bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem semmi. Gondolom az 50 €-s ajánlatokat ezután küldik ;D

Idézetet írta: ede Dátum augusztus 18, 2017, 16:51:46
Nekem semmi. Gondolom az 50 €-s ajánlatokat ezután küldik ;D

Ugy nez ki igazad van  ;D Nekem ebben a pillanatban kuldtek 15e ftosat.

Nekem is itt az 50 €-s.

Nekem is 50eu jött.

15.000 Ft-osat kaptam én is, ti mire fogjátok felhasználni, illetve mennyit ? Szerintetek ezen a mérkőzésen ( Tottenham - Chelsea ), hogy tudnám a legjobban felhasználni az egészet pl.?

Én is 15kt kaptam én a tottenhamra raktam.De ha  masik irodában megteszed x2re az 1,75 odds  akkor 11et nyersz mindenképp :)

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 20, 2017, 10:39:16
Én is 15kt kaptam én a tottenhamra raktam.De ha  masik irodában megteszed x2re az 1,75 odds  akkor 11et nyersz mindenképp :)

A 15 ezres ajánlat teljesen ingyenes? Én csak 1500-ast kaptam, de az nálam úgy működik, hogy meccs előtt fogadok, és cserébe kapok azzal egyenértékű élőfogadást a meccsre. Ez esetben fix pénzt csak úgy lehet csinálni, ha a meccs előtti fogadásom 1,5 körüli, és élőben pedig az ellen fogadok 2,5 körüli oddson, mivel az ingyenes fogadásnak csak a nyereségét kapom meg. A 15 ezres nem ilyen?

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 20, 2017, 15:47:01
A 15 ezres ajánlat teljesen ingyenes? Én csak 1500-ast kaptam, de az nálam úgy működik, hogy meccs előtt fogadok, és cserébe kapok azzal egyenértékű élőfogadást a meccsre. Ez esetben fix pénzt csak úgy lehet csinálni, ha a meccs előtti fogadásom 1,5 körüli, és élőben pedig az ellen fogadok 2,5 körüli oddson, mivel az ingyenes fogadásnak csak a nyereségét kapom meg. A 15 ezres nem ilyen?

De, az is így működik. Viszont azt tudd, hogy a szabályzatban benne van, hogy nem szabad fix nyereséget csinálni. Lehet, hogy nem veszik észre, de nem biztos.

Értem, köszi az infót!

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum augusztus 20, 2017, 16:04:55
De, az is így működik. Viszont azt tudd, hogy a szabályzatban benne van, hogy nem szabad fix nyereséget csinálni. Lehet, hogy nem veszik észre, de nem biztos.

A biztos nyereséget valóban tiltják, de nem tudom, hogy ezt miként szűrik, mert a múlt heti Arsenal meccsre feljogosító fogadásként 6,5 alatt raktam a gólokat ( micsoda megérzés  :cya: ), de mivel potyogtak, kénytelen voltam várni az élő fogadásommal, hogy ha minden rosszul alakul, vissza tudjam fogadni. Éppen nyaraltam, de figyeltem a meccset, úgyhogy 3-3-nál kénytelen voltam rakni, hogy 6,5 felett lesz, mégpedig 2,75-ön. Csak utólag esett le, hogy ez így nem biztos, hogy jó lesz, de jóváírták a nyereményt.

én már legalább 10szer eljátszottam ezt a fix nyereményes dolgot,egyszer se szóltak semmit,bár lehet pont ezért nem adnak már kockázatmentest

Sziasztok! Mi lehet a konkrét oka annak,hogy van aki 15 ezres ajánlatot kapott, én csak 3 ezreket, de van aki meg csak 1500-t? Mitől függhet a mérték?

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 20, 2017, 16:23:29
én már legalább 10szer eljátszottam ezt a fix nyereményes dolgot,egyszer se szóltak semmit,bár lehet pont ezért nem adnak már kockázatmentest


:DDDD
Igen, valószínűleg :D

Én sosem értettem ezt a trükközést a biztos profitért ami kb 20-30% a tétnek. Szal 2-3000ftért.

Én mindig tutira megyek a meccs előtti fogadással, pl lesz gól vagy fi under. Most először ment el az alapfogadás, szóval eddig mindig ingyen fogadhattam. A fogadást meg nagy oddsra tettem fel és elég jó %kal bejött (főleg szögletek)

Sokkal többet nyertem így nagy oddsokkal mint ha mindig ellenfogadtam volna..

Idézetet írta: mandris96 Dátum augusztus 20, 2017, 16:35:28
Sziasztok! Mi lehet a konkrét oka annak,hogy van aki 15 ezres ajánlatot kapott, én csak 3 ezreket, de van aki meg csak 1500-t? Mitől függhet a mérték?

Függhet attól is ,hogy mekkora összeget forgattál meg az utóbbi hónapokban.