládra augusztus 21-én, 18:30 és 23:45 között minimum 3.000Ft-ot és a Manchester City - Everton rangadó alkalmával 20 ingyenes pörgetést nyerhetsz a kijelölt nyerőgépeken.
Tartsd szem előtt az ajánlat rövid időtartamát és ne késd le az alkalmat, hogy a hetet egy bónusszal kezdhesd.


Hogyan pörgethetsz ingyen?
   1. Regisztrálj a Bet365 Kaszinóba!
   2. Fizess be/utalj át legalább 3.000Ft-ot a Kaszinó számládra.
   3. Töltsd be az Age of the Gods, Age of the Gods: Furious 4, Age of the Gods: King of Olympus, Frankie Dettori's Magic 7 Jackpot, Halloween Fortune vagy Zhao Cai Jin Bao nyerőgépek egyikét majd fogadd el a bónuszt.
   4. Kattints a Free Spins ikonra, hogy felhasználhasd a bónusz pörgetéseid.
   5. Pörgesd meg a tárcsákat és élvezd a bónusz pörgetéseid.


Fő részvételi feltételek
- Az ajánlat 2017 Augusztus 21-én, hétfőn 18:30 és 23:45 között zajlik.
- Ahhoz, hogy jogosult legyen a 20 bónusz pörgetésre, Önnek legalább 3.000 Ft*-ot kell befizetnie/átutalnia a Kaszinóba a promóciós időszak során. A bónusz pörgetések azt követően lesznek elérhetőek, hogy megnyitott egy játékot a Kaszinóban és rákattintott az Elfogadásra.
- A bónusz pörgetéseket kizárólag a következő játékokon játszhatja le: Age Of The Gods™, Age Of The Gods™: Furious 4, Age Of The Gods™: King Of Olympus, Frankie Dettori's Magic 7 Jackpot, Halloween Fortune és Zhao Cai Jin Bao.
- Maximum 20 bónusz pörgetést kaphatsz, amelyből származó nyereséget 20-szor kell megforgatnod 2017 augusztus 28, 23:59 GMT-ig. Ha egy kivonást teszel meg ebben a periódusban vagy nem teljesíted a megforgatási követelményeket, akkor nem lesz érvényes a 20 bónusz pörgetés és az ezekből származó nyereség.
- Mind a 20 bónusz pörgetést fel kell használnia mielőtt a nyereményekre vonatkozó fogadási követelmény teljesítését elkezdhetné.

Teljes részvételi feltételek

Kaptam újabb 7.500 HUF ingyen élő fogadást a vasárnapi Tottenham-Chelsea meccsre.  :ok:

Idézetet írta: dister Dátum augusztus 18, 2017, 14:32:44
Kaptam újabb 7.500 HUF ingyen élő fogadást a vasárnapi Tottenham-Chelsea meccsre.  :ok:

Nekem csak 10 eurót adtak. Ejnye...  ??? ;)

látom, akkor mások is hasonló cipőben járnak mint én. az Arsenal meccsre szóló ajánlatot (1.500Ft) csak utólag láttam, azt emailre küldték de az irodán belül nem volt nyoma. ( nem tudom, hogy automatikusan törlődik-e a belső levelezésben ha már nem aktuális az időpont, de én nem nyúltam hozzá) nem tudom, hogy akkor így jogosult lettem volna-e a bónuszra. kicsit unom már, hogy minden ilyen alkalommal kell külön írni az irodának, hogy akkor most mi van. egyszer még NBA meccses ajánlat is felbukkant, volt amikor csak simán de volt hogy láttam, úgyis, hogy be voltam jelentkezve. már majdnem megjátszottam de mondom megkérdezem: azt mondták, nekem nem is kéne ezt látnom... majd utánajárnak... mondtam nekik, hogy erre figyeljenek jobban, mert elég megtévesztő


most meg megint küldtek a Tottenham meccsre ugyanúgy ajánlatot, emailban és belső levelezésben is (mondjuk most még meccs előtt vagyunk, lehet azért látom). ez is 1500 Ft-ról szól. őszintén szólva nem tudom mi ez az új irány. teljesen érthetetlen (példámból kiindulva akartam mondani, hogy miért csökkentik az összeget, de eszembe jutott, hogy vkinek meg 15.000-es ajánlata van ami elég nagy lépés az általam legutoljára ismert 8.000-hez képest), hogy most már egyénekre szabják az ajánlatokat és aközött pedig ekkora, óriási különbség van. ez lehet akár 10x(!) is. még egyszer megnéztem, hátha én olvastam félre az 1500at és a 15000-et de nem. jól láttam elsőre is, hogy csak 1500 Ft.

nagyon csalódott vagyok látva a tendenciákat. eddig kevés ajánlatot küldtek nagy összeggel (8.000) most meg próbálnak többet küldeni de nevetségesen alacsony összeggel? ezzel akarják kiszúrni a szemünket vagy csak hülyének néznek minket, hogy majd hátha elvakít minket, hogy minden második héten van ilyen ajánlat?? de most komolyan, ki fog 1000 forintokkal bohóckodni???

Itt most router12-nek teljesen igaza van.

Ingyen pénz. Ha kell, akkor használd fel, ha nem akkor tekints el mellette.  :cya:

Idézetet írta: router12 Dátum augusztus 18, 2017, 16:20:06
Ingyen penz, nemhogy orulnel neki. Ha nagyon faj az 1500, vedd ugy, hogy nem kaptal.
(Loyality bonus is egyenre szabott, van aki 750 huf-ot kap, van aki 3 ezret vagy tobbet, van aki semmit)

Ebben igazad van. Én azóta nem kaptam 20 eurót, amióta tavaly az EB alatt a magyar meccsekből elég nagy oddsokat fogtam. ;D

pontosan ezert kell masik irodat valasztani,legalabb is en inkabb verem el a penzem egy betfairnel vagy william hillnel ahol akkor is kapok bonuszokat ha nem forgatok meg szazezreket havonta
persze ha jobban fekszik ez az iroda a jatekstilusodhoz akkor nincs mit tenni mert azert a weboldaluk sokkal jobb mint mas irodake az biztos