bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Corsica : Nyugodj bele, de nagy gond nincs, csak meg kell csinálni az illető nevére a netellert, saját netellereddel nem tudsz feltölteni más számlájára (látják az irodák is hogy ha nem egyezik a név és nem fognak engedni játszani), főleg nem úgy hogy az már hozzá van rendelve egy másik bet365-s accounthoz. IP címet mindenképp kell cserélni, meg ha nincs iesnare elleni védelem azon a gépen amin a te accountoddal játszottál,  akkor más eszközön kell fogadnod az új számlán, ami lehet mobil, tablet is.

milyen módon lehet védekezni az iesnare ellen?

Idézetet írta: Számlája Dátum december 11, 2017, 18:45:32
Corsica : Nyugodj bele, de nagy gond nincs, csak meg kell csinálni az illető nevére a netellert, saját netellereddel nem tudsz feltölteni más számlájára (látják az irodák is hogy ha nem egyezik a név és nem fognak engedni játszani), főleg nem úgy hogy az már hozzá van rendelve egy másik bet365-s accounthoz. IP címet mindenképp kell cserélni, meg ha nincs iesnare elleni védelem azon a gépen amin a te accountoddal játszottál,  akkor más eszközön kell fogadnod az új számlán, ami lehet mobil, tablet is.
Köszi a sok infót. A netellerrel nem lesz baj, mert a tesómnak is van -övé a szla. Ami a iesnare védelmet illeti, nem tudom. Igaz, tablet van, de az asszony leszúr, ha azt nyúzom.

Idézetet írta: hilles Dátum december 11, 2017, 18:51:52
milyen módon lehet védekezni az iesnare ellen?

Google, iesnare spying, első találatban ott van leírva.

Idézetet írta: hilles Dátum december 11, 2017, 13:33:19
biztos volt már róla szó, de most én is személyesen érintett lettem. gyorsan megjátszottam egy kedvező oddsot majd fél óra múlva írnak, hogy rossz odds miatt átírták az oddsot (technikai vagy inkább elvi kérdés, hogy akkor miért nem törölték az egyben, miért csak átírják az oddsot és kérhetem, hogy töröljék?). nem raktam sokkal, nem menne csődbe az iroda.

tudom az iroda sok mindent megtehet akár ki is tilthat indoklás nélkül, de én úgy gondolom, hogy ha alapból ők vannak kedvezőbb helyzetben, akkor zárják le a piacokat amikor akarják, annyit gondolkoznak amennyit akarnak, de ha meg egyszer már valamit hivatalosan kiraktak és valaki megjátszotta akkor már vállalják a felelősséget érte... de ha meg ilyen bénák akkor meg nem kell sietni, hogy kirakják az oddsokat a piacon először, ha közben erre képtelenek...

van értelme megpróbálni az eredeti odds visszaállításának kiharcololását a droidokon keresztül vagy az angol kollégák segítségével?

(gyors kérdés az eredeti problémától függetlenül, ami korábban is eszembe jutott de csak most írom le: kitiltás esetén is ki kell fizetni a játékost, nem? tehát kifizetik a szelvényt és max utána kiraknak, de olyat ugye nem tehetnek meg, hogy nyersz valamit de még a szelvény kifizetése előtt kidobnak? )

*módosítva, kiegészítve:

csak közben gondolkodom. kiraktak egy oddsot, majd folyamatosan csökkentették le, mint egy normáld odds esetében is, ezt vissza lehet követni különböző oldalakon. még cash out opció is elérhető volt... ezt gondoltam tovább, hogy mi van akkor ha cash out-olom a szelvény??? akkor levonják a számláról? vagy a kifizetés kezdeményezek az irodától? megtagadják? vagy ha a cash out-olt pénzemet időközben felteszem másra, akkor az összeset törlik? ilyenkor a régi szelvény odds-át sem tudják módosítani, mivel már ki van fizetve.

/ közben a történet menüpontban már a javított odds szerepel a szelvényen, de a fogadásaim menüpont alatt, a jobb oldalon meg még mindig a régi oddsot mutatja. akkor most mi van? csak az egyiket tudták módosítani? /

előre is köszi a válaszokat és a segítséget!

Hello, én nem értelek, milyen segítséget vársz? Jogi segítséget vagy lelki segítséget? :D
Nem fogják csak a te kedvedért visszavonni az oddsmódosításokat, a pénzedet se kapod vissza. Ez benne van a pakliban sajnos, az oddsokat akkor módosítják amikor akarják. Ott a szabályzat, olvassd el! Addig rugózol rajta amíg téged is ki nem penderítenek.  ;)

Idézetet írta: Számlája Dátum december 11, 2017, 20:12:19
Google, iesnare spying, első találatban ott van leírva.

köszi
Idézetet írta: Csenii Dátum december 11, 2017, 23:14:36
Hello, én nem értelek, milyen segítséget vársz? Jogi segítséget vagy lelki segítséget? :D
Nem fogják csak a te kedvedért visszavonni az oddsmódosításokat, a pénzedet se kapod vissza. Ez benne van a pakliban sajnos, az oddsokat akkor módosítják amikor akarják. Ott a szabályzat, olvassd el! Addig rugózol rajta amíg téged is ki nem penderítenek.  ;)

csak kérdeztem, hogy valakinek volt-e ilyen tapasztalata, történt-e vele hasonló, főleg az olyan speciális esetek mint amit írtam ( cash out, kifizetés igénylés, közben eljátssza stb) más problémák esetén lehetett hallani az angol és magyar ügyfélszolgálat eltérő hozzáállásáról gondoltam megkérdezem, hátha ez is ez alá esik-e? nem rugóztam rajta azóta se sokat, a kipenderítés veszélye nem fenyeget

Idézetet írta: hilles Dátum december 12, 2017, 13:49:34
köszi
csak kérdeztem, hogy valakinek volt-e ilyen tapasztalata, történt-e vele hasonló, főleg az olyan speciális esetek mint amit írtam ( cash out, kifizetés igénylés, közben eljátssza stb) más problémák esetén lehetett hallani az angol és magyar ügyfélszolgálat eltérő hozzáállásáról gondoltam megkérdezem, hátha ez is ez alá esik-e? nem rugóztam rajta azóta se sokat, a kipenderítés veszélye nem fenyeget

Amennyiben cash out lett volna, vagy bármilyen pénzügyi hátrány érte volna az irodát, akkor ha nagy összegről van szó, megkérhetnek hogy fizesd be (ha nem, akkor perelnek), vagy egy következő befizetésnél levonnák az összeget. Negatívba lenne a számlád.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 12, 2017, 14:56:14
Amennyiben cash out lett volna, vagy bármilyen pénzügyi hátrány érte volna az irodát, akkor ha nagy összegről van szó, megkérhetnek hogy fizesd be (ha nem, akkor perelnek), vagy egy következő befizetésnél levonnák az összeget. Negatívba lenne a számlád.

És perelhetnek úgy, hogy hivatalosan Magyarországon nem is működhetnének? Tud valaki erre hivatalos jogi magyarázatot, vagy mi van ilyenkor?

Idézetet írta: davixxx Dátum december 12, 2017, 15:00:16
És perelhetnek úgy, hogy hivatalosan Magyarországon nem is működhetnének? Tud valaki erre hivatalos jogi magyarázatot, vagy mi van ilyenkor?

Nem Magyarországon perelnek, meg egyébként is szerintük hivatalosan működnek. Ez nem mentesít.

Szerintem azért van a magyar ügyfélszolgálat hogy a magyarok hozzájuk forduljanak minden csip-csup üggyel.
Nem értem miért akarjátok kijátszani az angol ügyfelesek jóindulatát. Vagy arra építeni. Ezzel egy idő után csak azt éritek el, hogy majd nem engedik a magyarokat regisztrálni, mert csak a baj van velük. Ha utólag azt mondják hogy tévedtek vmiben, akkor tévedtek. Fogadd el, örülj hogy ott játszhatsz, vagy ha nem tetszik a rendszerük, keress egy másik irodát. A tippmixpro egyébként mennyivel jobb e tekintetben? Mire beveszi a rendszerük a fogadásodat addigra tizedeket megy le az odds. Tegnap raktam egy tippet 10-es oddson, mire elküldte a rendszer addigra már csak 9-et ért. :bash:
Egyébként nyertes volt a fogadásod aminek módosították utólag az oddsát, vagy nem?

Idézetet írta: Csenii Dátum december 12, 2017, 15:38:15
Szerintem azért van a magyar ügyfélszolgálat hogy a magyarok hozzájuk forduljanak minden csip-csup üggyel.
Nem értem miért akarjátok kijátszani az angol ügyfelesek jóindulatát. Vagy arra építeni. Ezzel egy idő után csak azt éritek el, hogy majd nem engedik a magyarokat regisztrálni, mert csak a baj van velük. Ha utólag azt mondják hogy tévedtek vmiben, akkor tévedtek. Fogadd el, örülj hogy ott játszhatsz, vagy ha nem tetszik a rendszerük, keress egy másik irodát. A tippmixpro egyébként mennyivel jobb e tekintetben? Mire beveszi a rendszerük a fogadásodat addigra tizedeket megy le az odds. Tegnap raktam egy tippet 10-es oddson, mire elküldte a rendszer addigra már csak 9-et ért. :bash:
Egyébként nyertes volt a fogadásod aminek módosították utólag az oddsát, vagy nem?

Nem a tippmixpro a minta semmiben sem.
Egyébként meg minden helyzetben, ha ügyet intézel (a hétköznapokban is igaz ez) a lehető legmagasabb szintű döntéshozót kell keresni, a valószínűleg nagyobb felkészültsége és a biztosan nagyobb döntési jogköre miatt.
Ha a bet365-nek magyar lenne a vezetősége és ők hoznák a szabályokat, akkor őket kéne megpróbálni elérni és nem az angol ügyfélszolgálatot.
Az ügyfélszolgálat csak tolmácsolja, amit megértett a szabályokból, ráadásul néha fordítás közben veszik el a lényeg.


Egyébként a hibás szorzós, de cashout-olt fogadások visszafejtésére szerintem nincs kapacitás, nem éri meg nekik ezeket ellenőrizgetni és számolgatni, így azt tapasztaltam más irodánál, hogy ilyenkor inkább benyelik a veszteségüket.
Kb. ugyanez igaz a pereskedésre: az EU-n belüli székhelyű irodáknak biztosan lenne módja a magyar hatóságok megkeresésével intézkedni, de ehhez nekik is tolmácsok és ügyvédek kellenének, aztán ha jogos a követelésük, akkor sem biztos, hogy be tudják majd azt hajtani, ahhoz még egy bírósági ítélet is kevés, ha nincs vagyon vagy látható jövedelem, amin azt végre lehet hajtan, így egyszerűbb, ha egyszerűen kirakják az irodától a játékost, aki kárt okozott nekik.


#6791 december 12, 2017, 18:37:09, Csenii
A magyar ügyfelesek ugyanazt a képzést kapják mint az angolosok. Nem aszerint válogatják be őket, hogy ki tudja jobban használni a google translate-t szerintem  ;D De gyébként egy csomó helyen láttam már, hogy a gyereknek elmegy a 200 ft-os mixe, akkor egyből tanácsolják neki, hogy írj az angol "nagykövetségnek", mert ők elnézőbbek, sőt még bónuszt is kapsz.  ;D
A tippmixprót meg pont hogy nem mintának hoztam fel, inkább ellenpéldának, :D ezzel csak azt akartam sugallni hogy k*rvára nem lenne jó ha csak az maradna nekünk mint lehetőség. Én szeretem a bet365-t, évek óta itt játszom, a legkorrektebb irodának tartom, és k*rvára nem szeretnék innen kikerülni csak azért mert mások nem tudnak veszíteni vagy nincsenek tisztában a szabályokkal. (Vagy mert azt gondolják olyan különleges esetek hogy rájuk a szabályok nem vonatkoznak.) Kápis?  ;)
Egyébként meg tényleg írva van a szabályzatukban a beragadó oddsokról, csak el kell olvasni, nem egyből írkálni mindenhova hogy hátha megszánnak egy kis bónusszal vagy vmi mással.

Idézet6. Hibák


6.1 A bet365 nem vállal felelősséget a fogadásokkal/tétekkel kapcsolatos hibákért, beleértve azokat ahol: (i) egyértelmű hiba van a bet365 által feltüntetett vonatkozó szorzó/spread/hendikep/összesített/lezárt fogadás/módosított fogadás értékben; (ii) a bet365 olyan téteket/fogadások fogad el, amelyeket már egy felfüggesztett vagy lezárt piacra tesznek meg; (iii) a bet365 hibásan számolja ki vagy fizeti ki a rendezett fogadást, beleértve azt, amikor egy fogadást a Felvehető most funkcióval fizetnek ki a teljes összegben; vagy (iv) bármilyen hiba van egy véletlenszám generátor (random number generator) működésében, vagy bármely játéknál/terméknél feltüntetett, integrált vagy használt kifizetési táblázatban.

6.2 Hibás szorzó - Amennyiben egyértelmű hibát találunk az esemény kezdete előtt, közben vagy az esemény után, a fogadások továbbra is érvényesek maradnak és a bet365 által módosított szorzóval kerülnek rendezésre. Amennyiben a javított szorzó kisebb mint 1.001, a fogadásokat érvénytelenítjük.

Ha a hiba azonosítására jóval az esemény kezdete előtt kerül sor, a bet365 törekszik arra, hogy kapcsolatba lépjen az ügyféllel és cégünk saját belátása alapján engedélyezheti a fogadás törlésének lehetőségét.

6.3 Hibás számolás/szorzó/nyereményszorzó/hendikep/összesített - Amennyiben egyértelmű hibát találunk az esemény kezdete előtt, közben vagy az esemény után, a fogadások továbbra is érvényesek maradnak és a bet365 által módosított számolás, szorzó, nyereményszorzó, hendikep vagy összesített alapján kerülnek rendezésre, kivéve az alábbi esetekben:

i) Amennyiben a javított szorzó kisebb mint 1.001, a fogadásokat érvénytelenítjük.

ii) A számolt értékre, szorzóra, nyereményszorzóra, hendikepre, vagy összesített piacokra tett fogadásokat érvénytelenítjük, ha az eredmény már adott a fogadás leadásának pillanatában.

6.4 Hibás Felvehető most vagy Fogadás módosítása összeg - Amennyiben egyértelmű hibát fedezünk fel egy esemény kezdete előtt, közben, vagy az esemény után, akkor az ügyfél által lezárt vagy a Fogadás módosítása funkcióval módosított, hibás Felvehető most vagy Fogadás módosítása összeggel rendelkező fogadások (az alapul szolgáló ár/szorzó hibájából adódóan) érvényben maradnak és azokat a helyes összeggel fogjuk újrarendezni.

Amennyiben egy választást egy helytelen eredmény után fizetnek ki a Felvehető most funkcióval, a választást újra fogjuk rendezni a helyes eredménnyel.

6.5 Ha a hiba azonosítására jóval az esemény kezdete előtt kerül sor, a bet365 törekszik arra, hogy kapcsolatba lépjen az ügyféllel és cégünk saját belátása alapján engedélyezheti a fogadás törlésének lehetőségét.

6.6 Hibás kiírás - Ha a kiírásban helytelen csapat vagy játékos szerepel, minden fogadást érvénytelenítünk. A fogadás törlését a bet365 saját belátása alapján határozza meg.

6.7 Helytelen piac - Amennyiben helytelen piacot írunk ki bármely mérkőzés vagy esemény esetén, az erre a piacra tett fogadásokat érvénytelenítjük (más piacokat is érvényteleníthetünk). Ezeket a döntéseket a bet365 saját belátása alapján hozza meg.

6.8 Későn megtett fogadások - Ha egy mérkőzés előtti fogadást véletlenül a mérkőzés vagy esemény kezdete után fogadunk el, a fogadásokat a következőképpen fogjuk kiértékelni:

i) Amennyiben egy eseményre vagy piacra élőben lehet fogadni, akkor a fogadásokat az azok leadásakor érvényes módosított nyereményszorzóval fogjuk rendezni (ha a módosított nyereményszorzó kevesebb, mint 1.001, a fogadásokat érvénytelenítjük), kivéve, ha a fogadás eredménye már adott, amely esetben a fogadásokat érvényteleníteni fogjuk.

ii) Amennyiben egy eseményt vagy piacot nem kínálunk élőben, úgy a fogadás érvényben marad, ha a kiválasztott résztvevő vagy csapat nem szerzett lényeges előnyt (pl. gól, kiállítás a másik csapatnál, stb.). Amennyiben lényeges előnyhöz jutott, a bet365 fenntartja a jogot a fogadás érvénytelenítésére, akár nyertes vagy vesztes. Amennyiben az eredmény a fogadás leadásakor már adott, beleértve az élő fogadásokat, úgy a fogadást érvényteleníteni fogjuk.

6.9 Egyértelmű hiba - Maximális nyeremények - Azoknál az egyértelmű hibával azonosított fogadásoknál, ahol módosított szorzót alkalmazunk, a nyeremény maximális összege 10.000£ lehet, kivéve, ha az eredeti fogadás várható nyereménye ennél nagyobb volt. Ilyen esetekben a 10.000£-ot túllépő nyereményösszegeket semmisnek tekintjük.

Idézetet írta: Csenii Dátum december 12, 2017, 18:07:29
A magyar ügyfelesek ugyanazt a képzést kapják mint az angolosok. Nem aszerint válogatják be őket, hogy ki tudja jobban használni a google translate-t szerintem  ;D De gyébként egy csomó helyen láttam már, hogy a gyereknek elmegy a 200 ft-os mixe, akkor egyből tanácsolják neki, hogy írj az angol "nagykövetségnek", mert ők elnézőbbek, sőt még bónuszt is kapsz.  ;D
A tippmixprót meg pont hogy nem mintának hoztam fel, inkább ellenpéldának, :D ezzel csak azt akartam sugallni hogy k*rvára nem lenne jó ha csak az maradna nekünk mint lehetőség. Én szeretem a bet365-t, évek óta itt játszom, a legkorrektebb irodának tartom, és k*rvára nem szeretnék innen kikerülni csak azért mert mások nem tudnak veszíteni vagy nincsenek tisztában a szabályokkal. (Vagy mert azt gondolják olyan különleges esetek hogy rájuk a szabályok nem vonatkoznak.) Kápis?  ;)
Egyébként meg tényleg írva van a szabályzatukban a beragadó oddsokról, csak el kell olvasni, nem egyből írkálni mindenhova hogy hátha megszánnak egy kis bónusszal vagy vmi mással.

Ha te is leírod, hogy másként viszonyulnak az ügyfélhez, akkor mégis miről beszélünk?

#6793 december 12, 2017, 19:08:08, Csenii
Asszem nem értjük egymást. Leírtam igen, mert ezt tapasztalom mostanában, egy csomó tippmixes fórumon ott vagyok aztán egy ideje ez lett a módi ha elmegy a tippmix. Írni kell az angol részlegnek ők majd megszánnak. Ha a pofátlanságnak nemzetisége lenne az asziszem magyar lenne.  ;D
Egyébként engem nem érdekel, csak mondom a saját seggemet féltem, mert nem szeretnék azért repülni innen mert mások pofátlanul kihasználják az angol ügyfelesek jóindulatát. Egyébként meg szerintem ha meg is szánják a tagot az azért van, mert nem tudják értelmezni a szöveget amit google translate-el összehozott :D ;D

Szerintem az angol ügyfeles közelebb van a döntéshozóhoz, vagy ő maga is az, ezért ajánlhat kompenzációt. Mondjuk szerintem a vesztes tippmix szelvények után még ők sem fizetnek.   :P

Nem nagyon hiszem, hogy ha ők önként ajánlanak valamit, azért majd az összes magyar játékost kizárják...
Azért vannak ezen a piacon, mert megéri nekik, ha egy-egy játékos pofátlan, akkor majd leállítják. Ha egyszerűen nem akarnak valakivel jóban lenne (játékosként megtartani), akkor majd nem adnak neki semmit.
Ez a bet365-nél tökéletesen működik, már a sportfogadás promóik is személyre szabottak, egy BL fogadásbiztosításra is 4 különböző összeget (0 és 15,000 ft között) ajánlanak mostanában, de az újratöltési bónuszokat vagy a csütörtökönként érkező pénzeket is így osztják.

A fenti esetben mondjuk nem érdemes nagyon erőlködni, ha törölték volna a fogadást az alacsonyabb szorzós elszámolás miatt, akkor meg az lenne a probléma, mert akkor minden nyeremény elvész...
Azért viszont nem tennék senkinek szemrehányást, ha a saját érdekében elmegy a "végsőkig".