bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: markymark Dátum november 22, 2017, 05:47:01
Nincs. Az ilyen hibakkor azt mondjak az eredmenyjelzo tajekoztato jellegű. Ha kitarto vagy chaten talan visszaadjak a teted. De ehhez erelyesnek kell lenned.
Köszi a választ!
Mit érdemes chaten mondani vagy mire hivatkozni a nagyobb siker remènyèben?

Hogy becsaptak, megkarositottak, nem fair, piacvezeto irodatol szegyen, kulfoldi forumokon beszamolsz rola. Majd amikor sokadszor ker elnezest irod hogy csalodtal bennuk, megfontolod hogy mashol jatszol stb. Aztan ha nem hozza szoba akkor te ird hogy legalabb a tetet adjak vissza.. Ha a magyar droid nem segit erdemes tenni egy kort angolul

Vki egy mukodo cimet linkelne?

LINK

Nekem ez működik UPC-nél.

Sajnos,nem mukodik ez nekem,esetleg vmi mast tudnatok?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 22, 2017, 17:13:00
Sajnos,nem mukodik ez nekem,esetleg vmi mast tudnatok?

Milyen szolgáltató, milyen régió?

#6726 november 22, 2017, 21:12:03, SPF Admin
Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 22, 2017, 17:13:00
Sajnos,nem mukodik ez nekem,esetleg vmi mast tudnatok?

...

Reklámozni saját oldalon lehet, vagy jó pénzért pl. az indexen.  :ok:

Holaval szoktam hasznalni a cimet s vmiert nem tolti be az egyik oldalt se,esetleg vmilyen hasonlo programot nem tudtok mint a Hola?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 22, 2017, 19:01:17
Holaval szoktam hasznalni a cimet s vmiert nem tolti be az egyik oldalt se,esetleg vmilyen hasonlo programot nem tudtok mint a Hola?

Használj TOR-t vagy operát, az TOR automatikusan VPN-el megy, míg az operában van beépített VPN mód.

Idézetet írta: Tomka Dátum november 22, 2017, 17:58:55
...

Reklámozni saját oldalon lehet, vagy jó pénzért pl. az indexen.  :ok:

*****

Milyen reklám?
Két linket tettem be, ahonnan a bet365-t ellehet alternatív linken érni, ezzel most mi volt a probléma???
Ebben még is mi volt a reklám? Azért mert nem a 288sb.com volt az? Ne vicceljetek már...

Idézetet írta: Tomka Dátum november 23, 2017, 09:02:49
*****

Milyen reklám?
Két linket tettem be, ahonnan a bet365-t ellehet alternatív linken érni, ezzel most mi volt a probléma???
Ebben még is mi volt a reklám? Azért mert nem a 288sb.com volt az? Ne vicceljetek már...

affiliate kód volt mindkét link végén  ;D

Idézetet írta: fanatic Dátum november 23, 2017, 10:32:58
affiliate kód volt mindkét link végén  ;D

Ohh, hogy csessze meg. Én csak linket kerestem a google-ban, akkor miért nem szedték azt le róla. Legalább a két elérés maradhatott volna.
De m1...

Idézetet írta: Tomka Dátum november 23, 2017, 10:39:54
Ohh, hogy csessze meg. Én csak linket kerestem a google-ban, akkor miért nem szedték azt le róla. Legalább a két elérés maradhatott volna.
De m1...

1. Affiliate link a végén, amint fanatic is írta.
2. Nyilvánosan ne írjunk ki címet.  :beerchug:

Köszönjük, hogy segítőkészek vagytok. Az általunk közölt elérhetőségek működőek.

Működő cím.

Biro Zoltan: nem kell ehhez se Hola, se VPN.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 23, 2017, 11:15:05
1. Affiliate link a végén, amint fanatic is írta.
2. Nyilvánosan ne írjunk ki címet.  :beerchug:

Köszönjük, hogy segítőkészek vagytok. Az általunk közölt elérhetőségek működőek.

Működő cím.

Biro Zoltan: nem kell ehhez se Hola, se VPN.

Elnézést kérek, legközelebb majd figyelek az ilyen jellegű link hivatkozásra és kiírásra.

Idézetet írta: Tomka Dátum november 23, 2017, 11:21:58
Elnézést kérek, legközelebb majd figyelek az ilyen jellegű link hivatkozásra és kiírásra.

Nem kell elnézést kérned. Köszi, hogy segíteni akarsz.  :ok: