bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Gaz01 Dátum október 25, 2017, 21:08:36
Lehet igényelni VISA kártyát OTP-nél interneten is Visa Classicot 5.680 / év ( expressz kézbetsités plusz egyszeri 3 k ) aztán hivnak telefonon ha megérkezett a kártyát az általad megadott OTP fiokba aláirod viszed használod cső.

Miközben nyírtad neki a füvet, láttad hogy Győzike így csinálja?

Idézetet írta: piocasember Dátum október 25, 2017, 19:29:17
Ma én sem tudtam már fizetni Mastercarddal. Azt mondták, hogy ezentúl nem lehet már fizetni vele, mert a Mastercard tiltja a befizetéseket a Bet365-re. Remélem ez nem lesz tendencia a többi fogadóírodánál, mert nem akarok Visára váltani!
Nyugi, Tippmixpronál sem megy :) Amúgy úgy néz ki tendencia lesz.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 25, 2017, 22:21:31
Nyugi, Tippmixpronál sem megy :) Amúgy úgy néz ki tendencia lesz.

De megy! Most fizettem be MC-vel.
Azért azt furcsának tartom,h ide engedi,hiszen ez is szerencsejáték oldal.  ;D
Valaki elintézte  :D

Hali! Milyen más alternatívát ajánlotok a befizetésre MasterCard helyett? Skrill-re gondoltam,de ott is megy a xarakodás látom,nem akarok az azonosítás miatt fél vagy egy napot várni...

#6649 október 26, 2017, 10:34:32, SPF Admin
Idézetet írta: Zsoca Dátum október 26, 2017, 10:29:19
Hali! Milyen más alternatívát ajánlotok a befizetésre MasterCard helyett? Skrill-re gondoltam,de ott is megy a xarakodás látom,nem akarok az azonosítás miatt fél vagy egy napot várni...

Skrill/Neteller működik, s Visa kártya is. Hosszabb megoldás a banki átutalás. :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 26, 2017, 10:31:39
Skrill/Neteller működik, s Visa kártya is. Hosszabb megoldás a banki átutalás. :cya:

Tudom,h működik a Skrill és igényelni fogom a Visa-t... :D de engem azonnali megoldás érdekelne! :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 26, 2017, 10:36:50
Tudom,h működik a Skrill és igényelni fogom a Visa-t... :D de engem azonnali megoldás érdekelne! :D

Paysafecard?


Bár én nem most regisztráltam, de anno szerintem a skrill is működött azonnal. Mintha csak be kellett volna regisztrálni, aztán lehetett is feltölteni, meg befizetni, azonosítani meg elég volt később.

Más:
szerintetek nem para, hogy az oldalt ismét elkezdték blokkolni, az mc sem működik már, és lassan kivonulnak?

#6654 október 26, 2017, 14:16:53, SPF Admin
Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 26, 2017, 12:52:31
Bár én nem most regisztráltam, de anno szerintem a skrill is működött azonnal. Mintha csak be kellett volna regisztrálni, aztán lehetett is feltölteni, meg befizetni, azonosítani meg elég volt később.

Más:
szerintetek nem para, hogy az oldalt ismét elkezdték blokkolni, az mc sem működik már, és lassan kivonulnak?

Most is be lehet fizetni Skrillel, problémamentesen. Beregisztrálsz, feltöltöd, befizetsz, cső!

Más:
Nem ismét kezdték el blokkolni, hanem folyamatosan ezt teszik. Nem működik az mc, működik más.

Ha meg kivonulnának (bár megjegyzem, hogy szerintem elég nagy a játékosbázisuk, hogy ne tegyék ezt), akkor van egyéb számos iroda, pl. Unibet.  :cya:

1. Nem arra gondoltam, hogy működik e, hanem arra, hogy azonnal működik e mielőtt megerősíted a személyedet, mert az volt a kérdés :)

2. Oké hogy be lehet fizetni számos más módon, de az átlag Jóskagyerek nem fog skrillre regisztrálni azért, hogy a havi 10000 pénzét itt bukja el, inkább feltölti máshova, ha már a két kattintásos kártyás befizetése nem működött, tehát csökken a játékos, előbb utóbb lehet túlságosan is.

3. Nekem kb. fél éve nem volt blokkolva, sehol.

4. Számomra más iroda nem igazán megfelelő, egyedül ez. Unibeten meg még skrilles lehetőség sincs.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 26, 2017, 14:35:14
1. Nem arra gondoltam, hogy működik e, hanem arra, hogy azonnal működik e mielőtt megerősíted a személyedet, mert az volt a kérdés :)

2. Oké hogy be lehet fizetni számos más módon, de az átlag Jóskagyerek nem fog skrillre regisztrálni azért, hogy a havi 10000 pénzét itt bukja el, inkább feltölti máshova, ha már a két kattintásos kártyás befizetése nem működött, tehát csökken a játékos, előbb utóbb lehet túlságosan is.

3. Nekem kb. fél éve nem volt blokkolva, sehol.

4. Számomra más iroda nem igazán megfelelő, egyedül ez. Unibeten meg még skrilles lehetőség sincs.

1. Ez már a Skrill ügye. Semmi köze a bet365-nek.

2. Jóskagyereknek nem kell Skrill. Van egyéb opció: pl. bankkártya (Visa), de még a Paysafecard pontig is elsétálhat.

3. Különleges személy lehetsz. 2014-i lista (keress rá a bet365.com-ra):
http://nav.gov.hu/nav/szerencsejatek/hirdetmenyek/A_Szerencsejatek_Felu20150428.html?pagenum=4

4. Unibeten nincs Skrill, de van kártyás befizetés (bármilyen). Egyébként is mindkettő elég nagy cég a magyar piacon, így maximum együtt vonulnak ki, ha már tényleg odáig fajulna a dolog.

#6657 október 26, 2017, 21:00:39, fogkefe2
Kifizetés amúgy továbbra is működik bankkártyára? Vagy most hála a mastercardnak mindenki regisztrálhat Skrill-re. Mert ha működik akkor annyi, hogy van egy körünk payesafecardot venni aztán meg van oldva. (Mármint a Jóskagyerekek nevében beszélek, mert csak arra hogy tudjak utalni betre nem akarnék Skrillt.)

nekem ma jött email bet365-től, hogy nem lehet most már befizetni master cardal... meg ugye a többi oldalra sem, csak az unibet maradt talpon, viszont tuti, hogy nem véletlen... én arra is gondoltam, hogy full leglálisan vannak Magyarországon csak, hogy ne ezt használja mindenki hanem a tippmixpro-t nem mondják :D

Idézetet írta: fogkefe2 Dátum október 26, 2017, 20:51:53
Kifizetés amúgy továbbra is működik bankkártyára? Vagy most hála a mastercardnak mindenki regisztrálhat Skrill-re. Mert ha működik akkor annyi, hogy van egy körünk payesafecardot venni aztán meg van oldva. (Mármint a Jóskagyerekek nevében beszélek, mert csak arra hogy tudjak utalni betre nem akarnék Skrillt.)

Persze, hogy működik, viszont sajnos a rossz hír (nemrég értesültünk) az, hogy a paysafecardos befizetés nem működik, így marad a Visa, Skrill/Neteller, banki átutalás.