bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Penguin11 Dátum december 16, 2019, 21:49:29
Mivel az elmúlt héten  skrillen, paysafen, visa-n és mastercard-on is, tehát az összes befizetési opciómmal fizettem be a bet-hez, kaptam egy üzenetet erről, majd kitöltettek egy gambler kérdőívet és mivel 2 igen választ adtam, átmenetileg kilőtték a számlámat és egy telefonos csevej után dől el, hogy hogyan tovább. Mire számíthatok? Pozitív a mérlegem náluk, ez lehet a gond?


Semmi jóra. Pláne hogy igazat mondtál és 2igent írtál. Meglepődnék ha hagynának játszani.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 16, 2019, 21:58:51
Inkább függőgyanús vagy számukra, amivel nem viccelődnek.

Értem, a befizetési módon azért változtattam, mert Visára lassabb lett a kiutalás a megszokotthoz képest. Egyébként mindenki függő, aki ebben utazik, csak a függőség mértéke más.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 16, 2019, 22:24:05

Semmi jóra. Pláne hogy igazat mondtál és 2igent írtál. Meglepődnék ha hagynának játszani.

Csak azért raktam be 2 igent, hogy életszerű legyen. A korrektségért ezt kapja az ember. Valahogy kimagyarázom magam.

Szóval mérsékelt függő vagyok, de nem megy a megélhetés rovására, csak hobbiból, kiegészítésnek nyomom, havi 200 euró plusz az átlag a bet365-nél kb, nem egy nagy összeg, de nekem sokat jelent, nagy érvágás lenne, ha jegelnének.

Mondjuk ezt sosem értettem, hogy nekik ez miért rossz ha valaki sokat fizet be hozzájuk és elbukik náluk sok pénzt. Ha valaki függő akkor úgy is megy másik irodához addig amíg van pénze. Ez körülbelül ilyen jó fejnek látszás kategória, amúgy meg szarják telibe szerintem :D

Idézetet írta: Betman91 Dátum december 16, 2019, 23:42:51
Mondjuk ezt sosem értettem, hogy nekik ez miért rossz ha valaki sokat fizet be hozzájuk és elbukik náluk sok pénzt. Ha valaki függő akkor úgy is megy másik irodához addig amíg van pénze. Ez körülbelül ilyen jó fejnek látszás kategória, amúgy meg szarják telibe szerintem :D

Biztos, hogy alapjáraton leszarnák, de ott van a háttérben egy szerencsejáték felügyelet (a britről beszélek), mely bizonyos időközönként elég szép kis büntetésekkel tudja sújtani az irodákat, ha nem felelnek meg "n+1" kritériumnak.

Itthon a Zrt. is leszarja, hogy ki a függő és ki nem.

Valószínűleg 100 nyerő számla korlátozás után,korlátozni kell egy függő számláját is,hogy jobban mutasson az összkép.Így eleget tesznek a felügyelet óhajának is.

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 18, 2019, 11:20:58
Valószínűleg 100 nyerő számla korlátozás után,korlátozni kell egy függő számláját is,hogy jobban mutasson az összkép.Így eleget tesznek a felügyelet óhajának is.

Lehet elmélkedni, hogy hogyan működik ez, de tényleg brutálisak a követelmények.

Hétfőn azt ígérte a magyar ügyfélszolgálat, hogy visszahívnak. 2 nap eltelt, meddig várjak még? Felhívjam az angolt, vagy tök mindegy, hogy mit csinálok, mert már döntöttek és csak felesleges tiszteletköröket futunk?

nem is értem, hogy miért ilyen népszerű ez az iroda, mikor ilyen idióták üzemeltetik, más irodák is nyújtanak ilyen oddsokat, ajánlataik semmit nem érnek, havi 1 ingyen utalás van csak bankszámlára, a fogadási kínálat teljesen le van korlátozva a kisebb meccseknél, arról nem is beszélve, hogy ez a felelősségteljes hülyeség egy vicc náluk, ha valaki egyszer rátesz a számlára pl egy befizetési korlátot, akkor egyszer gondolnak egyet és mondjuk örökre kitiltják

Az élő fogadási kínálatuk szerintem messze az egyik legjobb, és nagyon sokan vannak akik élőben fogadnak. Valaki meg ha meccs kezdése előtt akar fogadni, akkor tényleg van számos más iroda aminél ezt megteheti. Másik meg az, hogy ha valaki elkezd fogadni neten, akkor elkezd utána olvasni az irodáknak és az ajánlott fogadóirodák között mindenhol ott van a bet365.

sziasztok!

ma jött egy levél - minden előzmény nélkül - számla korlátozásról. " fogadási korlátozások lesznek érvényben minden jövőbeli fogadására".  nincs cash out, bónuszok stb. ez érinti a feltehető (tét)összegeket is vagy a nyereményeket? ilyen feltételek mellett mik további a kilátások? következőnek fiók megszüntetés? félgőzzel érdemes játszani vagy a csip-csup bónuszokat és a cash out-ot leszámítva gyakorlatilag ugyanott vagyok?

előre is köszi.

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket és Sikerekben gazdag, sikeres új évet kívánok.

Megszüntetni nem fogják, de innentől minimális tétet tudsz majd tenni bármire, ami kb. 3000 HUF, egy BL meccsre esetleg 15 000 HUF

#7693 december 23, 2019, 20:59:29, hilles
Idézetet írta: Laca87 Dátum december 23, 2019, 11:40:25
Megszüntetni nem fogják, de innentől minimális tétet tudsz majd tenni bármire, ami kb. 3000 HUF, egy BL meccsre esetleg 15 000 HUF

nem hangzik vmi túl jól. vmire 1000 Ft-t engedett volna felrakni és hasonló piacra meg másra meg 4-et... ez végleges vagy átmeneti?

Idézetet írta: hilles Dátum december 23, 2019, 20:56:39
nem hangzik vmi túl jól. vmire 1000 Ft-t engedett volna felrakni és hasonló piacra meg másra meg 4-et... ez végleges vagy átmeneti?

Ez minden esetben végleges, közben meg lejött a cikk, hogy a Bet365 megint rekordbevételt realizált, úgy könnyű persze, hogy a nyerő fogadókat gyorsan kitiltják...